Toyota• 03 марта 2023

Связано ли то что Зеленский

Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
БогдаРуся• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як ви пояснюєте собі повернення у велику політику медведчука в 2014 році, який представляє і просуває інтереси пуйла в Україні?
Як ви пояснюєте собі те, що його бізнесу з 2014 - зелене світло і він вільно купує три канали, які використовує з метою пропаганди?
При тому що США на Медведчука наклало санкції в березні 2014, а в Україні він тільки посилює свій вплив?
а до чого тут Порох? у нас же демократія.
те саме я можу попитати і про 2020, коли вся ця мразота повилазила з усіх телеканалів, я перестала дивитися про політику, бо скрізь проросійське гівно.
не шукайте зраду та де її немає.
затикнути всім роти і заборонити політику, то диктатура!
але при Пороху більшість гнид не висовувалася хоча б на ТВ.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А зачем порошенко ссорится с пу если в рф его фабрики конфет зарабатывают денежки.Все громкие политические крики на тв ,это все для электората .Большие враги политические янык и ющенко так друг друга нелюбили , что ющенко при янвке жил в конче заспе с семьей в президентском домике и радовался жизни не платя ни гривны за это .А порошенко яро ругая и обвиняя своего опонента месяцами с слюною ,вдруг за минуту после оглашения результатов выборов опустив голову попросил победителя места хорошего в правительстве для себя ,с обещаниями преданности ,любви ....
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Є десь посилання на достовірні джерела про те, що Ви пишите. Я б почитала. Знаю з рейтингу Форбс, що статки Порошенка за 2022р. значно зменшились. Можливо у Вас інша інформація з авторитетних джерел. У т.ч. і про 700 млн. щороку на фонд з держбюджету. Буду вдячна.
Це все інформація з відкритих джерел, не секретна абсолютно
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
https://www.ukr.net/news/details/society/75480872....
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Про активи, дуже детально в zn.ua за січень 22,
Загугліть: Петро Порошенко встиг переписати на сина увесь ключовий бізнес, врятувавши від арешту.

Це не нова інформація, може ви просто пропустили.
І на epravda теж писали, ще з 2019 переписав аграрний бізнес, а потім багато чого іншого.
Natall• 04 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Мінські угоди були обманом путіна. Він сьогодні визнав, що його надурили. Меркель підтвердила. Тепер путін шкодує, що не почав повномасштабну війну тоді, коли українська армія після правління Януковича була зруйнована і розібрана. Натомість, Україна виграла час, відродила ЗСУ і зараз дає не просто відпір, а перемагає. І ця перемога почалася з Мінських угод, які забезпечили нам цей час.
Повторюю багато років: якщо ще раз почуєте від когось, що угоди були непотрібні - перед вами або зрадник, або дурень.
Как Минские могли быть обманом для пу, если продвигая их они исходили из того что они не будут выполнятся?
Как можно надурить того, кто и не собирался сам выполнять их?
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляAnitia
Вважаючи на те, що багато з тих, хто голосували опиралися саме на серіальний образ, це не «візуалізація мрії», а офігезно спланована і дуже тонко подана PR кампанія. Яка стала успішною.
А є якась статистика скільки в Україні бачили той серіал?
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Ви впевнені, що підрив складів - справа рук Порошенка, а не диверсантів?
Вони були піймані і покарані? Після першого складу було взято під особливий контроль і охорону всі інші склади?
Ясно що сам Порошенко не пішов би підривати.
Александра333-0d63• 04 марта 2023
Ответ дляFeel good
Он говорил, что мысли о реальном президентстве появились в период съемки фильма.
Я ему почему то верю. Хотя я за него не голосовала. Есть люди, которые не умеют врать. Мне кажется, что он из таких. Но понимаю, что всё это может быть обманчиво
OL@• 04 марта 2023
Ответ дляkanni
А я ни одной серии Слуги народа не видела. Надо хоть глянуть.
не смотрела ..и не собираюсь. Уже давно другое кино идет..
