Leshkatr• 01 марта 2023

24-річний комбат та «не на часі»

Зранку тато прислав посилання на ютуб, бригада мого брата просить про допомогу в головнокомандуючих…. 24 річний комбат, просто «поклав» майже весь батальйон.
Не розумію, як можна дати управління батальйоном людині без бойових навиків 😔 такій молодій та ще й після такої сумної статистики не зняти з посади …
Розумію, що питання як завжди «не на часі», але ж хлопці гинуть 😭…. Як допомогти хлопцям?
Coffee_I• 01 марта 2023
Напишіть у ФБ Юрію Бутусову
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляCoffee_I
Напишіть у ФБ Юрію Бутусову
Дякую! Спробую !
ВаршавскаяЮ• 01 марта 2023
Ответ дляTaFo
звідки ви знаєте, чи поклав, чи не поклав. Може він єдиний з військовим фахом, тому й комбат.
Як я люблю баб, сидячих вдома та коментуючтх війну.
Коментар про ’ хлопцв гинуть’ поза межами. Війна. Хлопці гинуть. І не через ту 24 річну дитину, що очолює. А через скотів руснявих.
Удалено администрацией...
Tata_F• 01 марта 2023
Ответ дляLira_05
Знайдіть в телеграмі 93 бригада Холодний яр - там часто описується безпрєдєл у частинах, пишуть, що треба робити. Зверніться до адміна. І да, пишіть Бутусову.
На жаль, це далеко не єдиний випадок
Це з фейсбуку бригади
Нісенітниця• 01 марта 2023
Ответ дляTaFo
Еще и наркоманом его назвали
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Еще и наркоманом его назвали
Ви путаєте, людина що писала про наркомана, описувала ситуацію рідної їй людини.
Подрысь• 01 марта 2023
Ответ дляTAL_A
Нажаль таке відбувається. У нас знайомого поставили командиром батальйону. йому 45 років, військової освіти та якихось знань та навиків не має, бойового опиту немає, служив ще 25 років назад. Правда його перед новим роком призвали, зараз поки в учебці. От що з того вийде, навіть срашно уявити.
аналогично, знакомого поставили комбатом, ему 38. За плечами только учебка 2 недели. Бахмут.
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Еще и наркоманом его назвали
Дівчина описала свою ситуацію.
пицунда• 01 марта 2023
Ответ дляTata_F
Це з фейсбуку бригади
на дату посмотрите
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляTata_F
Це з фейсбуку бригади
Написали в тг каналі

Ця?
Tata_F• 01 марта 2023
Ответ дляпицунда
на дату посмотрите
На їх сторінці у фейсбуці немає посилання на телеграм-канал (є инста, є твітер, а телеграму нема) верніше є, але саме у цьому тексті. Й веде посилання на діючу сторінку телеграму.
Я лише звернула увагу автора, вирішувати їй.
Річ в тому, щоб не навредити
Lira_05• 01 марта 2023
Ответ дляberil_он
это фейковый канал, который ведут спецслужбы РФ, уже сама 93 бригада несколько раз официально делала посты ,что канал фейковый и в телеграмме их нету
Ясно, не знала, тоді до Бутусова, той хоч не фейковий. А так, дійсно, навіть не знаєш, до кого звернутись в такій ситуації. Але щось робити треба. Бійці захищають всю країну, тому їм треба допомогти
Tata_F• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
Написали в тг каналі

Ця?
да. ви самі можете подивитися у фейсбуці
Tata_F• 01 марта 2023
Ответ дляLira_05
мені здається, до того, як кудись звертатися, треба перевірити, чи справждний канал/сторінка
Tata_F• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
Написали в тг каналі

