Всех в сад• 03 марта 2023
Вакцини від ковіду і сьогоднішній стан вашого здоровʼя
Проголосуйте, чи відбулися зміни у вашому здоровʼї після вакцини.
Розповім про подругу: 32 роки, зробила три дози файзер. За ці 2 роки вакцинації в неї розвинулася гіперхолестеринемія. Холестерин 15,8, ліпопротеїди низької щільності – 11,5. Також погана коагулограма і вже почалися задишки. Якщо не лікувати, з таким довго не живуть.
Результат:
вже голосів:
717 (54.73%)
Я не колола
472 (36.03%)
Здоровʼя не погіршилося
121 (9.24%)
Здоровʼя погіршилося
Гу го гу го гу• 03 марта 2023
Автор, думаю, навіть лікарі не завжди можуть точно сказати, чому виникло те чи інше захворювання. Невже ви думаєте, що люди достеменно знаюТь. що та чи інша хвороба - результат вакчинації? Люди носії стількох хвороб, про які навіть не знають, бо багато з них протікають безсимптомно.
Я не вакцинована, якщо що.
Але ваше опитування вважаю дивним.
Після - не значить внаслідок.
Я не вакцинована, якщо що.
Але ваше опитування вважаю дивним.
Після - не значить внаслідок.
Борщец• 03 марта 2023
Хворіла ковідом,дві вакцини
Здорова як корова)))))
І тренажерний зал 4 пази на тиждень в фізична праця в останній рік життя, ніяких недомагань не відчуваю
Здорова як корова)))))
ДлинноНожка• 03 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
У неї вага 48 кг!
Не завжди вага причина підвищення холестерина, у худих то генетичні обмінні поломки.
ДлинноНожка• 03 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну яке неправильне харчування може призвести до холестерину 16?! Максимум - 7.
16 - це вже важка хвороба. І до речі кардіолог не виключає, що справа у вакцині.
Але ж і не підтверджує?)) Їй же треба щось казати пацієнту. Ви ж розумієте, що неможливо це доказати ну просто ніяк?
У вас з вашою подругою одна проблема - схильність до самонавіювання
ДлинноНожка• 03 марта 2023
Ответ дляБорщец
Хворіла ковідом,дві вакцини
Здорова як корова)))))
От і в мене так. Був ковід, легко перенесла, як респіраторку. Дізналася про нього бо педіатр тест зробив, а ми обоє були хворі)
І дитина щеплена всіми обов´язковими + додадкові. Все гуд
Санька-4b93• 03 марта 2023
45 годиков, 3 дозы сделала, начиная с мая 2021 года, ещё самой первой индийской вакциной, которой всех пугали. На сегодня никаких ухудшений не заметила.
Мечты сбываются• 03 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Ого три.....
Вас обязывают третью дозу или Вы сами просите?)
Санька-4b93• 03 марта 2023
Ответ дляМечты сбываются
Ого три.....
Нет, никто не обязывал, сама записывалась на все прививки.
Борщец• 03 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Перенесла ковід я не дуже, як грип
Дитині щеплення не роблю
Собі зробила бо не було виходу, приіхала в іншу країну і без щеплення нікуди…
І взагалі до щеплень відношусь негативно, бо з сином була біда після акдс
Але наслідків ні від ковіду ні від щеплень на собі я не відчула
Дитині щеплення не роблю
Ванна Тазиковна• 03 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Это реально тема для срача
Те кто доверяет медицине, не боится прививок, тот и нормально перенесет и не будет связывать какие-то возникшие через год проблемы с прививкой от ковида.