OL@• 04 марта 2023
Ответ дляsammy
Фильм был снят с далекоидущим прицелом
на деньги Москвы
OL@• 04 марта 2023
Ответ дляyeskova
Я тоже. Но я и не хотела смотреть тогда, потому что мне не интересен был квартал, не смешно мне было от них. Ну а сейчас и подавно
ваши мысли=мои..
OL@• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Наш пощастило що Зеленський став президентом ! Будь- який інший зараз би злив нас рашці одразу ж! А яка підтримка зараз у світі, скільки допомоги! Я впевнена, що харизма нашого президента зіграла не останню роль в питанні такої допомоги Україні!
простите, вам в другие темы. Здесь более адекватно мыслящие
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 марта 2023
Ответ дляnutty
И сколько народу повелись на навязанную пандемию, зеленского и т.д....
Вся планета)
Piracanta• 04 марта 2023
Не тема, а предвыборные дебаты и парад пропаганды))
Кузякин• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Удалено администрацией...
Она такая душная, вечно со своим недовольством простыни наваливает. Надоела
Jave• 04 марта 2023
А мені одне цікаво, усі хто тут топить за зеленського зараз та його харизму реально пробачать йому те що :
- була відкрита справа на генерала Марченко, і проти інших військових, Марченко- це сама та людина, яка зупинила русню біля Миколаєва (є стаття на цензорі, хто має трішки більшки клепки, ніж потребує перегляд 95 кварталу може прочитати);
- він президент з 2019 року , ЖОДНОЇ посадки по корупційним справам до лютого 2023 року не було; і то цікаво хто з його друзів сидить? Можливо проти кирила тимошенко відкрили справу?
- зрада в Херсоні, яку мали контролювати СБУ (але ж ,вибачте, тоді очолював СБУ Баканов, друзяка нашого, людина без досвіду роботи у цій структурі), саме по причині зради Херсону стало можливим оточення та знищення Маріуполя..
- ну і єрмак і татаров, татаров отримав звання почесного юриста у січні 2014!! з рук януковича, його вважають причетним до розстрілу Небесної сотні на Майдані, зараз він третя за впливом людина у владі.. після Найвеличнішого та єрмака
Я б ще пунктів зо 20 написала, про Найкращого але мені і часу шкода тому що заздалегідь я вже знаю відповідь на свої питання..
LotusA• 04 марта 2023
Не визуализация, а грамотый подвод избирателя к спасителю. Все это спланировано и направлено в массы, команда или кто там стоит за ним-молодцы.
darsi• 04 марта 2023
Ответ дляZanka_
Не знаю, не маю фактів, щоб звинувачувати в чомусь Зеленського чи виправдовувати, бо вся моя інфо з інтернету та медіа, а це ні про що, але не можу повністю прослухати жодного його звернення, тільки-но чую оте мій мужній народе чи аналогічне звернення так вся здригаюся і вимикаю, дуже сподіваюся, що ці мої реакції помилкові ((
У мене теж така реакція. Прослухала тількі звернення а Новий рік. Зачепило, сльози текли.
Sanechko• 04 марта 2023
Ага)) Лише фільм- то вже була продумана агітація . Все було сплановано заздалегідь.
mari_klim• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Я заскринила Вашу відповідь. Після ’мирних’ перемовин, я Вам її пред´явлю .
Ви бачили як він без бумажки говорить? Яка харізма?
Як би у нього була харизма, розум та досвід у дипломатії, то до повномасштабної не дійшло би. Ніколи не забуду, як путін топив за нього на виборах зі своєю дебільною посмішкою
Sanechko• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Якби не звичайний український народ, який дав по зубах рашці в перші дні. І зараз це робить. Ціною власного життя. Не робіть ідола з Зеленського.
Jave• 04 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Про рашистів розумію чудове.
Але оце ??
