Toyota• 03 марта 2023

Связано ли то что Зеленский

Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
Реверанс• 04 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся

нахіба ви це все мені пишете?
у вас зовсім відмутня логіка, чи ви реально бот як пишуть?
підніміться вгору і ще раз прочитайте назву теми.
Хочете поспілкуватися про перід президентсва Зе- зробіть іншу тему, або спілкуйтеся з однодумцями.
Я ж видповідаю на питання ЧОМУ його вибрали, а не що тепер.
Я Вам написала,що навіть коли союзники заморожують російські гроші,туди біжать наші зрадники з офіційними паперами і виручають гарних росіян.
Вибрали,тому що і в наших співгромадян є звичка бездумно вірити телевізору
NastyushaK• 04 марта 2023
Ответ дляVeronika83
А вы не хотите послушать что сейчас рассказывают военные?
Ближе к делу
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляВоробу-шек
Сам не тікнув, але хлопчиків своїх (один з яких ’атошник’) вивіз. Маладєц!
Я реально не розумію, чому вам усім Порох і його сім´я спокою не дають? Він не президент зараз, армії допомагає з власних грошей більше, ніж інші. Ви самі кажете, що він збитий льотчик. То чому ж без кінця мусолите його персону тут. Пропоную переключитись на тих, у кого реальна влада в руках. До них усі питання зараз.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Чому Порох зараз не втік? Має можливість. До нього не було б питань, якби сидів десь за кордоном. Але ж ні, сидить в Україні і продовжує витрачати гроші на армію.
Про те, що обіцяв когось садити, щось я пропустила. Зеленський обіцяв. Порох - ні.
Про військові казали: станом на 2014р. у нас не було боєздатної армії, на керівних посадах сиділо купа росіян. Потрібен був час, щоб вичистити оте усе гівно. Якби пішли в активний наступ, ми мали б сценарій, як в Грузії, коли Саакашвілі оголосив війну Росії (почитайте про це).
Мінський домовленості - це було затягування часу, який грав на руку Україні.
Про долар - його не можна штучно стримувати. При янику стримували за рахунок золотовалютних резервів. В результаті казна була пуста, коли Порошенко став президентом. Цю інформацію можна перевірити на сайті мінфіну, якщо я не помиляюсь.
І справді, навіщо ж було когось садити, після розстрілів на Майдані?
Достатньо було сказати, що душі Небесної сотні пролітають через його кабінет((
І випустити одного з заарештованих убивць в Крим.
Ну, і нікого не треба було садити з колег Януковича, навіщо? Вони ж будуть ’фоном’ на наступних виборах - голосуй за Петра, бо прийде Бойко - Медведчук- чи якийсь ахметовський ставленик.
І тому народ вхопився за альтернативу у вигляді коміка
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Якби не український народ, який масово протистояв російській навалі, усе б пропало’ - тут не можливо не погодитись.
Але і роботу Зеленського не варто знецінювати.

З приводу старшого покоління - бачу по своїй мамі і її подругах - пенсіонерках чи майже, що вони всі в ютуб і фб сидять останні роки. Кожен по своєму оточенню судить)

