Стекловыжималка• 05 марта 2023
Оцените фигурку
УраганнаЯ• 05 марта 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так це фото авторки, чи вона чужі фото викладає?
А хто це знає? 😏 Думаю - чужі
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Це вона. Видно по обличчю, що хвора жіночка. Чого б вона когось викладала? Хоча... може це чоловік за анонімом ховається? Він зробив ці фото і просить нас оцінити її, бо щось його насторожило...
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Это мои фото
Не нужно завидовать чужой красоте молодости и сексуальности
Лучше порадуйтесь
Добре, хай це Ви. Ми віримо. А що у Вас з виразом обличчя? Чого такі страждання? Чому ж тут заздрити і до чого Ваша фігура?! Ми Вам співчуваємо? У Вас щось трапилося?
Ms. Android• 05 марта 2023
Даже саму красіву модель можна так зафотати, що буде жах. Фото не інформативне
Стекловыжималка
• 05 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Это фото делала для мужчины, который дорог и который далеко очень(((
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Вы его этим фото только расстроили( Волосы ужасно заколоты. Фигура - ни плохая и ни хорошая... ЕЁ просто не видно на этом фото. А грудь из лифона ужасно торчит. По фото - мамашка с пляжа, утомлённая трёмя детьми, невыспавшаяся, подорванная, неухоженная.
Надеюсь, что в реале Вы гораздо лучше. Фото... ну действительно... фу...
Стекловыжималка
• 05 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
У меня нет детей
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляСтекловыжималка
У меня нет детей
И я Вам категорически их не советую... Будет всё ещё печальней... На лице у Вас - усталость, раздраженность и даже злость... И это Вы на пляже ЕЩЁ БЕЗ ДЕТЕЙ
Котомафия• 06 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Так це та сама авторка. У людини серйозні розлади нервової системи, можливо навіть психіки. Діачата, не слід надсміхатися. Краще проігнорити.
Мне кажется, это разные люди. Та с прилизаными волосами вроде помладше