Стебель_березы• 02 марта 2023

Чоловік влаштував скандал через гроші

Постараюсь коротко. Причина: підрахував,що його дохід за минулий місяць 55 тис.грн. відкласти змогли 19 тис.грн. Агресія в мою сторону,що я транжира. Квартира зйомна. Дитина 12 р.
В даний час розвиваю свою справу,тому свій дохід вкладаю туди.
Як висновок,каже: з завтрашнього дня буду контролювати кожну копійку.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляЩедрик
А что не так с покупкой прокладок? Позор для мужика? Пацаны не поймут?
Такі,як чоловік автора -не хочуть купувати.Тим більше коли звикли,що всіма покупками займається дружина.
А я женатая• 03 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Знаєте,що таке автомобіль заправляти?Чоловік автора нічого без м’яса не їсть-це дешево?Спортзал?
та сколько то мясо стоит, я сама ничего без мяса не ем.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Якщо він ходить на тренування то йому треба багато.Це не один раз на день.Я знаю скільки мені одній виходило правильне харчування при тренуванні.А чоловікові треба більше.
А я женатая• 03 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
при чем здесь правильное питание? и я тоже ем мясо не один раз в день, я бы даже сказала, что ем почти одно мясо.
А я з косою• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Дякую вам за підтримку. Так і відповіла.
Але мені так обідно,з моїм то відношенням,чути таке😔
ваш чолоовік як почне контролювати то не зрозумвє як вашій сімї має вистасити 55
А я з косою• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Він нічого мені не купує. І подарунків ніколи не дарує
Джек пот виграли
вре_Динка• 03 марта 2023
В нащо заводити сім‘ю з нищебродами?
Я вся ваша• 03 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
В каком городе такие цены на кружки?У меня все вместе на кружки для ребенка уходит 8500 грн.
Киев, футбол и карате.
Майская киска• 03 марта 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Чтоб в 9 ложить спать, полезно для здоровья
а в 10 уже не полезно?
давайте тогда уже с закатом ложиться и с рассветом вставать)
ШобВам_КакНам• 03 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Да, автор, ешьте трижды!
Понедельник, среда, пятница!
Хоть три раза в час
Муж прозрел
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Ну і в яку суму ви вкладаєтесь?)
А я женатая• 03 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну і в яку суму ви вкладаєтесь?)
в 8- 10 тыс, с учетом того, что 100-200грн в день у меня на бухло уходит.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Хоть три раза в час
Муж прозрел
Ага прозрів.Охерів скоріш.Не думаю,що він хоче на собі економити.Чи економніші страви їсти.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляА я женатая
На себе одну?
А я женатая• 03 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
На себе одну?
да, я одна живу.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляА я женатая
да, я одна живу.
Ну то про що мова?іх троє.Ваші 8 * 3 то 24.То де автор шикує?
І дитина,яка росте і їй постійно треба щось купувати.
А я женатая• 03 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
автор с мужем тоже бухают каждый день? бухло отнимите.
Зоя Жорівна• 03 марта 2023
Ответ дляА я женатая
У них дитина-це покруче бухла))У вас авто є?
Не танцую- но пою• 03 марта 2023
Ответ дляА я женатая
В них машина є !В порівнянні скільки машина жре ,з вашим бухлом , то ви крапельку нюхаєте
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Господи мало чего в мире есть хуже, чем скупые мужчины… а раньше не жадничал?
Такий же був,і коли заробляв так,що ледве вистачало,то завжди підтримувала і гладила по голові( мол все буде добре,ми справимось)
Кручу хвости• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Позиція мого чоловіка: скільки я ще буду херачити? Я і так заставляю себе ходити на роботу( це я чую дуже часто) йому 36 років
О, знакомо, моему 42 так говорит, я свое отработал уже.
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Мені і в 30 таке говорив
Кручу хвости• 03 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Жуть. По 350-500 у нас кружки.
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну так пусть пешком ходят или на троллейбусе,если не тянут машину.
Брюльтик• 03 марта 2023
Я поддерживаю мужа . Пусть не 19 - но 10 точно .
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
В нащо заводити сім‘ю з нищебродами?
Муж автора приносит 55 к, не совсем нищеброд....
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Жуть. По 350-500 у нас кружки.
Тоже Киев?
Рогнеда Карповна• 03 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
От, наглый. Посылайте в магазин, начинайте с лука, потом за химией пошлите.
Автор может получить неожиданный эффект - самые дешевые продукты, питание без мяса, рыбы и прочего. Стирка дешевым порошком и прочее. А сам будет подъедать в кафешке
вре_Динка• 03 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Для мене нишеброд я сама на багато більше маю
Дона Ко Ко• 03 марта 2023
Ответ длявре_Динка
У условиях война и минимальных зарплат, 50 к. Нормальная сумма на троих,плюс автор работает тоже.