Вечно у тех блогеров какие-то проблемы(
aleksa_petrova• 06 марта 2023
Ответ дляMy_Dream
не запросили до Подоляка, чи шо?
Та наче ж була вона там, хіба ні?
topinambur_1981• 06 марта 2023
Навпаки, відволікають нас від чогось
Якщо чесно, огидно навіть таке уявити, не те, що спостерігати....
Ответ дляtopinambur_1981
Навпаки, відволікають нас від чогось
Что именно?
Мне она крайне не понятно? Что несет ее блог?
Щира украинка, которая на Герленах, Шанелях и Диорах выпендривается?) В чем прикол?)
Джулияробертс• 06 марта 2023
Ответ дляMy_Dream
) от біда... ескортницям все дісталось
До речі, а чого так сталось?
Вредная фея• 06 марта 2023
Ответ дляMy_Dream
) от біда... ескортницям все дісталось
бЯда, бЯда, огорчение...главной эскортнице медали не хватило
Джулияробертс• 06 марта 2023
Ответ дляMy_Dream
я не досліджувала це питання але вважаю, що нагороди подібних осіб – це насмішка над тими, хто заслуговує на держ.відзнаки
Просто дивно, хіба влада не знала, що це обурюватиме людей...
Джулияробертс• 06 марта 2023
Ответ дляPolz
А як так вийшло, що добринін, який ще в січні 2022 був в рашці, холостяка з Тіматі знімав, тепер нагороди від ГУР отримує?
А йому за що??? Скільки Героїв гине, а вони бавляться....
Allka- skakalka• 06 марта 2023
Ответ дляtopinambur_1981
Навпаки, відволікають нас від чогось
От Бахмута отвлекают
olly_bijou• 06 марта 2023
Ответ дляtopinambur_1981
Навпаки, відволікають нас від чогось
може і відволікають(
Немецкое издание BILD опубликовало статью о нарастающем напряжении между Главкомом Залужным и Верховным Главнокомандующим Зеленский. Всё из-за Бахмута. Залужный давно уже настаивал, что надо отойти из Бахмута и занять более выгодные для бойцов ЗСУ позиции. Зеленский с ним жёстко не согласен. О необходимости выхода из Бахмута публично говорили американцы и британцы, но и это не повлияло на мнение Верховного Главнокомандующего Зеленского, который отдаёт приказы по Бахмуту напрямик Сырскому, минуя Залужного. Бахмут выполнил свою функцию и сегодня удерживать его невыгодно с точки зрения военной тактики. Единственная причина удерживать - эмоции. Далее ситуация становится все более сложной. В итоге, эта история вылилось на страницы самого большого авторитетного немецкого издания.
Ответ дляZaviriuha
Я глянула відео, то мене чуть не вирвало. Запитали про закінчення війни, а вони всі сміються, так весело їм. Бісять всі, не можу на це дивитися
Але ж хтось цей непотріб дивиться, якщо у них мільйони підписників. І навіть після того, як у відкриту говорять, що про війну репостити у себе нічого не будуть, щоб їх не заблокували, що інста для них виключно для заробітку і чхати вони на всіх хотіли, що ніякого посилу, крім пісь-сісь, ми поїли, сходили в туалет і відпочили на Мальдівах, бо дуже втомились, сходили похіхікати в ОП, їх контент не несе, але вони вважають себе інфлюенсерами і лідерами думок
, їх продовжують і будуть продовжувати дивитись. Є багато блогерів і ютуберів, які достойні того, щоб бути запрошеними і яким варто було подякувати, а притягнули знову усю цю купу лайна. Просто гидко