Да, я себя слышу.
Бесит, что беру 1 луковицу - 15грн
1 перец - 25 грн
1 огурец - 20 гривен
Уже лучше дайкон возьму за 70кг и капусты. А оливки для вкуса (50) когда по акции. Прямо бесит цена на овощи
А Вы при виде цеников на какие продукты скрежете зубами?))
Бесит, что беру 1 луковицу - 15грн
1 перец - 25 грн
1 огурец - 20 гривен
Leoleo-81c1• 01 марта 2023
Мне жалко на сладости...трындец, думаю вот ну вот а кушать и нечего. Цены на нормальное что то ох....
Ответ дляоле-чка
Ну то всі овочі не наші
Навіть моркви української не має
В селі в батьків всі вже кинули поля, село від міста 9 км і людям не вигідно займатися
Навіть моркви української не має
diamond_shop• 01 марта 2023
з початку війни рибу перестали купляти, як подивлюся на ціну... краще м’яса взяти чи курку, все решта як купляли, так купляємо, тільки намагаємось наприклад сир по акції брати, бо без акції на ціну дивитися страшно
Ответ дляdiamond_shop
Я сыр беру на Лесной на точке польский
diamond_shop• 01 марта 2023
Ответ дляLeoleo-81c1
я стала пекти сама, бо час є, а прості пироги по типу на кефірі немає проблем зробити
а з магазинних цукерок то лукася недорога, але мене обсипає від усіх, бо пальми напхають та ароматизаторів
diamond_shop• 01 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я сыр беру на Лесной на точке польский
ми біля юності але сир дешевше у варусі брати чи у сільпо наразі, раніше на ринку теж брали
Ответ дляdiamond_shop
Посмотрю спасибо
Leoleo-81c1• 01 марта 2023
Ответ дляdiamond_shop
А мы вообще едим редко сладости, нас оьсыпает с сыном , иногда только. Да мы и не особо по сладостям. Нам мясо надо
Ответ дляsur_sur
25 за перець якось занадто дешево, купила за 58, ну, не малий)
Я беру не мясистый и без хвостика
Стою выбираю
Andromedaa• 01 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я беру не мясистый и без хвостика
Стою выбираю
Дольше, чем мужика