Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
Ответ дляSlawaUkraine
смотря на Зеленского ,когда он говорит честно ,от души , вспоминаю Буша младшего президента США и его высокую компетентность ,образованость и красноречие с невероятным айкью ...а что с системой государственной? - в сша она работала так же хорошо подобно швейцарским часам ,как например при Клинтоне .И в Украине то же самое - госуд система работала так же само как при Петре ,корупция, народ недоволен всем , рвут друг другу волосы на голове ,пока их кумиры политики , жмут руки и признаются в любви и сотрудничестве
тому що в США відпрацьована система противаг, і будь-які абсурдні рішення і Буша і Трампа будуть роками блокуватися Конгресом, потім Верховним Судом поки не пройдуть настуапні вибори, а у нас приходить до влади шапкокрад чи недосвідчений і не зовсім розумнй актор, і має безмежну владу в цій країні, хоча згодна Порох, якби боровся з корупцією то результат виборів був би інший.. а так він не виконав свої обіцянки тому і поплатився
Ответ дляJave
нам вистачило сил щоб вибити їх з-під Києва, Харькова, Чернігова, не дати можливість пройти Миколаїв, частково вибити з Херсонської області, при тому вибивали ми з-під Києва своїми силами та своєю зброєю, але ми не змогли не дати їм можливості пройти і легко захопити Херсонську область, Запорізьку та ін територію...
Дітей та музейні цінності теж залишили руссофашистам.Не евакуювали чомусь
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Айкью у Зеленского, который не может 2 слова в кучу связать?
я пошутил)
Ответ дляРеверанс
твори Марії Приймаченко виносив із музею під час пожежі охоронець-пенсіонер , скільки ми втратили безцінних художніх та історичних експонатів в Маріуполі, Херсоні, про Мрію тут тільки дурний не писав
opium_black• 04 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Читала, как проходила консервация предприятий и музейных ценностий в годы второй мировой. Работали все от мала до велика, элита в том числе, полотна вручную чем-то смазывали, чтобы свернуть их в тубусы, некоторые ценности плавали на кораблях, некоторые увозили вглубь россии. Три женщины в сторожке у кладбища жили с детьми три года и охраняли какую-то часть великого наследия, лежавшего в церкви. Из какого-то музея пропало всего лишь одно полотно, все остальное было возвращено обратно. До блокады ленинграда успели вывезти два эшелона, третий не успели, когда замкнулось кольцо. Заводы, предприятия консервировали и собирали в вагоны, словно конструктор, работали по 18 часов, в т.ч. 10летние дети.
Ответ дляРеверанс
Тато ермака,кадровий фсб-шник росії.
ермак ешелонами продає гуманітарку,яку люди так чекали в звільнених від окупантів містах.
Якщо,не продавали,то зумисно псували.
Абсолютно всією гуманітарною допомогою займається ермак,після кричущих фактів в Запоріжжі,теж нікого не посадили.
Якщо,не продавали,то зумисно псували.
А тепер губаста Злата, яку зробили цапом, нагло шантажує усю владу) і, навіть, не боїться!) Розумію, скільки ж вона про всіх знає!
Ответ дляopium_black
цікаво хто мусив дати розпорядження вивозити музейні цінності? я так розумію, це міністр культури, тобто тепер за все втрачене і він мусить відповідати. а у нас так багато хто не виконав свою роботу і ніхто за це не несе відповідальність, суспільство ставить питання, про здачу Півдня, про Буданова, про ’Мрію’, про музейні цінності а подоляк та зеленський придумала про ’неначасі’ та про ’вороже ІПСО’ і задоволенні..
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляkanni
А я ни одной серии Слуги народа не видела. Надо хоть глянуть.
Подивіться, фільм сам по собі цікавий, якщо відкинути всі упередження.
opium_black• 04 марта 2023
Ответ дляJave
Не защищаю министра культуры, но для того, чтобы принять меры у него должна была быть информация ’сверху’ о том, что через такое-то время ожидается вторжение на такие-то территории, а у нас будто узнали со вчера на сегодня. После получения информации, он должен принять меры, а парламент, скорее всего проголосовать. Работы по спасению ценностей должны быть оплачены, а пока процесс пройдет всю бюрократическую машину с учётом наших улиток, не желающих, да и просто кнопкодавов за соседа... Это нереально сделать даже за полгода. Возможно, боялись шумихи, что рашка узнает, что готовимся, хотя, я полагаю, им на ценности музейные похер, именно по этому они так без разбора кидают ракеты.
Читала недавно статью ’Литий или смерть’, не украинской публикации, там все написано по ’нациков, 8 лет, распятого мальчика и мы вас освободим’
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляMoco
А вдруг это план)
Напишіть і собі план. Он зам податкової писала, все збулося в неї, ну крім одного, вона ще в.о.
