Бабка_в_кедах• 01 марта 2023
Через який час можна в Пенсійний?
Пройшла МСЕК позавчора.
В наступний пн забираю довідку.
Коли можна йти в пенсійний фонд?
З МСЕК же повинні відправити 1 екземпляр довідки в пенсійний?
В наступний пн забираю довідку.
Коли можна йти в пенсійний фонд?
Белая и пушистая• 01 марта 2023
Так було раніше, я там з 2013 бувала ( бо три роки на рік, потім довічно), довідку МСЕК давали одразу, але в пенсійний відправляли до тижня.
Бабка_в_кедах
• 01 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
от заберете свою- тоді
Тоді не вийде.
Вони свою повинні відправити
Бабка_в_кедах
• 01 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Підкажіть - вони відправляють в районний за місцем моєї реєстрації?
Белая и пушистая• 01 марта 2023
Ой, не знаю як зараз, всюди ЦНАПи, т.д. Тоді був пенсійний один, районний, там і було. Але всерівно все довго. Там я була 4 рази загалом, посвідчення треба було міняти, то бувало таке, що і за тиждень не доходила довідка, відправляли поштою. Прийдеться вам трохи поїздити, аби розібратись. Але всерівно, краще починати з того, що ближче, вияснити і далі вже діяти
Фифачка• 01 марта 2023
І я пройшла позавчора. Мені сказала в районний пенсійний аж через місяць. А тут десь прочитала що туди потрапити ще той квест. І роблять посвідчення зараз дууууже довго. В печалі я