А те кто изначально не доверял, тот и будет связывать любой чих и пук, при чем и свой и чужой, с этой вакциной, потому что им нужно найти подтверждение, что вакцина вредна
Вот уж не согласна. Я доверяла и доверяю медицине, сама выросла в семье медика с ученой степенью. Дочь моя все вакцины по плану получила + ежегодна от гриппа. Но с моими проблемами со здоровьем после двух доз пфайзера больше никогда этим не вакцинируюсь. И это 💯 от вакцинации, больше неоткуда я не могла заболеть миокардитом. В заключении МРТ сейчас тоже написано - кардиосклероз в последствии постковидного миокардита. Хоть ковид у меня был за год до вакцинации, а первые признаки миокардита уже на 5-6 день после вакцинации. Врачи даже не удивляются
ДлинноНожка• 03 марта 2023
Ответ дляБорщец
Перенесла ковід я не дуже, як грип
Дитині щеплення не роблю
Ви знаєте, в мами був анафілактичний шок через таблетку від застуди, вілкачували в реанімації. Тому будь які ліки це ризик, але я за вакцинацію, бо наслідки тих хвороб страшніші, ніж ризики ввкцин
Борщец• 03 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
В мене у сина епілепсія після акдс, вже 14 років
ДлинноНожка• 03 марта 2023
Ответ дляБорщец
Капець( здоров´я дитині!
Ванна Тазиковна• 03 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
Вот знаете что интересно. На мужчин вакцина влияла хуже, особенно пфайзер, чем на женщин. Многие делали операцию на сердце. По кардиологии проблемы причём сразу после вакцинации. Женщину ни одну не знаю с такой ситуацией. Кто объяснит?
Я такая женщина. И операция тоже была
Я не тону• 03 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Щодо подруги ви описали типову картину стану здоров´я людини з неправильним харчуванням і надмірною вагою.
До чого тут щеплення?
Людина не хоче визнавати, що вона неправильно харчується і щось змінювати.
До чого тут щеплення?
З усіх причин підвищення холестерину, неравильне харчування на 4 місці, на першому - стрес і перевтома, потім деякі захворювання щитоподібної залози, потім спадковість. Тим більше людині тільки 32 роки. ’Наїсти ’ холестерин 15 вона ще б не встигла
Таки в курсе• 03 марта 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Тобто не стрес, не війна, не спосіб життя, не природній процес старіння, а саме вакцина?
так, саме овцина (для овець), спричиняє соні тисяч смертей. є фільми та документи з доказами (хоча вже ніхто не приховує), що ця чудо овцина сричинилася до смертей сотні тисяч американців та громадян ін. країн, особливо серед дітей та молоді. подивіться статистику.... а ще є купа протестів (наприклад, в Голландії) та флешмобів, присвячених вмерлим після овцини.
Таки в курсе• 03 марта 2023
Ответ дляnabludatel
До чого тут щеплення?
так само як ви, моживо, не хочете визнавати шкідливість недослідженого шмурдяка, якого заставляли колоти здоровим людям, безкотовно! в той час, коли насправді хворі люди побираються на ютубах, проплачуючи рекламу, щоби врятувати хворих діток. ніхто їх безкоштовно не лікує, на фіг вони комусь потрібні. а от ми - здорові та живі, підпали чомусь під їх приціл і нас чомусь насильно хочуть оздоровити. не задумувались ніколи над цим парадоксом?
я в казки не вірю, та в доброту дядьків мільярдерів.... а ви?
Таки в курсе• 03 марта 2023
Ответ дляtarveldy
З 19 року роблю щеплення від гриппу, маю 2 дози пфайзера
Змін не помітила, грипом і короною не хворіла
Мама з старчеським букетом топ ковід19 коле модерну, переносить легко, єдина серед знайомих жінка похилого віку яка не хворіла на ковід
Але цього року колоти не буду, бо під час блекауту вакцини перетворилися на водичку ((( йобана русня
рука-лицо... капець, шори на очах
nabludatel• 03 марта 2023
Ответ дляТаки в курсе
Теж не вірю в благодійність.
А в страх за своє життя вірю.
Я знаю померлих від ковіду і ще більше людей, які мають важкі побічні ефекти після ковіду.
І не знаю нікого хто помер після прививки (будь-якої).
А в страх за своє життя вірю.
