Державна аудиторська служба визнала, що ціна яєць в контрактах Міноборони була 17 грн саме за штуку, а не кілограм. Хоча міністр оборони казав навпаки. Також міністр сказав, що оприлюднена інформація про завищені ціни при закупівлі їжі Міністерством оборони була “штучною інформаційною атакою під вигаданим приводом”. Коли у магазині ви бачите яйця по 6-8 гривен, то це ціна яєць у роздрібній торгівлі. Закупка йде на відсотків 30 нижче. З цих грошей утримують магазин, сплачуючи податки, оренду, зарплатню та отримуючи прибуток. Окрім того мережі магазинів мають відстрочення платежів. Коли ми бачимо, що закупка МО йде по тій самій ціні, що і в магазині, то в мене з´являється запитання, а куди їдуть ті 30%, який заробляє магазин? Тому що МО купує не в магазині,а у виробника. А ще на такому опті може бути додаткова знижка. І ще одне. Орієнтовна різниця по тому "скандальному" контракту МО дорівнюється приблизно у 4 мільярди гривень. Для того, щоб закрити питання дефіциту аптечок для військових потрібно приблизно 400 мільйонів гривень. Це в десять разів менше, ніж намагалися "заробити" собі схематозники з МО. Але цих грошей для аптечок немає, а на їх схеми є. А кожна аптечка - це можливість врятувати життя та збільшення на 30% можливості вижити українському військовому в бою після поранення. Життя наших військових - це і є ціна корупції.
Анастасія Радіна, голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики скрін про завищені ціни.
Отаке ІПСО
Kristal2013• 01 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Вони без нього крали?
Чи він підписував документи не читаючи?
В обох випадках мають притягнути до відповідальності.
Чи він підписував документи не читаючи?
К ответственности? В этой стране? При таком ’начальстве’? Вы сами то в это верите?
В мирное время наказывать и лишать всех чинов с выплатой компенсаций. В военное время к стенке всех тех, кто ворует,кто прикрывает и покрывает. Тех, кто гумпомрщь воруют сюда же, тех, кто на складе сгноил продукты и важные вещи для военных и мирных, тоже к стенке, чтоб другим не повадно было на безолабернабесть и наплевательское отношение.
Strelka_007• 01 марта 2023
Ответ дляРеверанс
У правовій демократичній державі за корупцію первим має відповідати міністр. Це його парафія.
Його президент не відпустив з посади, вмовив лишитися, а він же так хотів звільнитися як чесна людина. Цінний кадр.
SlawaUkraine• 01 марта 2023
Эти яйца капля в море от всех их дел , украинец приходит в магазин за едой и покупает консервы с иностранными маркировками без наклейки с украинским текстом - эту наклейку с переводом обязаны клеить на любой товар завезенный в Украину для продажи ,а если наклейки нет значит товар незаконно привезен и продают ,угадайте от куда и кем?Украинец приходит в строй маг а там бронежилеты лежат и военная форма- прочитайте этикетки на ней , кто шил и для кого.
Ответ дляKristal2013
В фільмі ’Рік’, Резніков вже розказував, як він особисто захищав наш аеропорт...
Саме той, за захист якого на генерала Кривоноса відкрито кримінальне провадження
Так а ви бачите, які покарання у нас зараз в державі? Складання мандату - оце покарання, замість розслідувань та тюрем - наробив діл, склав мандат і пішов собі житти, як хочется з усім, що встиг...і це реально так нам втюхують, як покарання, що от дивіться, Королевська ’склала мандат’, типу бінго, досягли успіху...капець просто.
Ответ дляAteya
ще позбавлення громадянства дуже класне покарання
Strelka_007• 01 марта 2023
Ответ дляAteya
Ага, і через місяць або два після складання мандату вигулькнув вже на новій теплій державній посаді.
Соната любви• 01 марта 2023
там все друг друга покрывают, поэтому, воровали, воруют и будут воровать.
но больше всего в этой ситуации меня разочаровало то, что резникова оправдал и на его защиту стал тот, кому многие доверяют.
Ответ дляРеверанс
Там ще аудит не зікінчили
Ось’ Проблеми з цінами на товари у закупівлях Міноборони за 2022 рік — є. Ціни у договорах на закупівлю харчування на 2023 рік по деяким позиціям усе ще далекі від середньоринкових.
Держаудитслужба закликала не спекулювати інформацією щодо висновків результатів ревізії фінансово-господарської діяльності Міноборони у 2022 році. Цілком погоджуюсь із колегами.
Поки ми чекаємо на висновки ревізії Держаудитслужби, звертаю увагу на лист Держаудитслужби, наданий Міжвідомчій робочій групі з питань визначення нових підходів до закупівлі Міністерством оборони продуктів харчування для врахування в роботі групи .
У листі наведено вибірку найбільш вживаних продуктів харчування за каталогом, які замовляли досліджені ДАСУ військові частини, та вибірка цін на них за укладеними МО договорами впродовж 2022 року. Зокрема, ціна на яйця, відповідно до цього документу, змінювалась так:
березень-квітень: від 3,9 грн до 6 грн
серпень-вересень: 3,78 грн (Держстат: від 2,85 до 3,5 грн за шт)
листопад-грудень: від 8 грн до 17 грн (Держстат: від 6,2 до 6,33 грн за шт)
(Припускаю, що одиниця виміру яєць у документі ДАСУ — усе ж штуки. У затвердженому наказом Міноборони каталозі яйця вимірюються в штуках . У листі Держаудитслужби йдеться, що вибірка сформована щодо найбільш вживаних продуктів саме із затвердженого каталогу).
Чекаємо на офіційні висновки ревізії Аудиторської служби і принагідно дякую службі за ретельну роботу.
А тим часом разом із Мінекономіки продовжуємо роботу над поверненням цін на харчування для наших захисників до ринкових, а закупівлі МО продуктів харчування — до системи Prozorro.
березень-квітень: від 3,9 грн до 6 грн
diamond_shop• 01 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Вони без нього крали?
Чи він підписував документи не читаючи?
в його випадку вони крали саме без нього, коли призначили Резнікова, йому не дозволили призначити замів, він прийшов до МО без власної команди, замів йому нав’язали та заборонили звільняти
Ответ дляAteya
А для військових посилили покарання. Навіть коли наказ безглуздий та шкідливий мусиш виконати :(
Соната любви• 01 марта 2023
Ответ дляРеверанс
циничные и лживые, для которых война способ обогащения.
Кривоноса готовы были сожрать за аэропорт, уголовное дело за защиту страны и воспрепятствование высадке вражеского десанта.
а для своих предателей и коррупционеров-воров медальки и награды.
Success2013• 01 марта 2023
Ответ дляРеверанс
То вы ещё Форбс не читали про них,как они навалились на этой войне.Уроды просто
Соната любви• 01 марта 2023
Ответ дляSelena*
Да вони відверто ржуть з нас.
если общество позволяет, чтобы его имели, почему бы и не воспользоваться ситуацией.
в реале многие вообще не интересуются происходящим. телемарафон посмотрели, слезу умиления пустили, в ладоши похлопали, боневтик герой и довольны.
SlawaUkraine• 01 марта 2023
Ответ дляСоната любви
до 2014 года мы теряли деньги и имущество от корупции,а после теряем жизни людей на войне и в тылу в количестве невообразимом ,это уже последний звоночек очнутся от сна , и навести порядок ,вопрос существования Украины решается
Ответ дляdiamond_shop
Хто підписував і візував документи?
Чому саме резніков брехав про кілограми яєць?
Потім про вороже ІПСО?