Зранку тато прислав посилання на ютуб, бригада мого брата просить про допомогу в головнокомандуючих…. 24 річний комбат, просто «поклав» майже весь батальйон.
Не розумію, як можна дати управління батальйоном людині без бойових навиків 😔 такій молодій та ще й після такої сумної статистики не зняти з посади …
Розумію, що питання як завжди «не на часі», але ж хлопці гинуть 😭…. Як допомогти хлопцям?
ku4eravaku4erava• 01 марта 2023
Ответ дляAlbym
В масці видно чітко очі. Кому треба, спокійно ідентифікують.
Я думаю смысл подрывать дух солдат, матерей и т.д.
pumadinika• 01 марта 2023
Це не фейк.така куйня є,читала ,що зняли генерала чи командувача якогось,і хлопці правильно роблять,бачать несправедливість-нехай знають люди і не виконують злочинні накази безмозглих командирів!
ku4eravaku4erava• 01 марта 2023
Ответ дляAlbym
При чому тут дух, коли є проблема, її намагаються вирішити мирним і законним шляхом. Нажаль він через публічність і цьому порадується наші вороги.
Это уже нарушение закона, съемка видео
Татьяна_М5• 01 марта 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Это уже нарушение закона, съемка видео
Нарушение закона - это отправлять ребят на убой
Ответ дляku4eravaku4erava
Это уже нарушение закона, съемка видео
Ваші дієві поради?
Закрити очі ’то показалось’ і як у кацапів ’ще нарожають’?
В теорії такі відео слати в служби, і в ідеалі вони будуть одразу реагувати. Але не факт що у комбата там нема кому взятку занести.
Ответ дляpumadinika
Так, зняли Проскуріна , а поставили Захарова (молодого) 😔
Нажаль таке відбувається. У нас знайомого поставили командиром батальйону. йому 45 років, військової освіти та якихось знань та навиків не має, бойового опиту немає, служив ще 25 років назад. Правда його перед новим роком призвали, зараз поки в учебці. От що з того вийде, навіть срашно уявити.
Нісенітниця• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
То есть в этом батальоне уже поменяли командование, а ничего не изменилось?
Посмотрите видео Маркуса на эту тему. Может дело не в командрите?
Ответ дляLira_05
Знайдіть в телеграмі 93 бригада Холодний яр - там часто описується безпрєдєл у частинах, пишуть, що треба робити. Зверніться до адміна. І да, пишіть Бутусову.
На жаль, це далеко не єдиний випадок
это фейковый канал, который ведут спецслужбы РФ, уже сама 93 бригада несколько раз официально делала посты ,что канал фейковый и в телеграмме их нету
Ответ дляLira_05
На жаль, це далеко не єдиний випадок
описується, але це система.
ми зверталися до топ-чинуш в ЗСУ, до вйськової адм-ціі, СБУ у Дніпрі, всі слухають, але нічого не робиться.
Залякують тюремними строками, але коли ваш рідний каже ’в тюрьмі хоча б кормлять’, то ти розумієш весь пздц.
Ответ дляs.trv
описується, але це система.
Бляха
в голові просто не вкладається …. А тут ще й пишуть, що все супер/звідки інфа/баби коментують та інше
Таке відчуття, що люди в розових окулярах сидять…
Писати неможна, кричати не можна бо дезкридитує армію… але що робити рідним, в кого близькі люди в таких страшних умовах, кинуті волю на Бога та вдачу …
Таке відчуття, що люди в розових окулярах сидять… Писати неможна, кричати не можна бо дезкридитує армію… але що робити рідним, в кого близькі люди в таких страшних умовах, кинуті волю на Бога та вдачу …