Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
Ответ дляЦвіту і пахну
Справа не в грозності, просто дивлячись на зе здається що його облапошити як два пальці об асфальт, він не зібраний, не стратег, не планує, не вміє думати на перед, істеричить. Ми ніколи не дізнаємося що насправді творилось 24 лютого.
В нас нема інституту політики. Хто йде у владу і для чого?
Ідейних - мізер, чесних - одиниці.
Решта - хапуги усіх мастей- від вишиватих патріотів то руського міра.
Ідейних - мізер, чесних - одиниці.
Ответ дляnatapril
І Порох не відвернувся після всього, всю війну пре допомогу армії зі свого фонду.
А скільки Зе, цікаво, вклав особистих коштів в армію?
Я дивлюсь відосики про фліски норм так заходять.
В мене знайомий є, достатньо багатий бізнесмен. Так от він вже стільки перерахував на армію і без жодного відосика. А цей гетьман недороблений без самопіару і трусів на ЗСУ не відправить. Дно
Ответ дляNat-li
Зеля скільки перерахував?
Ответ дляNat-li
Про тягачі, Спартани, величезні банні комплекси не дивилися? Тільки фліски?
Ответ дляnatapril
Ні. Повторюсь. Мене тошнить від такого самопіару на війні!
Коли це робиться не для особистої вигоди, то робиться тихо.
Ви ще поцікавтесь, як фонди працюють. Це далеко не його особисті кошти.
Ответ дляNat-li
У преЗЕдента навчився
Ответ дляksusha1155
В кінці все добре)))
Ну то й добре :)))
В мене сусідка, тут, в селі, де в мене дача. В неї син має якусь складну та рідкісну, невиліковну хворобу. Люди при грошах - всі иі Ізрахлі і тд і тп об´їздили. Але порятунок у Мольфарах знайшли.
Вона мені ще у 2013 казала, що буде війна. Той Мольфар її сину говорив. Але все буде добре в Україні.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ви Порошенка не можете сказати те саме хіба? В чому була його стратегія, коли намагався запхати ОРДЛо в Конституцію?
В чому була стратегія надати 5-тіц колоні так вільно почувати себе в Україні? І про істеричить, - тут Порошенку нема рівних, імхо, одне тільки ’с*ка православная’ чого варте))
Як раз Зеленський більший стратег, враховуючи що зрозумів, що мінські - це удавка на шиї України
Ответ дляNat-li
Відосики зеленського дивитесь? Притула також говорить що придбали, при тому на відео є завжди його фізіономія, хоча тей же Фонд ’Повернись живим’ просто викладає звіт на сайті, а пісні Макса Барського, Полякової, Антитіла також свого роду піар..
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Ответ дляnatapril
Зеля скільки перерахував?
Ви щоооооо? ’ Якби не я...’- вам мало?
Ответ дляМама девчонок
А в чому суть неправильної поведінки Пороха?
Створив умови, коли 90% населення жили і не відчували, що в країні війна? Не обмежував свободу слова, щоб на нього лили побільше гівна з непідконтрольних каналів?
Невже так важко зрозуміти, що Порошенко створював умови для розвитку демократії в країні? Ви мали можливість чути різні думки, ви мали можливість голосувати за кого хотіли. Це називається демократія.
Зараз ви днями слухаєте єдиний марафон і восхваляння влади. Чим не зомбування населення? Це доріжка до диктатури.
І я маю великі сумніви, що наступні вибори будуть демократичними. А ще боюсь, що будемо мати власне вирощене на марафоні хуйло.
Я бачу картину: в соцмережах працюють авторитетні прихильники По (відомі волонтери, бійці, вчені)
У Зе нема шансів пройти навіть в другий тур. Більш того, ще трохи і порохоботи попхаються на майдан. А Петя типу #мовчкиРобитьСвоюСправу - тобто займається забезпеченням армії, наскільки може.
Мій висновок такий: на переправі коней не міняють. Розгойдають країну - громадянська війна.
До речі, громадянська війна на раші - це те що нам дуже допомогло б
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не можу, не буду вам пояснювати очевидні речі. Я до речі не прихильниця по, але за діючого не голосувала і нічим хорошим він мене не здивував, скоріше навпаки. Якщо просто порівнювати рівень інтелекту, і все що я написала вище, то так, по перемогах нокаутом в першому турі. Людина яка не може сформулювати речення, не може прийняти жодного нормального рішення. Такі люди якщо і роблять то ото аби , а не задля якогось результату.
Ответ дляSoufit
Та ну!
Воно хоч ще 10 таких куч ’прихильників’ найме, йому вже нічо не світить.
За 30 років вже достатньо наспасав країну.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМанула
Мене не покидає думка, що зараз він теж грає роль ... Коли він був щирий - коли ’двигал украинскую границу’, реготав про актрису порнофільмів та ’ синьор Голодомор’ , про ’мы с россиянами один народ’ чи зараз?
Ви даєте нарізку вибіркових тупих фраз з кварталах, але ж в тому ж кварталі, як виявилось, було дуже багато патріотичних посилів теж. Хоч би про Крим і мать городов руських
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляAnitia
Ну, якщо задатися ціллю собору даних, то частково це можливо, наприклад через інформацію по переглядах на Нетфлікс та МегоГо, але враховуючи те, що дуже велика частина людей в Україні дивилася його по телевізору та на ресурсах типу гідонлайна і hgrezka, які фактично є піратськими, то я не знаю як можна порахувати точно.
Просто в моєму оточенні ніхто не бачив, просто цікаво чи хоч 20% в Україні бачили цей серіал, щоб говорити про вплив.
Ответ дляСолнечная-17
Наш пощастило що Зеленський став президентом ! Будь- який інший зараз би злив нас рашці одразу ж! А яка підтримка зараз у світі, скільки допомоги! Я впевнена, що харизма нашого президента зіграла не останню роль в питанні такої допомоги Україні!
І як у 2014 не здали країну без найвеличнішого?
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляsammy
Я рада,що ми починаємо мислити. Декілька років тому тут би банили тих,хто посмів проти зе щось написати
І в цьому році банили за ’проти по’, точніше за правду про по. Так що не треба
А про зе постійно було ’клоун і наркоман’
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Меня воротит от голоса, вида и манеры разговора. Он говорит с оппонентом как с дибилом, как с детьми нерозумными. Это если ьез бумажки.
Бессвязная ресь, ни одно сложное предложение он не закончил так, как начал. Наталкивает на нехорошие мысли
Вас наштовхує, а Джонсона і Дуду - не наштовхує ))
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляMush_Mash
У него (Зеленского) в жизни все достижения идут через публичность. Посмотрите, как он вывел войну на внешние уровни. Да, это где-то пиар, но кому не приятно помочь и быть героем? Так вот, сам того не понимая, он снялся в самой крутой и масштабной выборной кампании
вы правда думаете, что ’сам того не понимая’???)))
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Так, саме такий порох
Комуняка,засновник партії ригів, політична шлюха.
І той, хто уже під час війни - з 2014 толерував 5-ту колону в Україні у вигляді мертветчуків