Ця?
чесно кажучі, мене здивував оцей пост на каналі бойової бригади, то пішла шукати далі, так дійшла до фейсбуку.
Вам, автор, бажаю вирішити питання. Хлопцям на фронті - сильних янголів-охоронців
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляTata_F
Дякую 🙏
Rabbit2012• 01 марта 2023
Дуже багато молодих хлопців пішли добровільно і не думаю, що на передку куплені звання. Призначили, бо можливо мав каіедру і офіцерське звання. А досвіду мало, а що зробиш, якщо найкращі вже полягли у цій війні. Офіцерів бракує, оііцерів з досвідом тим більше З купленими вони усі тута, в тилу глибокому, в київському, мукачевському, котлах, на ленд крузерах. Як сиділи з 24 лютого так і сидять.. А ще величезна проблема- це мпз , морально-пмихологічне забезпечення . Люди різні, попали в страшне пекло, не всі мужики 40+ готові виконувати наказ 24 річного командира, а контакту немає нормального, немає стосунків таких, щоб наприклад командир дослухався до думки підлеглих. Скільки ж таких випадків. Досвіду немає, підказати нікому, там зверху кидають наказ він кидає його на підрозділ і що хочете, а виконуйте. Як багато ситуацій, коли поряд з такими молодими хлопцями- командирами опинялися атовці досвідчені або просто толкові мужики , які допомагали, підказували, об´єднували, все для збереження людей. Нажаль ситуації різні і найгірше, що мало того що треба якось вижити там, то ще й проблеми в підрозділах у людей постійні але ж за це є якісь відповідальні люди?
SlawaUkraine• 01 марта 2023
Похожих случаев за 370 дней войны накопилось много , в ютубе достаточно набрать - обращение роты, батальена такого то к президенту Украины , минимум десяток видео .Генерал ВСУ Кривонос - который в феврале - марте смог защитить аэропорт Киева от вражеского десанта был обвинен в растрате горюче смазочных материалов и отстранили от службы в ВСУ.Он в видео говорит - почему за целый год небыло организовано качественного обучения солдат и офицеров?с таким предложением он обращался еще летом к правительству ,ему ответили - не на часі- в ваших услугах мы не нуждаемся , это боевому офицеру с 30 лет стажа
автор Leshkatr • 01 марта 2023
Ответ дляRabbit2012
Він не на передку, а в дуже тихому місці… А накази віддає тим хто на передку… Їх навіть хотіли відправити на 0 без бойового розпорядження …. Там дійсно ситуація S.O.S
Якщо вже хлопці самі просять про допомогу …
SlawaUkraine• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
Нужно максимально делать всю эту ситуацию известной народу , репортеры,пресса ютуб, фейсбук и обратится к адвокату и в суд.Вот когда резников яйца по 17 покупал- только когда репортеры огласили на всю страну, когда в американских газетах узнали ,когда прислали с америки директора цру навести порядок, они в правительстве начали шевелится.
Go_Go• 01 марта 2023
Koza de Reza• 01 марта 2023
Ответ дляTaFo
і це дозволяє їй робити висновки?
Надеюсь, когда ваш сын/муж/брат окажетесь в такой ситуации, вам тоже скажут ’баба, рот закрой’

А пока жалоба.
SlawaUkraine• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
Бляха в голові просто не вкладається …. А тут ще й пишуть, що все супер/звідки інфа/баби коментують та інше Таке відчуття, що люди в розових окулярах сидять…

Писати неможна, кричати не можна бо дезкридитує армію… але що робити рідним, в кого близькі люди в таких страшних умовах, кинуті волю на Бога та вдачу …
Пишут - все супер- те кто в тылу сидит у тв - марафон-, вот у них все супер. А кто в беду попал - спасение утопающего дело его рук ,собирайте единомышлеников , родные военных ,волентеры, нанимайте адвокатов в суды, репортеры в пресу , власть боится огласки перед народом своего беззакония ,тогдаи поставят нормального командующего а этого нужно судить
Incol• 01 марта 2023
Вік немає ніякого значення, можна і в 24 і в 60 -ть не бути хорошим керівником. Згадайте Андрія Верхогляда, хлопцю було 27, але він був кадровим військовим. Багато молоді талановитої, розумної, освіченої!!! Проблема в тому, що не можуть призначити командиром, звичайну людину, це або військова кафедра або військова освіта. Нажаль на всіх не вистачає кадрових військових, та й не всі кадрові теоретики здатні бути хорошими командирами. Це про вік і про хороших. Для цього мало знань, досвіду і т.д, це ще щось має бути до того всього.
Реверанс• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
Зараз спробую в тг канали, дякую!
Тегайте Залужного.
Щоб знав
Реверанс• 01 марта 2023
Ответ дляLeshkatr
Повірте, це не фейк. Там дійсно біда
Не тільки в Ваших так.
Пишіть ще Бутусову,що б був розголос
ebbi• 01 марта 2023
Ответ дляTaFo
+.І приклад тому Андрій Верхогляд 95 р.н..Після закінчення Акадеиії з 2016 у війі 21 р зразу потрапив на війну керувати людьми.Загинув у 27 років,маючи колосальний військовий досвід.Я досі не можу заспокоїтися,як шкода хлопця.Просто сонячна людина була
ebbi• 01 марта 2023
Ответ дляMarisha1715
Потому что эти звания ’покупают’ , а не заслуживают
Не кажіть дурниць...
Incol• 01 марта 2023
Ответ дляebbi
Саме про нього теж писала. Він прям такий командир і в 21 і в 27, неймовірно шкода, що такі талановиті молоді люди гинуть! Люди, які не дивлячи на свій юний вік здатні приймати рішення і вести за собою.