Гороховая• 03 марта 2023

Оливкова олія з АТБ. Хтось брав?

Дівчата, не розуміюсь на оливковій олії зовсім. Але потрібно включати в харчування. Шукаю по адекватній ціні і таку, щоб не дуже гірка, бо тоді їсти не можу. Вчора таку зустріла в АТБ. Яка вона? Чи може щось порадите? Так щоб по розумній ціні ))
Швидка Настя• 03 марта 2023
Норм олія
Беру таку для салатів

Ищу Аленя• 03 марта 2023
поруч де люкс першого віджиму
вона супер
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляШвидка Настя
Норм олія
Беру таку для салатів
Не дуже гірчить? Я вже подумала, що до її гірчинки треба просто звикнути )
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
поруч де люкс першого віджиму
вона супер
Дивилась і на неї. Тут слово акція манить
Лорка-хлорка• 03 марта 2023
Автор, це мені найсмачніша!!! Завжди таку беру.
Лорка-хлорка• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
Вона реально найсмачніша.
автор Гороховая • 03 марта 2023
Я чула версію, що якісна олія має бути в темній тарі обов´язково. Ви звертаєте на це увагу?

автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую! То може й почну з неї привчати себе до оливкової ))
Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
угу, хоч вона без акції дешевша.

то візьмітьту що вам рекомендую, а як буде де люкс по акції, візьмете де люкс.
і порівняєте
ТелаЧьи нежноСти• 03 марта 2023
Делюкс мені подобається. Якісна оливкова олія повинна наче загусати у холодильнику
Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
якісна оливкова застигає в холодильнику як жир
Я_канеша_извиняюсь• 03 марта 2023
Дивіться дату, якщо дуже стара то гірчитиме
Значит надо• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
Так.
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Читала про загустіння ) як куплю, буду перевіряти )) я начулась одного часу, що в нас дуже багато підробок і неякісної. Хто його зна...
Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
оливкова олія швидко окислюється, тому і темна тара, і холодильник.
але я якось брала цю олію на фермі де її віджимають, то там її фасували в прозорі пляшки
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В АТБ свіжі. Всі передивилась )
Icosmo• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
їх усюди багато, навіть в Італії де тих оливок тьма
ТелаЧьи нежноСти• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
Так. Я займаюсь виготовленням вялених томатів, то мені делюкс подобається. Вона застигає, наче жир.
Пишу, не читаю• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
Чтобы не горчило, берите Грецию или Тунис, если тунисское продается

Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
дуже багато підробок.
зазвичай вони в великих бляшаних банках
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
дуже багато підробок.
зазвичай вони в великих бляшаних банках
Але ж десь купувати треба. Дуже дорогі я не має можливості купувати. Будемо сподіватись, що ці гарні )
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
То зберігати її потрібно в холодильнику?
Единая страна!• 03 марта 2023
Беру монини или бартоломео (не помню название), они уже почти 300, не рискуйте
Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
Я з вами повністью погоджуюсь. Але якісна оливкова олія дійсно корисний продукт.
Я кілька разів попадала на підробки.
І мені вже краще купувати те в чому я впевненна ніж ризикнути і купити на 20 грн дешевше якесь лайно
Астановитесь• 03 марта 2023
А зачем вам вводить ее в питание?
Зачем мучать себя? Никогда этого не понимала.
Единая страна!• 03 марта 2023
Взяла как то в маркете Итлв вроде, как она мне горчила бе
Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляГороховая
в прохолоднуму приміщенні. в мене такого немає тому я зберігаю в холодильнику
Единая страна!• 03 марта 2023
В салат, особенно греческий, оч вкусно
автор Гороховая • 03 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Що ви маєте на увазі не ризикуйте? Що по такій ціні підробка? Моніні, я так розумію, більш дорожчий виробник. Якось давненько я її брала. Мені теж гірка була ) то я може смак так сприймаю )
Ищу Аленя• 03 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
А зачем вам вводить ее в питание?
в якому сенсі мучати? вона ж смачнюща!