Стебель_березы• 02 марта 2023
Чоловік влаштував скандал через гроші
Постараюсь коротко. Причина: підрахував,що його дохід за минулий місяць 55 тис.грн. відкласти змогли 19 тис.грн. Агресія в мою сторону,що я транжира. Квартира зйомна. Дитина 12 р.
В даний час розвиваю свою справу,тому свій дохід вкладаю туди.
Як висновок,каже: з завтрашнього дня буду контролювати кожну копійку.
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Пусть к маме валит, без него будет проще
Я вже вище писала,що до цього йде
ЗлойанОним• 03 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Так звалить разом з усіма 55 тис доходу, хіба що на дитину кине пару копійок аліментів. Автор поки що фінансово залежна.
Попельшка• 03 марта 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Напомнило, как мой муж возмущался, что я дочку в 9 бужу, типа это поздно и надо в 8. Сказал, что сам теперь будет будить её в 8. В итоге я будильник не ставила и проснулась в 11, а муж и дочка спят😐 Пусть ваш позанимается финансами, столкнётся с реальностью и его попустит
А навіщо будити о 8?
дамаБезСобачки• 03 марта 2023
Мій якось рота відкрив, що багато витрачаю і тд.
Наступний місяць він був господарем і все купляв, вийшло набагато дорожче)))
Вибачився .
парИла я парИла• 03 марта 2023
Ответ дляПопельшка
А навіщо будити о 8?
Чтоб в 9 ложить спать, полезно для здоровья
А вот недавно• 03 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
36 тисяч на трьох мінус 10 оренда= 26 тисяч на проживання. Якщо відкинути тисяч 12-15 на їжу, то цілком нормально. Так, без економії на всьому, але автор явно собі парфуми та персні на ці гроші в оптових об‘ємах не купує.
Те, що у нас в країні не така висока заробітна плата і хтось живе на мінімалку, не означає, що це ок і так потрібно жити всім і не нявкати, а робити вигляд, що більшого і не потрібно
Как видите, у мужа мнение другое
миссДавеча• 03 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Как видите, у мужа мнение другое
Чоловік може жити цінами 2020 року, бо в магазині давно був елементарно. Класно казати «я тепер буду контролювати». Але так не працює. Знаєш, як треба робити і як робити краще- ну то зроби та покажи приклад, а не квакай, що все не те і все не так.
А вот недавно• 03 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
Может и сделает🤷🏻♀️Это реально жить на меньшую сумму и при этом нормально питаться
миссДавеча• 03 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Тоді честь йому і хвала. А автор позбавиться частини клопоту по господарству, що теж непогано.
Така бойова Я• 03 марта 2023
Ну так флаг ему в руки и пусть контролирует.
Он когда последний раз что-то из продуктов покупал?
Цены каждый день растут,лук скоро по 200 грн. будет.
У нас на 3-х 25 уходит,с них ещё коммуналка почти 4 тысячи,все на газе.
Со списком в магазин и вперёд!!
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Позиція мого чоловіка: скільки я ще буду херачити? Я і так заставляю себе ходити на роботу( це я чую дуже часто) йому 36 років
А вот недавно• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Так он откладывать хочет на то, чтоб уволиться и не работать? 😂
Скажите, что еще долго. На пенсию, вроде, в 65 выходят
ЗлойанОним• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
А якби він навіть жив сам, то що, не довелося б ходити на роботу, чи що?
Бесстыдница• 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Затем будет как в том анекдоте - поругался с женой что она много тратит , взял все на себя , теперь не могу понять откуда она брала столько денег !!!
100% )). Підрахувавши скільки витратила автор, я не зрозуміла як їй на все вистачило ))
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
🤷♀️Мабуть ні,а так я маю ноги йому цілувати
Столічна штучка• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
То ли ещё будет.Моему 42,из любителя заработать превратился в неизвестно что
ШобВам_КакНам• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
А сколько ещё он должен херачить?
Автор, может пора экономить?
Бесстыдница• 03 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А сколько ещё он должен херачить?
Автор, может пора экономить?
А на чому там економити ? Якщо відняти арену +комунальні залишиться 22 тис ,приблизно, на трьох. В цю суму входять же всі інші витрати на життя : їжа, одяг, ліки, проїзд ( бензин), спортзал , навчання, цигарки ( якщо палять)…
Видна міленіалка• 03 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Нах тогда муж? Готовить ему, давать и самой авто заправлять?
Что значит давать и готовить? А ей самой секс не нужен? ли ребенку и себе она не готовит?? Ну приготовит на тарелку больше!
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ну якщо ви вже про це написали,то відповім: секс є тільки у чоловіка…
Видна міленіалка• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Что Вы имеете ввиду? Вас насилует муж или он Вам изменяет?
Столічна штучка• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У ребенка есть второй родитель,так что через день
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Це не насилля,просто 2-3 хв і в нього все супер,а як мені його це ніколи не цікавило
Видна міленіалка• 03 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Второй родитель основной доход приносит и достаточно неплохой, по условиям войны. Уж приготовить за это можно больше немного, на треть
Видна міленіалка• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Так было всегда? Как Вам вообще секс нужен? Вы с ним об этом говорили?
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
За 15 років не було жодного дня,щоб не приготовлено
Столічна штучка• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Вас муж выдрессировал,не у всех так.Готовкой он автору хоть компенсирует отсутствие секса
Видна міленіалка• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Хорошо. Вы хотите развестись? Ваша жизнь невыносима?
Стебель_березы
• 03 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ну спочатку були розмови,що це зі мною щось не так..
Видна міленіалка• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Извините, это Ваш первый мужчина? Оргазм сами с собой получаете?