Детские_Будут?• 01 марта 2023
Ваші бюджетні фаворити, які?
З доглядових засобів і декоративної косметики. Поділіться) У мене є пінка від Sane 129 грн дуже класна, і зволожуючий крем цеї ж лінії. Помітила що дуже не погані тканинні маски від фірми Viabeauti Кондиціонер від Tresemme
Детские_Будут?
• 01 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Крем Лирен, тушь Эвелин, маска для волос Доктор Санте
Який саме крем?
ГендиреХтор• 01 марта 2023
В Еве есть косметика их производства - Патрисия Ледо. Есть очень неплохие позиции, например карандаши, блески. А вот тушь не понравилась. У Эвелин кое что есть, база под тушь нравится, прям делает реснички даже у тех, у кого их почти нет)
БезникаЯ• 01 марта 2023
База Артдеко, их помады и блески, тушь Мейбелин, восстановитель ногтей Эвелин и Наоми, сыворотка от пигментации Нивея, правда там цена стремительно растет.
Еще маска с алоэ Биоаква, в бюджетном сегменте для меня лучшая, и точно не хуже многих подороже.
В каждой бочке...• 01 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Яка саме маска доктор санте?
Детские_Будут?
• 01 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Пенка для умывания, крем для лица и для век, маски у меня от Avon. Сыворотка от Elizavecca( за 150 грн урвала)
Косметика об эвелин, лсф, Avon и патриции ледо
Колись брала в Avon туш супершок і помаду Ультра то не погані
Детские_Будут?
• 01 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А, і підводка для очей там також топ
Детские_Будут?
• 01 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Подводкой не пользуюсь, не умею ((
А вот карандаш - да, хорош)
І в мене така біда)
бювет_в_обед• 01 марта 2023
Блискі Саtrice супер.Туш мейбелин.Олівець для брів вивьен сабо(але вже все,рашиська компанія) Рум´яна,пудра ,тіні Ardeco (зе бест).Сс крем люмене.Доглядові крема з бюджетних,нажаль нічого не підішло.
Жерица ночи• 01 марта 2023
Пудра евелін , в прямокутній упаковці
Олівці ламель (і для губ і для брів)
Туш евелін (золота)
Помада мейбелін колор сенсейшенел, колір Smoky rose (бо є інший колір, він погано лягає)
Олівці ламель (і для губ і для брів)
Туш евелін (золота)
Пожарник• 01 марта 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Вам би нігті вже давно зробити пора,а не маску(
Вы бы видели с какими ногтями ходят американские актрисы. И довольно броские родимые пятна на спине не удаляют. Щеголяют по красной дорожке и не парятся.
Накрыло-не отпускает• 01 марта 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Яка саме маска доктор санте?
Смотрите по типу волос. Мне подошла Кератин для ломких волос, подруге ’Восстановление и блеск’
Мороженная курица• 01 марта 2023
А кто-то может посоветовать бюджетный солнцезащитный крем для лица. Не могу много денег выделить
Цыбулька• 01 марта 2023
Мені дуже зашла сироватка Ейвон з протинолом і креми на день/ніч для 35+. Денний з спф, то трохи жирнуватий, а нічний просто бомба. І ще лосьон з саліциловою кислотою і пробіотиком теж чудовий на ніч, вирівнює сліди від прищів і почервоніння знімає. Це буду повторювати.
Тіні Евелін, ті що в жестяних коробках - дублі ’Урбан Дікей’, мені сподобалися.
Для волосся шампунь ’Ультра Ду’, він надовго залишає відчуття свіжості.
Вмивачка ’Гарньє’ з саліциловою кислотою гарно запобігає прищам. Правда, краще, щоб вона в очі не потрапляла.
Крем для тіла ’Нівея Софт’, дуже гарно зволожує і пахне приємно.
А я с косою• 01 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
А як ефект від сиворотки? Коли користуєтесь? Взимку? Дякую