Сейчас распространилось по всем ТГ каналам вот это:
В Україні почали масово поширювати молодіжний рух ПВК «Редан». Він виник й активно діє в росії. Підлітки збираються великими групами й в громадських місцях влаштовують бійки між представниками двох субкультур. Такі зібрання проводили вже в Харкові, Полтаві, Дніпрі та Івано-Франківську та Львові.
Сьогодні невідомі створили Telegram-канал. Його учасники влаштовують масові зібрання з бійками по Києву, зараз таку анонсували біля Гулівера, зараз там купа поліції.
Мой сын говорит что впервые слышит о таком.
diamond_shop• 27 февраля 2023
Ответ дляМандарина
Ага, и поэтому у себя для начала отрепетировала тщательно
а можна конкретніше - для чого цей движ, хто в ньому винний? якщо це якісь особливі люди на це ведуться - які люди? в чому сенс?
а то сидите та напускаєте туману, навіщо?
diamond_shop• 27 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тут политиделогия
Типа против мигрантов.фанов
Тут всё серьёзнее и нужно наказывать жестко
То.что вовремя,среагировали и не допустили беспорядков уже хорошо
Типа против мигрантов.фанов
ну от мене власно те що проти мігрантів більш за все засмучує бо наразі така ситуація, що мігрантів всюди багато, в тому числі й українці стали мігрантами
я в тг на одного чеканутого фашика з рашки підписана, він саме каже, що усіх хто не ’русский’ треба повирізати, прямо на цьому наголошує
колись підписалася подивитися, яку хрінь вони несуть, а у нього риторика змінюється весь час, наразі він тільки тим міжнаціональним розйгодуванням займається, майже про війну вже забув
diamond_shop• 27 февраля 2023
Ответ дляk1488
100%
Там всі майже воюють зараз, добровольцями, з перших днів.
я так розумію, збираються підлітки, вони не можуть воювати - за віком не візьме ніхто
Ответ дляdiamond_shop
я тільки перший усім показувала, лякала від наркоти, сподіваюся що подіяло
Так, класний фільм з класними акторами..
Ці фільми усі суперові, і як для мене тяжкі, але з потужним посилом. І я не розумію, як ще дітям так на пальцях можна розказати про страшне..
diamond_shop• 27 февраля 2023
Ответ дляMy_happy_world
Да они реально везде!Пипец!
В Черновцах сегодня были
ну бачите, вже якогось зачинщика знайшли, тут головне - повитягати верхівку, низи самі розбігуться
My_happy_world• 27 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
На видео вообще дичь какая-то
Ответ дляМамаБест
Знаючи тупих кацапів, рано чи пізно вони мали шось таке придумати (( нажаль
Та у них завжди то було. Вони ж у прощену неділю мали при царській расіі традицію бити пики одне одному, прям ритуал. Спочатку тиждень Маслениці бухали, а в кінці мордобой (жорстокі такі бої стінка на стінку командами), а потім трупаки возами вивозили. Чого воно таке дурне і хворе-загадка, звірина якась.
Все істориками того часу задокументовано.
diamond_shop• 27 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
є доречі офігенське по-моєму харківське відео яке називається дуже занудно ’лекция о вреде наркотиков’, але...
вона така ржачна! ми дивилися з малою, коли їй було чи 15 чи 16 років, там спочатку нецікаво десь може хвилин 10, а потім таке відео як аудиторна проста лекція, там жінка розповідає біля дошки, але! там повна аудиторія підлітків сидить, та рже як коні
ви ж розумієте, що таки бути цікавим для підлітків та ще у віці десь 40+, це ж для них мамонти нудні
якщо знайдете, рекомендую, в мене десь посилання валялося
Strelka_007• 27 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
Хто, Бульба престолові чи як його там?
Ответ дляdiamond_shop
Так, щось пам´ятаю, було таке
Strelka_007• 27 февраля 2023
Дивно, що СБУ зараз так активізувалися ефективно, а тут пропустили якийсь нездоровий двіж. Треба за яйця підвісити кураторів, які 100% є в цій справі і зайняти молодь якимись корисними справами. Я впевнена, що цей смердючий вітер дме з боліт і не просто так саме зараз.
Ответ дляalencheg
)) точно, ще в фільмі ’ Сібірський цирюльник’ показано такі бої ’ стєнка на стєнку’, після масляної і це типово руська забавка, у козаків запорвзьких не було таких ’ розваг’
Веточка сакуры67• 27 февраля 2023
Они и в московии это устраивали. Но с харьковских родителей я вообще в шоке, обсирелы могут быть в любую минуту, а у них подростки шляются.
Ответ дляvikiss
Дочка каже, що це неформали і їх просто невзлюбили. Так , як у нас в 90х , наприклад могли, побити людей нетрадиційної орієнтації чи темношкірих.
В версія з слідом раші теж правдоподібна.
Пишут что это флешмоб у молодежи такой, одни за другими повторяют, ума не имея при том.
Ответ дляdiamond_shop
Ця жіночка сайєнтолог і лекцію ту розказувала саме з сайєнтологічної точки зору. І дещо в її лекції повна маячня. Щоб говорити з підлітками, треба говорити правду, а не придумувати лякалки
арина-ветерок• 28 февраля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Ну вот этих убийц мне не жалко, пусть хоть поубивают друг друга. Лишь бы нормальных людей не трогали
Если они затевают драки в торговых центрах или других людных местах, это опасно для всех кто там в это время находится.