пьЯНА• 01 марта 2023
До тих хто бухав
Це край
Розумію, якщо не зупинюсь це буде дно
Через день пляшка вина, накриває депресія
Коханий на нулі
Поділіться історією як перестали пити?
В мене відчай
П´ю рік 😭
Розумію, якщо не зупинюсь це буде дно
Коханий на нулі
Поділіться історією як перестали пити?
В мене відчай
П´ю рік 😭
ТихоЯ• 01 марта 2023
Взяти себе в руки
Жіночий алкоголізм не лікується майже...
Коханий прийде - побачить вас такою - кине ...нафіг йому ще проблеми додаткові після війни....
Плакат с автографом зимы• 01 марта 2023
То же самое. Просто в один прекрасный день сказала себе ,,хватит,, и перестала пить и курить.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Взяти себе в руки
Я це розумію
А що робити коли ти на автоматі вже купуєш
Це не спрацює так
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Так я ще і курю
Фу в мене огида до себе
Боюсь признаться• 01 марта 2023
У вас депрессия или зависимость?
В смысле: вам уже физически хочется выпить, или больше есть алкоголь - пьете, нет алко - можете не пить? Если 2-й вариант, то просто не покупайте его и все
Oksana-f9a3• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я це розумію
Це не спрацює так
В мене свекру давали якісь таблетки допомогло, пив роками, вже не п’є більше 10 років і успішна людина нормальна
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Взяти себе в руки
Лікується ще й як. Я не вживаю 8 років вже. Забула що це
Плакат с автографом зимы• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Так я ще і курю
Фу в мене огида до себе
Так вообще шикардос. Самое время избавиться от той противной барышни в зеркале
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
У вас депрессия или зависимость?
Буквально ось зрозуміла, що вже залежність
До цього немає і ок не п´ю
А сьогодні себе зловила на тому, що бігла до 19 купити вина, такого раніше не було
Тому в мене паніка
Я дуже боюсь
До цього немає і ок не п´ю
Тому в мене паніка
Я дуже боюсь
Ненька наша• 01 марта 2023
Я прибухивала, потом поняла, что часто это делаю, слишклм часто. И много. Испугалась
Перестала покупать алкоголь и все
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляПлакат с автографом зимы
А як це зробити?
Так я собі огидна
Але в ранці стає легче
З обіду ок і так по колу
Так я собі огидна
Але в ранці стає легче
З обіду ок і так по колу
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Автор. В мене теж таке було. Алкоголізм в усіх проявах: зранку. Ховала бутилки. І тд. Поїхала на ’кодування’ в цервку . Бо мені було вже реально напряжно стільки пити. Коли перестала перші дні влупила магній. Вітаміни групи В. Янтарну кислоту . Атоксіл. Ентеросгель. Кожен день дивилась відео про шкоду алкоголю. Головне це перші 3 дні не пити. А потім реально просто страшно знов почати. Я спирту боюсь навіть в Пертусині тепер😁
Lux Aeterna• 01 марта 2023
А вы пьете ради эффекта алкоголя? У меня бутылка шампанского в неделю просто потому что вкусненько.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Як лікувались?
No problems• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
А як це зробити?
Так я собі огидна
Але в ранці стає легче
З обіду ок і так по колу
Так я собі огидна
Але в ранці стає легче
З обіду ок і так по колу
Сколько стоит бутылка вина что вы покупаете?
наКоблучках• 01 марта 2023
Почитайте Аллена Карра ’Лёгкий способ бросить пить’. Я не шучу, мне в свое время помогло :)
Плакат с автографом зимы• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
А як це зробити?
Так я собі огидна
Але в ранці стає легче
З обіду ок і так по колу
Так я собі огидна
Але в ранці стає легче
З обіду ок і так по колу
Не знаю. Я себе противна утром. Глаза опухшие, лицо красное. От сигарет воняют волосы и одежда. В один прекрасный день посмотрела на себя и сказала ,,Ау, мать, ты чего? Ты в кого превратилась? , И все. Больше не пила, не курила.
Боюсь признаться• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
До цього немає і ок не п´ю
Тому в мене паніка
Я дуже боюсь
До цього немає і ок не п´ю
Тому в мене паніка
Я дуже боюсь
Вообще я и сама ни без греха: в самом начале войны тоже пила, каждый день по 1-2 бутылки вина, месяца полтора точно в таком ритме, потом поняла, что от алкоголя меня накрывает еще больше и реально начинается жестокая депрессия. Вернулась в спортзал и меня попустило, тк вечера были заняты, а потом сил не оставалось. И кстати, депрессия прошла полностью. Так что думаю алко не заглушает ее, а усугубляет
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Дякую за відповідь ❤️
Просто мені 36 і так шкода, що це вже по типу кодування
Я ж раніше пила тільки на свята і нормально себе почувала(
В тут така халепа 😭
Борисфенка• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
До цього немає і ок не п´ю
Тому в мене паніка
Я дуже боюсь
До цього немає і ок не п´ю
Тому в мене паніка
Я дуже боюсь
Знайдіть собі якусь розвагу.
Я п´ю рідко, але саме сьогодні поговорила з чоловіком, і мені його настрій зовсім не сподобався, і як розрадити, хтозна.
Напилася.
Ненька наша• 01 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Кстати да, меня от алко накрывало на след день
Каркуша Клара• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Дякую за відповідь ❤️
В тут така халепа 😭
Мені 35. Кстаті, а ви зараз в системі? З дня в день?
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляNo problems
Мінімум 150 по акції, частіше купую 180-220грн
Я рахувала не працює
Моська-слон• 01 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Я це розумію
Це не спрацює так
Это очень тяжело, бросить.
Если Вы живете одна, то или смириться придется с алкоголизмом или радикально совсем бросать надо, и никогда не пить ни грамма. Иначе тяга не пройдет.
можно подшиться, и я не шучу, можно ходить на собрания аа.
Если Вы живете с кем-то - намного проще. Договариваетесь чтобы за Вами следили, поспорьте что бросите, с большими штрафными санкциями если сорветесь. Если будет перед кем-то стыдно - очень легко бросить.
СпайдерВумен• 01 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Знайдіть собі якусь розвагу.
Напилася.
Не понравилось настроение и вы из-за этого выпили?
Или он у вас тоже служит и вы о более глобальном «настроении»?
Петриківна• 01 марта 2023
Я раз в неделю пью 350 виски и курю сигареты. Мне норм. В остальное время не пью вообще и не курю. Но раз в неделю это мой способ расслабиться.
пьЯНА
• 01 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Не зрозуміла?
П´ю через день
Буває кожен день, але із-за перепадів настрою зазвичай через день
П´ю через день
Борисфенка• 01 марта 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Так, він на передовій. Глобальний настрій - воювати ще довго.
Зроблю таки той паспорт закордонний, хабаря дам, і поїду до нього.
А сьогодні напилася від безсилля.
Але завтра візьму себе в руки.
А сьогодні напилася від безсилля.
Але завтра візьму себе в руки.