Божий одуванчик• 03 марта 2023
Собі не колола і ковідом не хворіла. Батьки перехворіли дуже тяжко тож собі зробили по дві прививки файзера. Друзі по 2 модерни. Погіршення здоров´я ні в кого не має 🤷
Помеха справа• 03 марта 2023
Ответ дляБрюльтик
жесть
у меня все ок, но восставливается организм месяца 3-6 после болезни, из серии нюх, координация. У меня в первый месяц из рук предметы выпали на ровном месте
Оо, с координацией такое, все выпадает, сил нету, ничего не могу . Как вы это перенесли, я скоро в дурдом попаду, нет сил так жить
АБВГДейка• 03 марта 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Почти 41, есть с юности хронические заболевания, 4 дозы вакцины, последняя в октябре 2022 - все отлично, объективно меньше болею всякими ОРВИ.
Да , кстати , две дозы короновака , и я ровно год не болела ОРВИ , вот только сейчас вирусняк подхватила , и то только сопли ручьём , чихала день , ни температуры ни ларингита ( как всегда ) ни кашля . Два дня -и я как огурец . И слышала уже не один раз что многие стали меньше вирусами болеть
Так что … так . А вот стресс от начала войны -и все хроники обострились . Но мно7ие спихнут на вакцину
Скіфська пектораль• 03 марта 2023
Історія трохи не в тему, але дуже цікава і стосується відповідних препаратів. Нещодавно у Німеччині був гучний скандал з приводу постанови суду про примусове здійснення відповідних ін´єкцій Інні Жванецькій, композиторці, сестрі Михайла Жванецького, уродженці Вінниці. Вона вже літня людина, живе на держ. забезпеченні, пише музику, при здоровому глузді, але ін´єкції робити не ризикнула. І суд прийняв безпрецедентне рішення про примусове переміщення її в лікувальний заклад та здійснення відповідних процедур. На її захист стали юристи, єврейська громада та медики, які посилаються на те, що відповідні препарати проходять третю стадію клінічних випробувань, а згідно Нюрнберзького кодексу участь у медичних експериментах (в т.ч. клінічних випробуваннях) є виключно добровільною. Наразі Інні Жванецькій небайдужі люди допомагають переховуватися, оскільки згідно рішення суду її помешкання можуть взламати протягом двох років і застосувати до неї фізичну силу. Якби не її походження, то, можливо, ця справа не набула б такого розголосу, а так громада допомогла їй і привернула увагу преси. Про це писали ізраїльські газети і американські Фокс Ньюс.
Файна_зупка• 03 марта 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
2 коронавака. Почала хропіти уві сні.
Я теж почала хропіти в цьому році, жодної вакцини не колода)))
Стебель_березы• 03 марта 2023
У мене 2 щеплення короноваком, почали дуже сильно боліти коліна, ходити не можу. Щеплення це чи стрес від війни, не знаю
Байрактарна• 03 марта 2023
Робила Файзер у 2022 році, через 2 неділі після першої вакцинації опинилася у лікарні з підозрою на інсульт((. Згодом мені поставили діагноз Транзиторна ішемічна атака.
З ранку не змогла встати з кроваті, відчуття кружляння, як заколихало. А потім з´явилося онеміння лівої частини тіла. Дві неділі провела у лікарні.
Після виписки мій сімейний лікар направила мене на другу вакцінацію і сказала, що та проблема у мене була не через вакцину, що я на роботі сильно нервувала. Через те, що на роботі щепленні було обов´язкове (під наказ, до звільнення), прийшлося зробила другу Файзер.
Шаманю второпях• 03 марта 2023
Против прививок и опытов над собой. Не болею. Ковид перенесла быстро и без осложнений только не было запаха и вкуса .и температура 4 дня.
Все в семье медики - все не привитые и конечно не будут это делать ) иммунитет залог Здоровья !
Брюльтик• 03 марта 2023
Ответ дляПомеха справа
прошло( ужас, желаю вам скорейшего восстановления. Оно медленно но восстанавливается, видимо у всех индивидуально