А я з косою• 03 марта 2023
Піжами Вікторія Сікрет підходять на високий зріст?
Хочу замовити собі таку піжамку, але боюсь щоб не були штани короткі. В мене зріст 175 см. Підкажіть які там штани? Ще кажуть що вони більшомірять і треба брати на розмір мешьше. Правда?
Жынси_на_флиси• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
В мене 173, все життя комплексую) скрізь вища всіх
Серьезно? У меня тоже 173, обычно я еще и низкая среди остальных😳 абсолютно все подруги выше, и в классе я была среднего роста (далеко не самая высокая)
По теме: на 173 брала шелковую розовую пижаму размер С, длина нормальная
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Серйозно! На роботі теж найвища.
Шаманю второпях• 03 марта 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
У меня шелковая черная, штаны коротковаты. 174
Ні за холодну воду• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
У меня 178 ))))
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляНі за холодну воду
У меня 178 ))))
А чоловіка знайшли? В мене зараз чудовий хлопець, одного росту зі мною. Ппц. Мужика і то важко знайти з таким ростом
А я з косою
• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Я через зріст не комплексу, навпаки вважаю зріст та довгі ноги своєю перевагою)))
Жынси_на_флиси• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Серйозно! На роботі теж найвища.
Эх, а я бы хотела еще +2-3 см в длину ног. На работе наверное я тоже выше большинства, кстати, даже не обращала раньше на это внимание
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Я постійно звертаю увагу. Подруги всі нижчі. Але як подивлюся на людей 150, то думаю Слава Богу, що не така)))
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
А я 155 і також, з 8 класу на високих підборах а коли ще трохи вагу набрала ледь не колобок) було б добре якби всі бренди шили на різні зрости)
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
у меня рост 165. Все пижамы вс очень длинные
Хорошо что вы написали со своим 155 не буду и рыпаться теперь)
Мамин тріль• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
В сенсі??
Працюю в чоловічому колективі, спілкуюсь постійно з чоловіками, дуже рідко бачу чоловіків нижче ніж 174-176 см, зазвичай усі 180+
Донька пару років назад школу закінчила, у них в класі найнижчий хлопець був 176 см, найвищий - 202, в середньому182-185 см.
В універі в групі лише один низенький, до 175, решта - 180-190, двоє десь близько 2 м.
Та навіть з сусідами зтикаюсь, усі чоловіки десь від 180 см приблизно.
Зараз чоловіки високі, та й жінки теж.
Я зі своїми 169см зовсім не висока, дуже середнього зросту, скажу так.
Зараз чоловіки високі, та й жінки теж.
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
А в мене чоловік 190 майже з моїм 155 і завжди зустрічалася з високими😊
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
То для вас зависокий) давайте мінятися)
Трільчиха• 03 марта 2023
У меня на рост 170 регуляр, штаны длинные. Размер С, достаточно свободная. Тут кто как любит носить. Если хотите могу замерять свою.
Самый умный• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы что🤯а длинные шикарные ноги? У меня такой же рост, и я его обожаю
Ні за холодну воду• 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
У чоловіка 186
Ні за холодну воду• 03 марта 2023
Ответ дляСамый умный
Я тоже не жалуюсь со своими 178
Особенно, когда с возрастом немного вес стала набирать. Оно так распределяется, что и не видно
А я з косою
• 03 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Замеряйте пожалуйста , если не трудно)
Трільчиха• 03 марта 2023
Ответ дляА я з косою
Замеряйте пожалуйста , если не трудно)
Ширина рубашки 54см, длина 68. Штаны резинка 35см, длина 103см, длина внутренний шов 76см, бедра 56см. Если брать замер по ширине резинки, то в размер. А так в целом широквата как на С.
Сигарный шланг• 03 марта 2023
у них есть градация размеров regular, short, long. Вам наверно нужно смотреть long
Сметчица• 03 марта 2023
Мій зріст 173 см , розмір одягу М
Сатинову піжамку VS брала у розмірі S (regular), по ширині трохи більшомірить і штани задовгі всеодно
Але і дівчата одного зросту є різної комплекції
Моя порада : не гарячкуйте з long
А я з косою
• 03 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Дуже дякую!