Фрекен бок• 05 марта 2023
Дівчата допоможіть, зіпсувала ванну
Ситуація така, помила ванну доместосом пішли жовті розводи , я не можу поняти ж чого вона , в моєму житті це перший випадок . Мені здається , що вона як пофарбована . Чим це можна виправити ? Фото там з кута видно що вона як обліплена чи що
Примарочка• 05 марта 2023
Ответ дляФрекен бок
Может мастер мне ее завтра хочет предложить
400 гривен она на олх и 240 подделка.Банка большая, очень экономная
Тут надолго• 05 марта 2023
За доместос конечно странно, я вот утёнком жёлтым с дуру помыла крышку с унитаза и ванну, муж еле оттер это...теперь только доместос, все прозрачное ещё хорошо смывается все средством для пробивки труб, и раковину на кухне отмыло идеально
Фрекен бок
• 05 марта 2023
Блин дурацкое все… ну как я так?! 15 лет мою , а тут …так попасть еще и квартира сьемная вся сыпится еще я и влипла , раковина железная начала трескаться такое впервые , хозяйка сказала , что она не качественная, какие то люстры диодные на них нет диодов отдельно, мы с мужем уже и люстру купили , говорю ему давай съезжать оно все сыпиться ну что мне ремонт делать?! Еще и ванна
18 мнеУЖЕ• 05 марта 2023
Вона не домита. У мене таке було, то я пару разів наносила рідину і протирала, вона стала як нова. Але нашій ванній більше 40
Ответ дляФрекен бок
Люстри бачила ремонтують простим олівцем, обводять діоди, в вони знову світяться
Фрекен бок
• 05 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Цікаво, а яка вона була до того, як ви почали мити?
Жовта однотонна вся . А потім темніти і темніти , ну я звикла до білого , ще і думаю що така вона якась як гумова на якість .. думаю капець
18 мнеУЖЕ• 05 марта 2023
Оті притьоки, то подіяв доместос. Візьміть на губку нанесіть по всій ванні, почекате скільки треба і протріть. Все буде добре.
Фрекен бок
• 05 марта 2023
Ответ дляМатусік
Та чоловік робив з малим так але вона через час знову згоріла
В гости звали?• 05 марта 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ну 20 лет везёт
с разными мойками ваннами и кранами
Жалко я потерпевший кран не сохранила, который испортили и кричали: «что делать?»