— Зробити припущення навіть послаблення підтримки України я вважаю що єдність об´єднання світу це я це головне моє завдання, гарно це я роблю, не гарно, точно не сам не один, але тим не менш. Є момент спочатку був складний момент ми показали що так. І були жорсткі діалоги у мене з усіма як офіційно так і не офіційно. І це був такий момент, а потім, ну знаєте а потім в океані буває ранок і потім по іншому всі побачили що не просто так, що ми дійсно міцні, що ми-ми слухайте ми це питання не просто що ми десь накопичуємо зброю, вона нам потрібна щоб вижити. Ми не воюємо, ми боремося за своє життя. І потім була така стадія, а потім було складно і була втомленість почата тому що всі люди і це справедливо, справедливо для всіх, всі люди є свої внутрішні питання, виклики, проблеми, ціни, інфляційні хвилі, багато всього, енергетика те що росія робила кризис через фуд сек´юріті, через блокування моря тощо, багато різних, різних криз і люди є люди прості і є ще своя кишеня так є в серці! Підтримка України але тут так воно вот тут серце ось воно де, але ще тут кишені і своя родина і важливий момент донести всім що це не наша війна, ми боремось за всіх вас і ще це не ця війна викликала кризу, це росія спеціально робить кризу щоб послабити вашу підтримку і звинуватити Україну...

Слів не викинеш,ранок в Океанії.
Що з ним не так? Ну стільки ж виступав на сцені, при тому непогано, в фільмах популярних знімався, ну читаєш його спічі, які не заздалегідь написані, і аж очі перенепрягаються від відсутності логічного змісту)) діти в молодшій школі вчать визначення речення- що це набір слів пов´язаних за змістом, але він явно пропускав ці заняття в школі, у зеленського речення- це просто набір слів
Sanechko• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Тоді, поясніть, чому Зе і Ко дозволили виїхати Арестовичу в Італію. Чи кордон закритий лише для ’ черні’?
Huldra• 04 марта 2023
Сериал и был предвыборной компанией.
Mayuka• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Зеленский разрешил ВОЕВАТЬ а не подписывать Мински и очередные предательства.
Вы видимо не знаете что военные которые ещё в 14 году воевали рассказывали?
Что им тогда не давали стрелять во врага!!!
Запрещали проводить операции !!!!
Зеленский выбил вооружение для армии НАТОвское, где оно было с 14 года??? Почему его не было??
Почему у нас с 14 года не проводилось обучение пилотов на той же западной авиации?
Зеленский нашел правильные слова что бы склонить Европу на нашу сторону, там действовала мощная руснявая пропаганда про нацистов и ’гражданскую войну на Донбассе’.
Зеленский это спаситель державы.
Он спас государство и независимость от русни.
Своей волей и правильными политическими решениями.
За это ему памятники должны стоять.
😄 Зеленський спас державу? Ви серьозно?
Державу спас український народ, мужики, що 24.02.22 пішли воювати, люди, що підтримають грошима. І озброєння Зеленському дають не тому, що він великий діпломат, згадуйте, як на початку каденції, його не сприймали на вищому рівні. Озброєння дають для України, тому що бачать, як люди борються, а Зеленський це озброєння краде, бо на фронтах його не видно.
mari_klim• 04 марта 2023
Ответ дляБезникая
У Вакарчука и желания не было, его тянули тянули, видно было что против его воли будто. Андрей Данилко (Верка Сердючка) давал интервью Гордону, говорил что к нему приходили и предлагали идти в политику и в президенты за очень огромные деньги, но он отказался наотрез, сказал что слишком много «он заплатил» за то что бы никому не продаться и иметь свою точку зрения.
Притула тоже тогда встрял.
Но, я считаю, что Вакарчук и Притула, и вообще Голос - это была попытка оттянуть голоса от Зеленского и опзж.
Можно вспомнить ещё Андрея Шевченко. Его самый постыдный поступок в жизни, наверное)) Но ему простительно. Он слишком великий, да и не успел замораться у прорашистских. Единственное, что тоже голоса оттянул у проукраинских и прозападных
Mayuka• 04 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Коли вже зеботи від цицьки пороха відірвуться і перестануть його скрізь приплітати, в кожну тему про зе? Задовбали вже
В них немає аргументів. А Коломойша промив міски проти Порошенка, та й сидить тирить наші грошики тихенько.
Mayuka• 04 марта 2023
Ответ дляdorik
предвыборная компания началась?
Так, почалась, ’єдиний марафон’ називається
Татьяна89• 04 марта 2023
Не всегда, когда мечты сбываются, это приносит счастье.
Быть президентом страны во время войны такое себе удовольствие.