Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
Маша хороша• 01 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Выбирайте в настройках украинский язык. Всё что можно будет для вас на украинском.
Коментарі теж?
муха в кедах• 01 марта 2023
Ответ дляAdmin
За змовчуванням українська.
Щодо Порадниці- в газетних кіосках Ви можете щонеділі купувати собі газету-журнал Порадниця або оформити переплату на Укрпошті, чим підтримаєте вітчизняне газетодрукарство.
Розважайтеся.
Мабуть треба для таких как автор, закріпити вашу відповідь на головній сторінці. Ну не перша ж тема ...
Мост_Устал• 01 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, помітила тільки заклик. З яким можна або погодитись або ні.
Вы не заметили и даже понятно почему). Другие заметили.
Завтра не пью• 01 марта 2023
Ответ дляAdmin
За змовчуванням українська.
Розважайтеся.
я Вас люблю
Звезда в шоке• 01 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
то було давно.. я не бачу майбутнього рос.мови в Україні..
так, її скоріш за все ніхто не буде забороняти (бо Україна толерантна країна), але як Ви уявляєте назву советчица через пару років? я - ніяк... тому, таки почала і контент свій українською, хоч рік не могла дозріти переходити на укр.мову при створені контенту.. і книгу таки вже пишу українською...хоч тематика популярна, але все одно російською ж в Україні не видати ж книгу..
То у вас не особисте бажання перейти на українську, а робите так бо інакше не буде грошей)). А разом вирішили й всіх навкруги перевести?
Бесконечность-не предел• 01 марта 2023
Ответ дляМаша хороша
Коментарі теж?
на русском не читать
Mrs.Ochmonek• 01 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Другіє... бачила такий фільм з Ніколь Кідман)
Мост_Устал• 01 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Даже не знаю порадоваться за вас или посочуствовать.
Трусы с капюшоном• 01 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Как я бу ду писать? Порадныця? Что за бред?
А автору, как писать?) Совєтчіца?
Мост_Устал• 01 марта 2023
Ответ дляМаша хороша
Було б добре
Так не читайте. Пропускайте комментарии на русском и читайте только на украинском. Вам же никто не запрещает )))
ОхиИВздохи• 01 марта 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
адміни самі ініціювали це питання, думаю, ніки скоро змінять.
Була тема, де адміни просили накидати укр ніків
Mrs.Ochmonek• 01 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
порадуватись, звичайно, що у мене такі класні асоціації )))
ЛижТолько• 01 марта 2023
чому такі принципові, як автор, лише рік тому прокинулися? що заважало українською писати до того?
Мост_Устал• 01 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну ладно, если просите ,порадуюсь за вас. Я правда фильм не смотрела, но главное что вам нравится и вы счастливы
Астановитесь• 01 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Раньше мало платили
Mrs.Ochmonek• 01 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Наприклад, до того не летіли ракети на голови?
Подставка для припева• 01 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Скорее всего добавят, а не заменят
Маша хороша• 01 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Нічого не зрозуміла))
Подставка для припева• 01 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А как станет порадницей - перестанут?
Mrs.Ochmonek• 01 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Фільм старий, з тих, що запам’ятовується. Рекомендую
ЛижТолько• 01 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
а що, любов до мови тільки ракетами формується?
Бесконечность-не предел• 01 марта 2023
Ответ дляAdmin
А щоб було веселіше- то влаштовуємо конкурс на найкращий напис транслітом слова ПОРЯДНИЦЯ. Враховуючи неподолану жагу автора теми- маю надію, що від нього буде найкращий варіант.
если сменить название форума-это уже будет другой форум.
Мост_Устал• 01 марта 2023
Ответ дляМаша хороша
Нічого не зрозуміла))
ВООТ. У вас уже всё получается. Оказывается ничего менять не надо. Достаточно читать только те комментарии, которые вам нравятся. Так как они на нужном вам языке.