Leshkatr• 01 марта 2023

24-річний комбат та «не на часі»

Зранку тато прислав посилання на ютуб, бригада мого брата просить про допомогу в головнокомандуючих…. 24 річний комбат, просто «поклав» майже весь батальйон.
Не розумію, як можна дати управління батальйоном людині без бойових навиків 😔 такій молодій та ще й після такої сумної статистики не зняти з посади …
Розумію, що питання як завжди «не на часі», але ж хлопці гинуть 😭…. Як допомогти хлопцям?
ku4eravaku4erava• 01 марта 2023
Ответ дляAlbym
В масці видно чітко очі. Кому треба, спокійно ідентифікують.
Я думаю смысл подрывать дух солдат, матерей и т.д.
Albym• 01 марта 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
При чому тут дух, коли є проблема, її намагаються вирішити мирним і законним шляхом. Нажаль він через публічність і цьому порадується наші вороги.
nenatasha• 01 марта 2023
а що він з бумажки читає?
Элли Иванова• 01 марта 2023
Автор, бейте во все колокола. Это ужас.
pumadinika• 01 марта 2023
Це не фейк.така куйня є,читала ,що зняли генерала чи командувача якогось,і хлопці правильно роблять,бачать несправедливість-нехай знають люди і не виконують злочинні накази безмозглих командирів!
чаревна• 01 марта 2023
Ответ дляnenatasha
а що він з бумажки читає?
Чтоб не упустить главного, чтоб донести важное....
ku4eravaku4erava• 01 марта 2023
Ответ дляAlbym
Это уже нарушение закона, съемка видео
Миленька Лебідко• 01 марта 2023
Мені сподобалось відео Валерія Маркуса про дизертирство. Бачили?
Татьяна_М5• 01 марта 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Это уже нарушение закона, съемка видео
Нарушение закона - это отправлять ребят на убой
Albym• 01 марта 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Это уже нарушение закона, съемка видео
Ваші дієві поради?
Закрити очі ’то показалось’ і як у кацапів ’ще нарожають’?
В теорії такі відео слати в служби, і в ідеалі вони будуть одразу реагувати. Але не факт що у комбата там нема кому взятку занести.
vitto4ka• 01 марта 2023
Бутусову на ФБ пишіть
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Так, зняли Проскуріна , а поставили Захарова (молодого) 😔
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляvitto4ka
Бутусову на ФБ пишіть
Дякую!
TAL_A• 01 марта 2023
Нажаль таке відбувається. У нас знайомого поставили командиром батальйону. йому 45 років, військової освіти та якихось знань та навиків не має, бойового опиту немає, служив ще 25 років назад. Правда його перед новим роком призвали, зараз поки в учебці. От що з того вийде, навіть срашно уявити.
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Матерів???? А вирозумієте, що з тими матерями у кого діти в цій бригаді????
Нісенітниця• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
То есть в этом батальоне уже поменяли командование, а ничего не изменилось?
Посмотрите видео Маркуса на эту тему. Может дело не в командрите?
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Першого пілвищили та теревели, дали іншого (без бойового опиту)
TAL_A• 01 марта 2023
а ще, як вишенька на торті, правда не знаю як зараз, але в минулому він наркоман (пару раз передозняк був)
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляTAL_A
о Боже!!!! Шкода хлопців !!!
Lira_05• 01 марта 2023
Знайдіть в телеграмі 93 бригада Холодний яр - там часто описується безпрєдєл у частинах, пишуть, що треба робити. Зверніться до адміна. І да, пишіть Бутусову.
На жаль, це далеко не єдиний випадок
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляLira_05
На жаль, це далеко не єдиний випадок
Дякую!
TAL_A• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
о Боже!!!! Шкода хлопців !!!
Так, нажаль.... В той же час чоловікові 2 двоюрідні брати кадрові військові, багато років на службі, але їх чомусь не призивають та й самі вони не спішать . краще в теплому місці бути
dellaika• 01 марта 2023
Такие факты не единичны. Мой брат служит на востоке. Часто большие потери, говорит, связаны именно с человеческим фактором. Идут потери, меняют командира и потери прекращаются.
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Дівчатка, я дуже вдячна вам за поради куди звертатись !!! Спробую кудись достукатись 🙏🙏🙏 Бережіть себе та своїх близьких! Та всім нам швидкої перемоги !!!
nnata• 01 марта 2023
Ужас, конечно, стучитесь, куда можно и розголос .
Отпишитесь потом, удалось ли что то сделать..
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Дивлюсь, дякаю
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляДарьяР.
Маркус служив в 30 бригаді також… але не про це… хочу залишити посилання на це відео тут … просто 😭😭😭

Шкода хлопців …

beril_он• 01 марта 2023
Ответ дляLira_05
На жаль, це далеко не єдиний випадок
это фейковый канал, который ведут спецслужбы РФ, уже сама 93 бригада несколько раз официально делала посты ,что канал фейковый и в телеграмме их нету
s.trv• 01 марта 2023
Ответ дляLira_05
На жаль, це далеко не єдиний випадок
описується, але це система.
ми зверталися до топ-чинуш в ЗСУ, до вйськової адм-ціі, СБУ у Дніпрі, всі слухають, але нічого не робиться.
Залякують тюремними строками, але коли ваш рідний каже ’в тюрьмі хоча б кормлять’, то ти розумієш весь пздц.
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляs.trv
описується, але це система.
Бляха в голові просто не вкладається …. А тут ще й пишуть, що все супер/звідки інфа/баби коментують та інше Таке відчуття, що люди в розових окулярах сидять…

Писати неможна, кричати не можна бо дезкридитує армію… але що робити рідним, в кого близькі люди в таких страшних умовах, кинуті волю на Бога та вдачу …