Инстагра_мерша• 28 февраля 2023
Ждем хорошие новости? 28 сегодня
Дней 10 ждала это число. Наконец сегодня 28. Писали тут и предсказывали, что должны быть хорошие новости сегодня. Жду и надеюсь!
Ответ дляПлаття-терапія
Всім привіт! Люди ви прикольні?)))
Я обіцяла що не буде ракетного обстрілу ( а нагнітали дуже) ні 24 як чекали ні 25 чи 26, 27 і 28 - його не було зовсім!
Це по-перше!
По-друге гарні новини вже є! вони були 26 і є прямо зараз
Чи для вас гарні новини це ядерка по москві?)))
Ви так чіпляєтесь за 1хв, годину чи день, все буде - чекайте.
Майте терпіння
Війна триває, чи ви думаєте що вона припиниться прямо зараз?
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
Ви писали саме про 28 е) а не про відсутність ракет 24-28
Плаття-терапія• 28 февраля 2023
Ответ дляInuk
Не було ніякого відео, і чого не зробили скріни того що в тій темі я ще писала? Сьогодні 28 - навіть 12 години немає? З якого приводу кіпіш?
Тутти-фрутти12• 28 февраля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ше одна
100% . коли яблунi заквiтнуть...
Ответ дляrybka21
ну то перемовини ж саме це передбачають
конкретно на даному етапі війни і стану справ на фронті
Поживемо, побачимо, що буде відбуватися ближче до виборів в США. Одне я знаю точно, що це не остання спроба Росії заволодіти Україною.
Навіть недавно читала руського воєнкора, який написав ’ нормальноє состояніє руського чєловєка - состояніє вони’
Павлодарская• 28 февраля 2023
Ответ дляStar39
Я тоже бы очень хотела окончания в этом году.
Все эти американские эксперты не так уж и разбираются в происходящем. У них слишком пессимистичные прогнозы
Я ещё думаю,надо смотреть, что не эксперд ли это вместо эксперта . Каждый раз
Купленных -проплаченных рублями тоже много. Напишут, что им заказали. И даже в США такие есть. Везде есть.
Ещё есть момент, говорят не реальную оценку - а с целью повлиять на какие-то процессы /мнения.
Ответ дляПлаття-терапія
Всім привіт! Люди ви прикольні?)))
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
У ніч з 26 на 27 лютого у Донецькій області був страшенний ракетний обстріл, воронки після цього розміром з басейн у місті. Але для когось це ’нічого не було зовсім’...
Ответ дляПлаття-терапія
Всім привіт! Люди ви прикольні?)))
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
Обстріл був вчора, з летальними випадками. Чи у Вас весь акцент на слові ’ракетний’?
Плаття-терапія• 28 февраля 2023
Ответ дляLinkpink
малась на увазі масована ракетна атака по всій Україні, не перекручуйте слів
Плаття-терапія• 28 февраля 2023
Ответ дляGouache
так, писали саме про ракети - запуски ракет
Павлодарская• 28 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
А когда ожидается этот массированный?
Ответ дляПлаття-терапія
Всім привіт! Люди ви прикольні?)))
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
Це по-перше!
Майте терпіння
Я не гадалка. ванга чи ще хтось
«Чіпляються за день», як Ви кажете , бо Ви число написали ) А саме 28 .
Плаття-терапія• 28 февраля 2023
Ответ дляInuk
28 вже минуло?
Ответ дляZhukOlena
які несподівані новини
Плаття-терапія• 28 февраля 2023
Ответ дляInuk
Та ні , не минуло. Просто Ви починаєте писати що обстрілів не було 24-28 . До чого тут ці числа , якщо мову вели про 28. По тим Вашим дописам було схоже , що у Вас якась конфіденційна інфо саме про 28е
Ще раз для вас, тема була 23 числа!
в ній я написала що очікуємо гарних новин ( планованих на 28 число)
А вже 26 сталася купа приємних і гарних новин!
Навіть операції на серці планові можуть переносити, а тут війна
Що ви особисто ще хочете від мене почути?
Судячи по загальному настрою - тут що не напиши все не так.
Я більше не буду нічого писати, зовсім.
Джулияробертс• 28 февраля 2023
Ответ дляInuk
А я тоді звідки знала це, про відсутність ракет я теж читала, так що була точно інфа. І мова не про дрони була.
Джулияробертс• 28 февраля 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
100% . коли яблунi заквiтнуть...
Я вже слухати не можу про ці яблуні, чули дзвін та не знали де він. А я була в темі коли писали про це, то було не передбачення про яблуні, а сон форумчанки і іїї надія що з рідними зустрінеться, що і сталось здається. А тут насміхаються постійно над цими яблунями, які вже стали для багатьох синонімом не здійснених передбачень.
Ответ дляЗдесяЯ
А удивляются, что подростки такие ведомые. Тут взрослые тети верят в магию, гадалкам, астрологам, предсказателям. Деградация или такие люди были всегда?
я доросла тітка.
Вірю (хоча розум кричить ’Ти дурна?!?!?!?) - бо інакше точно кукухою поїду. Без надії, віри...
Тутти-фрутти12• 28 февраля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Я знаю, що це сон. Я шуткую
Ответ дляДжулияробертс
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
Им без этого не можется.
Я пропел вам песню
Про любовь земную,
Щас еще раз припев,
А потом пойду я:
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
ИМ БЕЗ ЭТОГО НЕ МОЖЕТСЯ
))
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
Им без этого не можется.
Я пропел вам песню
Про любовь земную,
Щас еще раз припев,
А потом пойду я:
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
ИМ БЕЗ ЭТОГО НЕ МОЖЕТСЯ
))
Джулияробертс• 28 февраля 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
Я знаю, що це сон. Я шуткую
А, ну добре, але багато хто не знає і вже наче зіпсований телефон
Ответ дляZhukOlena
Цей шухер в Пітері ніщо в порівнянні з тим, що пережили ми.
Ха, теперь пишут, что это у них тренировка такая была:
Силы ПВО провели тренировку по взаимодействию с гражданскими органами управления воздушным движением в Западной зоне ответственности. В тренировке ПВО были задействовали истребители, вылетевшие для отработки перехвата и идентификации условной цели – Минобороны РФ
Джулияробертс• 28 февраля 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
Им без этого не можется.
Я пропел вам песню
Про любовь земную,
Щас еще раз припев,
А потом пойду я:
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
ИМ БЕЗ ЭТОГО НЕ МОЖЕТСЯ
))
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
Им без этого не можется.
Я пропел вам песню
Про любовь земную,
Щас еще раз припев,
А потом пойду я:
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам нравится,
Чебы им цветы дарили
И красивым и не красавицам.
Когда яблони цветут –
Всем девчонкам хочется,
Чебы им цветы дарили,
ИМ БЕЗ ЭТОГО НЕ МОЖЕТСЯ
))
Ех, молодість, дискотека на вулиці
Ответ дляПлаття-терапія
Ще раз для вас, тема була 23 числа!
Я більше не буду нічого писати, зовсім.
а та подія, яку ви мали на увазі 23-го вже сталася? Про яку ви не могли тоді сказати, але вам дуже хотілося?