В 2019 голосували за малороса не тому, що за дружбу з росією (для цього були бойки з медведчуками), а тільки щоб прибрати попередника. Імхо
Поясніть мені феномен ненависті до Порошенка. Я його не ідеалізую. Але в тих умовах він достойно виконував функції президента. Хочу нагадати, що у нас президент не має абсолютної влади, а лише чітко визначений функціонал. Оцініть його саме як президента і поясніть, звідки взявся той градус ненависті. Навіть до Яника не було такого ставлення.
Воробу-шек• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Якщо б порохоботи в такій кількості не лазили і не ср@ли по всім темам-ніхто б вашого пороха уже б і не пам´ятав. І не зі своїх грошей він купляє, а з грошей благодійного фонду. Це дуже різні речі, поцікавтесь)
unser• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А нашли виновных в обстрелах на Майдане? Вроде ж были расследования
Воробу-шек• 04 марта 2023
Ответ дляunser
А їх хтось шукав?
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляunser
Это отлично. Как им еще удавалось при Азарове в то время развивать экономику страны, выплатить долг МВФ 6 млрд дол в 13м году, удивительно, конечно.
Наша економіка була залежна від рашки. Поки був яник і азіров, раша давала гроші
Veronika83• 04 марта 2023
Ответ дляВоробу-шек
Да нет, это прям классика тут: как только поднимается вопрос о промахах нынешней власти, сразу начинается «а вот Порошенко…»
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
5 років - малий строк для дипломатії. Дипломатія - це повільно, нажаль. Якщо не помиляюсь, у Франції були спірні території, які вдалось повернути дипломатичним шляхом через 70 років. Але краще через 70 років, ніж усі ті цивільні, які загинули в Маріуполі (Маріуполь, як приклад).
А рф були плани просто обговорювати спірні території? Та ще 70 років чи хоч би ще 10?
План був один: або Україна під кацапами або вона знищена. Хіба це досі незрозуміло?
Воробу-шек• 04 марта 2023
Ответ дляVeronika83
Удалено администрацией...
Реверанс• 04 марта 2023
Ответ дляunser
Зеленський відпустив тих убивць по обміну до росії.Так росія ставила питання.Хоча до військополонених яке вони мають відношення?
Росія також забрала по обміну причетних до харківського теракту,коли люди загинули.
NastyushaK• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Потому-что он агент Кремля.
Который почему-то не хочет уезжать в свою настоящую столицу и на настоящую родину.
Туда где сейчас Медведчук и Кива. И прочая мразь.
Туда где у него фабрики были и заводы, в которые он инвестировал. (и наверное и есть, просто переписанные на кого-то)
Туда где он может пожать руку ублюдку путину, ведь для каждого малороса пожать руку ’большому брату’ это честь, это статус..
Кстати помните футболочку сыночка Порошенко в Лондоне? ’RUSSIA’, взятую у его друга, сына какой-то российской шишки.
Вот всё не понимаю, почему эта семейка не оставит нашу страну в покое ? Если они ментально там, были там и всегда будут там.
Куда смотрят наши органы. Всем этим людям нужно помочь и отправить их на их РОДИНУ, им там будет лучше.
Не нужно будет напрягаться перед камерой разговаривать на украинским, одевать вышиванки и так далее
Этим они пиарится и показать что ’они свои’, но нет, они не свои - и никогда не будут своими. Они не с нами, не с нашим народом, не с нашей страной. Они никогда не защищали это государство.
Их родина не тут, она там в Москве. Всегда была.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я чомусь також думаю що при по путя би сциканув війну починати
І що ж такого грізного було у по?
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Перевірити, який функціонал президента в Україні і зрозумійте, що президент не може нікого посадити. А якщо може, то це перевищення повноважень.
Концентрація влади в одних руках - це проблема.
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як Ви думаєте, чому повномасштабне вторгнення відбулось за каденції Зеленського, а не Порошенка?
БогдаРуся• 04 марта 2023
Ответ дляVeronika83
класика перевести тему в інше русло!
як ця тема називається і до чого тут обговорювати президентство Зе?
Реверанс• 04 марта 2023
Пятерых экс-беркутовцев, расстрелявших 48 активистов на Майдане, передали боевикам в рамках обмена пленными на Донбассе.
https://www.rbc.ua/rus/news/obmen-plennymi-pyatery...

Для тих,хто пропустив цю подію
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Потому-что он агент Кремля.
Якщо він агент Кремля, навіщо були безвіз, відокремлення української церкви від московської, внесення курсу на ЄС і НАТО в Конституцію, квоти на українську мову? Щоби що?
NastyushaK• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Потому-что Зеленский начал проводить суверенную политику.
Строить государство, налаживать работу институтов, сотрудничать с Западом во многих сферах, не понарошку а серьезно и реально.
Естественно для врага нашего государства - это смерти подобно.
Ведь клоун и наркоман кремлевский считает что нет такого государства Украина, что можно через Мертветчука ’порешать’.
А Зеленский сказал НЕТ. Нельзя.
Что естественно разозлило эмоционального плаксивого мальчика Вову.
Alexsandra• 04 марта 2023
Ответ дляFunny Cat
Автор, это чистая случайность. Посмотрите отрывок из сериала о распаде Украины, ’случайный’ конечно же https://m.youtube.com/watch?v=i-bhyq-SmTc
А в якому році це знімалося?
БогдаРуся• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
це вам так здається, або ви не пам´ятаєте виборів 2004 і 2010 і які були баталії.
так само -2 лагері.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Не створюйте собі кумира. Зніміть рожеві окуляри щодо Зеленського. Немає ідеальних політиків. Гнійник у вигляді зданого Маріуполя і Бучі так прорвало, що не знаю, коли рану можна буде залікувати. І чи можна буде взагалі.
Тобто, Порошенко - не ідеальний, тому що з 90-х накрав у держави мільярди.
А Зеленський - не ідеальний, тому що росія знищила Маріуполь і розстріляла Бучу?

