Анонім Секретар• 03 марта 2023
Паспорт в 14 років у Вишгороді
Виникло декілька дурнуватих питань стосовно процедури. Зараз подавати документи на перший паспорт треба у ЦНАП чи паспортний стіл (колись ці питання вирішувала саме там)? Таке питання виникло, бо ЦНАП нашої громади такі послуги не надає. Чи потрібно туди заздалегідь записуватись (не знайшла де саме стати в електронну чергу), чи там жива черга? І чи роблять фото на місці, чи треба свої?
Цікавить, як це відбувається, тільки в м. Вишгород.
З цим стикаюсь вперше, бо за моїх часів все було зовсім інакше.
Дякую всім за відповіді
Веселуха Муха• 03 марта 2023
Ні, саме у Вишгороді подавати документи не до ЦНАПу, а до міграційної на Кургузова (приміщення поліції - вхід збоку). Запис в електронну чергу відмінили через відключення світла і повітряні тривоги. Тому жива черга.
Анонім Секретар
• 03 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую за відповідь
Веселуха Муха• 03 марта 2023
Ответ дляНеправдиша
Фото роблять кругом на місці, і відбитки пальців
Відбитки пальців обов´язкові для заграну, для ІД - за бажанням.
Люблю море• 03 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Это с каких пор так стало? Делали 4 года назад, никто про желание не спрашивал
Веселуха Муха• 03 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Завжди.
Це ЦНАПи так працюють, не питають згоди. Так?
Люблю море• 03 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Завжди.
Ні. Робили в ДМСУ
Веселуха Муха• 03 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Ні. Робили в ДМСУ
Тоді ви бачили, що в анкеті, яку підписували, стояла позначка, що надаєте згоду на сканування відбитків пальців.