Всех в сад• 03 марта 2023
Вакцини від ковіду і сьогоднішній стан вашого здоровʼя
Проголосуйте, чи відбулися зміни у вашому здоровʼї після вакцини.
Розповім про подругу: 32 роки, зробила три дози файзер. За ці 2 роки вакцинації в неї розвинулася гіперхолестеринемія. Холестерин 15,8, ліпопротеїди низької щільності – 11,5. Також погана коагулограма і вже почалися задишки. Якщо не лікувати, з таким довго не живуть.
Результат:
вже голосів:
717 (54.73%)
Я не колола
472 (36.03%)
Здоровʼя не погіршилося
121 (9.24%)
Здоровʼя погіршилося
Поросенка• 03 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
Не ганьбіться!!! У мене холестерин 6. Подруга здала аналіз, у неї 15,8.
У подруги є проблеми зі щитовидкою? Що з жовчним? Може якесь запалення в організмі? СОЕ скільки?
Мальчижка• 03 марта 2023
Ответ дляБрюльтик
причем тут это? вообще не в ту степь прилепили
Чому ж не в ту?
Обидва жахливі випадки - смерть молодої людини ч/з проблеми з серцем.
Але ви з якогось дива прив´язали це до вакцинації.
к.Буланова• 03 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я колола два пфайзера. После первого прям недели две меня колбасило, температура и болели мышцы. После второго чуть меньше, но болела рука в которую кололи. Так вот рука так и не прошла полностью, немного ноет периодами больше года уже. Иногда отдает в ребра, подмышку. Как невралгия. Я меня если что был неврит лицевого нерва несколько лет назад и иногда тоже возвращается, пропиваю лекарства. Но вот эта фигня с рукой ( Не связать ее с вакциной тоже странно, потому что четко после укола началось..
Может вам во время инъекции попали в какой-то нерв?
Рука и у меня после первой вакцины болела несколько дней, после второй лимфоузел был болезненный подмышкой. После бустера не помню уже. А так нормально
Брюльтик• 03 марта 2023
Ответ дляМальчижка
Чому ж не в ту?
потому что не в ту
у вас примитивная попытка манипуляции из серии вот он умер от сердечного приступа тоже самое
вообще не тоже
Мальчижка• 03 марта 2023
Ответ дляБрюльтик
потому что не в ту
вообще не тоже
Так і ваш помер від серцевого нападу.
Це якраз ви маніпулюєте, натягуючи дві різні події одна на одну.
Брюльтик• 03 марта 2023
Ответ дляМальчижка
Так і ваш помер від серцевого нападу.
он умер не от сердечного приступа, я такого не писала. Люди умирали от сердечных приступов и до ковида, а вот во время простуды, после прививки не умирали. И он не один такой, даже в теме есть сообщения что сердце не выдерживало. Я например болела ковидом и да он дает нагрузку на сердце и сосуды.
Нога на ногу• 03 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
У вʼязнів концтаборів теж був підвищений холестерин. Теж багато їли? Це системне захворювання, яке починається із запалення судинних стінок.
так в,язнів теж від ковід вакцинували ? в вас якась каша в голові. Причин багато, але винна вакцина
Мальчижка• 03 марта 2023
Ответ дляБрюльтик
А що це за діагноз такий ’серце не витримало’?
Ви як ото вище дружина, що другий інфаркт пов´язує з вакциною, а не з тим, що перший вже відбувся задовго до вакцинації.
пьЯНА• 03 марта 2023
В тітки 2 дози короноваку ніяких побочок не було. Але от тільки перехворіла новим короновірусом, тяжко, ттт, хоч без пневмонії
пьЯНА• 03 марта 2023
Ответ длякуркулиха
А кто сейчас может точно сказать, в результате чего изменения в организме? В результате вакцин или в результате стрессов, в которых мы уже год живем.
Тут згодна.. ствльки знайомих померло від раку за останній рік і привитих і ні, це капець просто
Ленне-Рейма• 03 марта 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Автор, в мене рідня в Великобританії, 32 роки айтішнікі, молода пара, 4 зробили, вечно боліють чимось тепер, я була в шоці, наче 60-річні дід з бабою. 1,5 роки за ними наблюдаю( ще і не можуть завагітніти. Збіг звісно зараз всі напишуть.
У вас що немає друзів і рідних, що не змогли завагітнити ще до ковідних часів. Ми теж з чоловіком спочатку не могли 2 роки. Зараз у нас двоє діточок. У брата чоловіка 45 років так і немає діточок. Не вакцинувався.
Мамзелькин• 03 марта 2023
еще до всяких вакцин я переболела ковидом в октябре 2020, а моя мама чуть не умерла от ковида. и у меня и у меня появилось куча проблем со здоровьем после самого ковида.
прививку сделали летом 2021, после нее каких то доп проблем не появилось
Акуна_Матата• 03 марта 2023
у меня 3 вакцины. Здоровье ухудшилось после ковида до прививок. Скорая за скорой. После прививок ничего в сторону ухудшения не пошло. Восстанавливаюсь. Ковид намного страшнее прививок.
