Карина75• 01 марта 2023

Війна в Україні може тривати і два-три роки: заява Пентагону

Это сегодняшние новости. Что дальше и чего ждать
Просто я• 01 марта 2023
А что дальше? Жить как и жили.

Чашечка кофе• 01 марта 2023
Києву залишилося максимум 96 годин - чиновники Пентагона
healer09648293• 01 марта 2023
Може і вічно...
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ для Просто я
А что дальше? Жить как и жили.
https://tsn.ua/ato/viyna-v-ukrayini-mozhe-trivati-...
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
LyudaT• 01 марта 2023
Заявления во время войны часто делаются не для того, чтобы проинформировать общественность о чем-то.
Болаболик• 01 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну по крайней мере про войну они предупреждали .
LentochkaV• 01 марта 2023
Я таке читала

Колін Кал вважає що війна в Україні може тривати ще два-три роки. Про це він заявив під час слухань у Конгресі США 28 лютого, повідомляють ЗМІ.

За словами чиновника, складно передбачити, наскільки довго доведеться підтримувати Україну у війні, «бо ми не знаємо точну траєкторію розвитку конфлікту… Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може – через два чи три роки. Президент Байден сказав, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки треба», – наголосив заступник міністра оборони.

Зауважимо, Кал також заявляв, що Росії навряд чи вдасться досягти значних успіхів у війні проти України у найближчий рік. Не вдасться агресорці підкорити державу і протягом весняного наступу.

То ви не все прочитали
ku4eravaku4erava• 01 марта 2023
Так и идёт она давно, больше 9 лет просто мы делали вид, что ее нет, мир в глазах видили, а не готовились освобождать свои территории

Просто я• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
Ну и что? Даже если 5-10 лет? Что вы предлагаете? Договариваться с путей
?
LentochkaV• 01 марта 2023
Я рідко на порадниці, читачем вже рік.
Але, чому всі тут тягают кусочки ті?
Чому?
brenda2305• 01 марта 2023
это вырвано из контекста. В оригинале там говорилось о том, что Украину надо поддерживать столько, сколько нужно: может полгода, а может 2-3 года. Ну и дальше, что в США уже не верят, что рф удастся достичь значительных успехов в обозримом будущем
LentochkaV• 01 марта 2023
Ответ для Просто я
?
Да ніхто не знає, ніхто. Все змінюється. Форум цей дивний, то вірять екстрасенсам, то запужують себе уривками, то цитують вата канали, впсо, дивина. Але, добре, що є ця гілка, мене теж засосало.
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляbrenda2305
https://tsn.ua/ato/viyna-v-ukrayini-mozhe-trivati-... вот вся статья и от этого не легче
Oksana-f9a3• 01 марта 2023
Це вже і так зрозуміло багатьом що це на роки, перед новим роком це для себе прийняла( треба вчитися жити в нових умовах( взагалі ж війна з 2014 і вони її тягнуть вже 9 років(
LentochkaV• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
А чому саме негативне речення ви обрали? А не в цілому, риторику.
Є надія в 23 році, і про це багато інших пишуть.
Просто я• 01 марта 2023
Ответ дляLentochkaV
Да, мир полон удивительных людей. И они среди нас
Admin• 01 марта 2023
У Путіна гроші на війну можуть закінчитись вже влітку - Forbes. Кілька важливих цифр

Росія наближається до бюджетного колапсу.

🫵 Подивіться самі:
👉 2022-го РФ щомісячний чек на війну складає в середньому $9,5 млрд, - Forbes.
👉 2023-го бюджет на оборону Путін збільшив близько до $12 млрд/місяць.

🫵 Видатки на війну у тандемі з рекордним падінням нафтогазових доходів спустошать скарбницю. Ось дані виконання бюджету РФ в січні цього року:
👉Видатки (разом з військовими) склали $41 млрд;
👉Доходи - $18 млрд;
👉Дефіцит бюджету - $23 млрд.
👉Зараз діра латається коштом резервного фонду (т.зв. фонду національного добробуту), в якому залишилось близько $91 млрд.
👉 Forbes прогнозує, що такими темпами вже орієнтовно в червні-липні резервний фонд РФ засохне, і тоді кремлеві доведеться обирати між зарплатами бюджетникам та війною.

🫵 Економічний сценарій має свої варіації.
👉 Оптимісти звертають увагу на нові санкції, які добряче кусатимуть рашистську економіку. Наприклад, з 5 лютого діє європейське ембарго на російські нафтопродукти. За оцінками CREA, Росія додатково втрачатиме близько €3,6 млрд/місяць. Якщо кремль нічого не змінить, стабілізєц може наступити ще раніше.
👉 Песимісти згадують пророцтва Citibank, згідно з яким гроші на війну у кремля вичерпаються тільки через 2,5 роки. Цей сценарій прорахований, виходячи з помірного дефіциту бюджету. Та аналіз опублікований наприкінці січня, ще до того, як російський мінфін звітував про найбільше падіння доходів з часів кризи 2008-року.

🫵 Я розумію, що чимало експертів та «економічних астрологів» уже давно ввімкнули секундоміри, обіцяючи «ось-ось» повний економічний стабілізець русні. Але…
👉 Вперше під такі прогнози підкладають конкретні цифри.
👉 У будь-якому разі, російська бюджетна криза вже почалася в грудні-січні. Росія витрачає більше, ніж заробляє, і до зняття санкцій ситуація не зміниться. І щойно у РФ закінчиться резервний фонд, Путіну доведеться або відпустити інфляцію, або згортати війну.

Підписуйтеся на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)». Заряджає обізнаністю.
brenda2305• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
прочитала. там все то же, о чем я и написала
Что вы там увидели такого страшного?

Valentina shop2020• 01 марта 2023
Ответ для Просто я
?
До последнего.....
Admin• 01 марта 2023
Ответ дляbrenda2305
Что вы там увидели такого страшного?
Это искусство ’жареного заголовка’, чем он страшнее, тем ’лучше’.
brenda2305• 01 марта 2023
Ответ дляAdmin
естественно) чтобы кликали
Это как с 7-бальным землетрясением в Киеве и страшным налетом российской авиации
Просто я• 01 марта 2023
Ответ дляbrenda2305
естественно) чтобы кликали
Вы про высадку десанта забыли
Даксо• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
Кому не легше, русні?
ДевочкаКрасавица• 01 марта 2023
Не будет. Осенью этого года закончится
Cаванна• 01 марта 2023
Изначально было многим понятно, что минимум до 2025года. В прошлом году за это банили почему-то. Всем нравилось что до весны мах или когда яблоки зацветут
Даксо• 01 марта 2023
Ответ дляCаванна
Ой да прям усім понятно. І харківську операцію усі передбачили, і здачу руснею Херсоні, і крейсер Москва.
E-ducate• 01 марта 2023
Війна в Україні триває вже 9 років. Може, ще 2-3 роки, може більше, а може менше.
Ключове в цьому прогнозі ’може’
Zelenkа• 01 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А потім шо? То мені брати кросівки чи нє, бо промокод дали.
Катруська• 01 марта 2023
Ответ дляValentina shop2020
До последнего.....
Ипанутого россиянина