Пес Патрон• Изменено 04 марта 2023
Київ. Куди можна віднести іграшки/речі для дітей-переселенців?
Може хтось підкаже, буду вдячна)
Як можна адресно допомогти біженцям?
Син вже підліток. Виріс.
Накопичилось багато іграшок чудових, речей в хорошому стані.
Залюбки б допомогли тим, хто дійсно потребує.
Всім дякую!
Як можна адресно допомогти біженцям?
Син вже підліток. Виріс.
Всім дякую!
Меня много• 04 марта 2023
Вадім Миколайович, наш голова ОСББ постійно возить на прифронтові території людям,дітям не тільки ж звісно ж іграшки, але ми все йому носимо. Він реально молодець.
100%• 04 марта 2023
Червоний хрест подільського району Товариство Червоного Хреста України, Подільска районна організація
Привіт з ботойбіччя• 06 марта 2023
В мене є група в ТГ, де переселенці потребують такого
Можу скинути