Дивно протиставляти такі речі.
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
А Зеленский сказал НЕТ. Нельзя.
Слухайте, ні разу цього тут не писала, але мені здається, що Ви троль.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
История начало- 2013 год крым окупировали потом в донецком регионе безпорядки и военные Порошенко - я президентом прийду порядок наведу , потом - сейчас наши парни военные заедут на восток 2-3 тижни и порядок наведут ,, Да да те самые 2-3 тижни ,,начало эстафеты мема . 2) Большие военные потери и котлы - дебальцево иловайск , котел в донецком аэропорту 3) мирные договора 4) взрывы всех крупных военных складов в стране с милионами тон боеприпасов- вот те которых у нас небыло веснрй2022 и мы просим запад а дают понемногу , азрыаы складов не раследуют, виновных нету ,,после взрыва первого так же само взтрвали второй и третий, никто не защищал склады лучьше .5) Финал 2019 год в армии крадут на всем на рюкзаках,на бу запчастях в3 цены с росии ,народ устал и отчаялся ...и тут Чудо из тв появилось- обещаю золотую европейскую жизнь , учителям 4 000 доларов , миру мир , фермерам землю, ну и в том же духе , народ и выбрал
unser• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Если раша давала деньги, почему тогда Азаров обращался к Евросоюзу и просил в долг 20 млрд на модернизацию экономики? Ему там отказали. Почему не попросили у рашки?
БогдаРуся• 04 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
це новий анекдот?
смішно.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
кому він зараз потрібен, щоб тікати?
ну витрачає, це в його інтересах, він же має тут статки.
На 2014 не було, а угоди були восени 2015, тоді вже були спроможні. У мене 2 військових в сім´ї були на той час, дуже злі що підписали, бо могли їх вигнати і розуміли що найгірше-заморозити! то не Україні було на руку, а росії, бо бачите як-заробили грошенят, підсилилися і полізли знову. І це всі розуміли що так буде. Якби не ОРДЛО, вони б не змогли це все провернути для свого народу.
З доларом можна було попридумувати щось. Зараз вже не пам´ятаю всіх дискусій того часу, але можна було хоча б не так різко піднімати. Штучно зробили його таким дорогим, бо тоді банки і хто в темі скуповували його вагонами. При Янику(хоч я проти нього), а були ліміти в банках і все було норм +-. А казна пуста не через долар, а тому що просто все разворовали.
Долар штучно подорожчав так само, як і квартири в 2004.
Більшість бізнесу Порошенка уже переписана на дітей, які не перебувають в Україні та і не житимуть в Україні, скоріш за все.
А витрачає - все одно далеко до сум, які фонду Марині Порошенко з держбюджет давав ’на культуру’, по 700 млн в рік
NastyushaK• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Безвиз дали бы в любом случае, это хороший пиар для Порошенко. Но не более.
А скажите вот церковь и курс - это хорошо или плохо?
Если разделять церковь - то сначала нужно было ликвидировать УПЦ МП.
Просто взять и закрыть всё.
А потом уже создавать суверенную Православную Церковь Украины.
А вышло так что у нас как бы две цервки.
И это разделение народа. Что играет на руку кому? Московитам.
Тоже самое курс, можно прописать что угодно.
Хоть курс на колонизацию Марса.
Скажите мне ’курс в НАТО’ что-то дает ? В НАТО приняли уже?
У Швеции и Финляндии не было ’курса в НАТО’ но они уже вступают, на финишной прямой. Меньше чем за год.
Эта писулька сыграла только в минус, так как это дополнительное оправдание хуйла не более.
На реальность это не влияет.