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляiryna _b
В это и был план
У Яника теж був план, але не вийшло ж.
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляyaaaa
Думаю, что связано, я вообще считаю, что политтехнологи работают, много чего навязывают, а мы считаем это своим мнением. Политика грязная штука, когда абстрагируешся от всего, сразу видно продуманный ход, то же касается и войны.
Зараз з притулою та сама фігня, вже пхають його куди можна, у всі рейтинги проплачені..
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
І що ж такого грізного було у по?
Справа не в грозності, просто дивлячись на зе здається що його облапошити як два пальці об асфальт, він не зібраний, не стратег, не планує, не вміє думати на перед, істеричить. Ми ніколи не дізнаємося що насправді творилось 24 лютого.
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляFunny Cat
Автор, это чистая случайность. Посмотрите отрывок из сериала о распаде Украины, ’случайный’ конечно же
А скільки таких ’планів було’ у світових бестселлерах? Інопланетяни/кінець світу/вибух Білого дому/кінець Америки і тп.. це лише фільм.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляJave
Вот потому я не верю что методом выборов можно изменить всю систему и не спорю о президентах.Что бы изменить систему -а это больше милиона человек , нужно что бы мы украинцы- десятки милионов людей изменились - стали боротся за конституцию Украины всеми законными методами .
pumadinika• 04 марта 2023
пацан в 40 лет сам себя сделал.с простой семьи выбился.заработал.легко судить а стань на его место-не сбежали бы с баблишком в Майами?аж бегом .а он остался.под ударом и дети его и жена.на что он похож стал.
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
це новий анекдот?
смішно.
То скажіть свою версію, чому путін напав при зеленському?чому зеленський ліпив журналістам зраду і розв´язання війни, повергнення державного строю?
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляМанула
Мене не покидає думка, що зараз він теж грає роль ... Коли він був щирий - коли ’двигал украинскую границу’, реготав про актрису порнофільмів та ’ синьор Голодомор’ , про ’мы с россиянами один народ’ чи зараз?
От я коли таке чую, то завжди задумуюсь- невже ви ніколи в житті не змінювали свою думку на протилежну? Ми всі змінюємось, і події змінюють нас, особливо з віком, досвідом. По молодості всі зухвалі і дурні ще. Пс: нікого не захищаю.
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляiryna _b
Вона здається заяву на звільнення написала
Ніби на роботі знов була..
все одно це не відміняє те, що її плани збулися на 99%.
Ответ дляМама девчонок
Відкрийте хроніки війни з початку 2014 р. Подивіться, коли забрали Крим і частину Донбасу. Яку частину вдалось відбити тими силами, після того, як Порошенка обрали президентом. Про котли - вірити рашці було великою помилкою. Але, нажаль, не було ще достатнього досвіду ведення з ними війни.
І так, я вважаю, що дипломатичним шляхом крок за кроком території повернули б. Зараз втрати і військових, і цивільних незрівнянно більші. І я вважаю, що це наслідок хибного вибору українського суспільства у 2019 році.
Удалено администрацией...
Солнечная-17• 04 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Почему не оказались под рашей с 14 по 19 год, если порох нас хотел сдать? Ответьте на такой простой логический вопрос
Потому что порох с х@йлом имел общие бизнес интересы! Это же очевидно! А как только х@йлу закрыли возможности в пользу Запада- вот у деда крышу и снесло!
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так бачимо що з малороса вийшов українець, що не підлизує, а робить все для боротьби з ворогом
Я би не сказала. У нього просто не було виходу в склавшихся обставинах. Це як срач навколо пісні Перевзуті. Виконавиця висвітила у кліпі перевзутих зірок, її відео забанили, довелось змінити. Але. Ті люди реально були орієнтовані на русняву аудиторію, бо гроші не пахнуть. І не почнись в Україні війна і засудження таких дій, вони би продовжували робити своє. А так єдине що їх стимулює то гроші. Треба заробляти. І то, скільки опиралась Полякова і Єфросініна наприклад, той же Бабкін неоднозначне, голуб мира.
Так і тут, вимушена міра.
Ответ дляksusha1155
До Зеленського і війни найкраще підходить фільм
’Не дивіться вгору’
Так ігнорувати попередження союзних розвідок,призначити такого недолугого резнікова в МО,поставити зрадника Баканова і навіть потім не притягнути його до відповідальності.
В підсумку виходить,що Зеленського все влаштовує.
Україна в вогні і бореться не за підтримки влади,а на волонтерській підтримці.Гроші армії зручно лягають по кишеням.Слуги на кінець того тижня відмовились збільшувати бюджет ЗСУ,їх там нема нікого, а народ якось справиться.
’Не дивіться вгору’
ksusha1155• 04 марта 2023
Ответ дляiryna _b
НІКОНОВ МИКИТА ІГОРОВИЧ вместо нее
Цікаво побачити його список бажань