Несу пургу• 03 марта 2023
Розкажу про себе. До вакцини хворіла ковідом підтвердженим 3 рази. Все дуже легко. Відразу після вакцини захворіла так, що ще декілька місяців вичухувалась. Пройшло більше року, такн враження , що ковід тепер в мене хронічний з загостреннями раз в 2-3 місяці.
КонФФетОшка• 03 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
Ви при здоровому глузді? Вона важить 48 кг!
Це не означає, що вона правильно харчувалася або не їла жирної їжі. Знаю людей, що їдять дуже багато, не слідкуючи за калорійністю, не сидять на дієтах, але при цьому не набирають вагу (1 - дуже багато рухається, 2 - щитовидка, 3 - може прискорений обмін речовин).
А на рахунок вакцин... Коли лікарі не можуть встановити діагноз або причину хвороби, то теж іноді висловлюють гіпотези. Але не всі гіпотези підтверджуються.
Госпожа Белладонна• 03 марта 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Тобто не стрес, не війна, не спосіб життя, не природній процес старіння, а саме вакцина?
100%
З понеділка на дієті• 03 марта 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Почти 41, есть с юности хронические заболевания, 4 дозы вакцины, последняя в октябре 2022 - все отлично, объективно меньше болею всякими ОРВИ.
І я після 3 пфайзер перестала хворіти ОРВІ
Говорю відверто• 03 марта 2023
Автор, Вам потрібно було добавити графу, не колола і погіршилося, щоб видно було об´єктивно
Госпожа Белладонна• 03 марта 2023
Причины развития патологии
Терапевты, диетологи и эндокринологи выделяют несколько факторов, провоцирующих изменение липидного состава крови. Гиперхолестеринемия может проявляться на фоне:
физиологических изменений — повышения уровня половых гормонов в период беременности, приёма гормональных препаратов при лечении эндокринных заболеваний, хирургического удаления поражённых опухолями желёз внутренней секреции;
наследственных расстройств — мутаций генов, отвечающих за кодирование рецепторов липопротеидов;
ожирения — патологии, приводящей к высвобождению свободных жирных кислот, на основании которых формируются фракции холестерина;
болезней почек — расстройств, провоцирующих развитие нефротического синдрома и нарушение катаболизма липидов;
эндокринных патологий — группы заболеваний, стимулирующих образование повышенного количества липидов;
холестаза — синдрома, сопровождающегося застоем желчи и нарушением липидного обмена.
Среди прочих причин развития гиперхолестеринемии следует выделить аутоиммунные заболевания, метаболические расстройства, нервную анорексию, приём отдельных групп препаратов (оральных контрацептивов, бета-адреноблокаторов, тиазидных диуретиков).
Ось причини: генетичні, гормональні та ін подібні..
Сюди вакцина не дуже.вписується.
Госпожа Белладонна• 03 марта 2023
Ответ дляВсех в сад
Який природний процес старіння у 32 роки і до чого тут стрес?! Багато людей ви знаєте з холестерином 16???
Людина в загальному написала.
Не конкретно до Вашого випадку.
Ви ж у всіх запитуєте про стан здоров´я.
Не конкретно до Вашого випадку.
Госпожа Белладонна• 03 марта 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Доречі.
Щось схоже.
тянитолкайка• 03 марта 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
2 коронавака. Почала хропіти уві сні.
Вы хотите, бо у вас дуже сильно почав розслаблятись язичок, той що в горлі висить. При розслабленні він опускається донизу і трапляється хропіння.
Або аденоїди
Чавонадо• 03 марта 2023
Робила 2 «Модерни» і ніяких змін не помітила, ну окрім того, що не хворіла на застуду вже 1,5 роки, але не факт, що це якось пов’язано.
АлывердЫ• 03 марта 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
А чего так мало? Только 4…
Гадаю_По_шнуркам• 03 марта 2023
У свекра стався інфаркт, рік після щеплення. Але ж ви не візьмете до уваги, що йому 62, хворіє на гіпертонію, цукровий діабет і атеросклероз судин, має зайву вагу?
Гадаю_По_шнуркам• 03 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ось, людина діло говорить!
Sabbatay_cvi• 03 марта 2023
Ответ дляАлывердЫ
А чего так мало? Только 4…
Дайте, пожалуйста, номер телефона, в следующий раз позвоню и спрошу вашего разрешения. Спасибо
Да Щас же• 03 марта 2023
Родственница сделала асе вакцины,не знаю сколько их там всего,но болела три раза ковидом и не в легкой форме.Сидит на антидепрессантах уже два года
Криниця щастя• 03 марта 2023
на мое здоровье очень плохо повлияла война и стресс, а не вакцина. После вакцинации (а я колола две разные вакцины: Джонсон и Пфайзер) вообще ничего не поменялось. А после начала войны поменялось