Клептоманка• 02 марта 2023
Як готувати такі бургерні котлетки, як в сільпо?
Як вони такі великі, наче там чисте м‘ясо і зовсім не розвалюються? Ну і смачні. Я про іх напівфабрикати, ті що свіжі, не заморожені. Як такі готувати вдома? Хто знає? Діліться секретом
Клептоманка
• 02 марта 2023
Люди! Тема в топі і жодної відповіді(( хто знає, як іх готувати? Розкажіть!
Доставучая• 02 марта 2023
Прямо зробити вдома таку котлету з м’яса? Я лише напівфабрикат купувала і смажила в бургер.
Для котлети підходить тільки яловичина, але як їх роблять не знаю)
Король дивана• 02 марта 2023
Я вообще не умею делать котлеты вкусные. Даже если там будет только одно мясо
Клептоманка
• 02 марта 2023
Ответ дляДоставучая
В тому то і справа, лише яловичина, і не розвалюються. Як?!
Доставучая• 02 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
Почитаю тут секрети)
Разгуляшка• 02 марта 2023
Взяла фарш свинина-говядина, хотела пельмени сделать, но было лень))) пожарила на сковородке лепехи из этого фарша, сделала бургеры, всем понравилось, ничего не распалось на удивление.
Клептоманка
• 02 марта 2023
Ответ дляДоставучая
Почитаю тут секрети)
Поки ніхто не розповідає(( може є хто з Сільпо, хто їх робить?
Oksana-f9a3• 02 марта 2023
Якщо вам треба я Адмін магазина де готують такі бургери можу вам дізнатися рецепт. Але там вони готують фарш трохи шпику, спеції кладуть в холодильник на певний час під плівку
ЯяяКакаджамбо• 02 марта 2023
Где то есть уже тема про бургерные котлеты. Может кто то из девочек вспомнит
Голубая фишка• 02 марта 2023
Сливочная пенка• 02 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
Не знаю, какие там в Сильпо, но я для бургеров готовлю и ничего не разваливается. Просто фарш говяжий, солю и перчу уже на сковородке. Но сначала формирую тоненькие , они потом на сковородке уменьшаются. Можно подморозить немного, если боитесь что распадаться. Но у меня ни разу не разлезлись
Единорог_помог• 02 марта 2023
Я не знаю які в сільпо але моя мала готує чудові котлети на бергери, фарш, цибуля, сіль перець і формує їх красиво ножем
Малій 12 думаю ви теж впораєтеся
Не танцую- но пою• 02 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
А чому він має розвалитися? Відбили фарш і сформували. У мене донька років 12 робила. Немає секретів. М´ясо, сіль і перець. Відбила, посмажила.
А, дитині було важко формувати ріівні, то формувала в капроновій кришці від банки
Не танцую- но пою• 02 марта 2023
Ну, і морозили їх на дощечці.а потім в пакет, смажити за потреби, теж ок
Любительшаурмы• 02 марта 2023
1.Мясо перекрутить,специи,сформировали котлету под булку,выложили на пергамент,переложили стопкой по одной,между ними листик пергамента и в морозилку,они там схватится,потом жарить.
2.любой любимый фарш, можно с луком, сформировали котлету мокрыми руками нужной формы,прижали, делаете на пару см больше в ширину (ужарится)лопаткой выложили на сковороду.Если форма не получается, то по аналогии -сырники-стаканом,только миску глубокую. Как то так
Душка-свекровь)))• 02 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
Треба дуже добре відбити, кидати фарш із силою в миску. Так ви виганяєте повітря з фаршу, добре розходиться волога усередині, і він стає більш щільним і однорідним і не розпадається
Вытворунка• 02 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
наверное, потому что они прессом делают их...
а вкусные, да? я боялась их покупать
ХвилювАллочка• 02 марта 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Хотела это написать, но вы опередили) главное - отбить фарш. Никакой булочки не добавлять.
Джем Шакіри• 02 марта 2023
Ответ дляГолубая фишка
Фарш - свинина/говчдина, цибуля, сіль, перець. Не розпадаються ніколи. Нема секретів.
А что по слоям там? Я просто не по бургерам.
Голубая фишка• 02 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Це все на ваш смак. Я завжди роблю з салатним листям, помідор, огірок маринований, котлета, сир, соус, цибулю мариновану можна додати. Але варіантів дуууже багато.
НашлаПерепискуМужа• 02 марта 2023
Ось вам рецепт з бургерної , рецепт для поварів , тому написаний полтавським суржиком
Думаю фішка в тому , що формують за допомогою преса
Джем Шакіри• 02 марта 2023
Ответ дляГолубая фишка
А соус какой?
Голубая фишка• 02 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
А соус какой?
У мене домашній кетчуп, майонез, гірчиця. Продаються вже готові соуси для бургерів.
Джем Шакіри• 02 марта 2023
Ответ дляГолубая фишка
Поняла, спасибо)
Голубая фишка• 02 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Поняла, спасибо)
У мене домашній варіант, той, який діти люблять. Бо справжні бургери у закладах мають сотні варіацій з найрізноманітнішими соусами і начинками.