былоИпрошло• 09 марта 2023
Зараз майже всі з пудровим напиленням
Майже всі дівчата, жінки.. У більшості це дуже кидається в очі. Я ж люблю більш природні брови)
Звертаю увагу, тому що й собі хочу. Свої маю непогані, але ще потрібно працювати з формою і кольору більше додаю, фарбуючи кожних три тижні. Ну і олівець.
Хто собі зробив? Задоволені? Виглядає як воно?
Ноунэйм• 09 марта 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Що зараз з жінками, може із-за екології, що всі без брів і вій. Раніше ж гарні були жінки, а зараз молоде, а вже таке страшне - бабушки трансформери.
Забагато тюнингу, волосяний покрив не витримує 😂. А якщо серйозно, то жінки гроші не на здоров´я харчування вітаміни витрачають, а на зовнішнє покриття недоліків тай все. В молодих дівчат все ок, підлітки лохматі мов йетті, а потім понеслося- дієта, піллінг, гель і т.д. Якщо розумно, то все ок, але ж так не завжди.
Бесстыдница• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Свої теж виглядають не дуже. Як моль)
А обов´язково виглядати не як моль,а як гусінь над очима?
Янгол в камуфляжі• 09 марта 2023
Ой, у меня не брови, а кошмар, но не трогаю, боюсь хуже будет)
Бесстыдница• 09 марта 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Как помешались на этих бровях
Чистый бизнес и маркетинг. А слабые ведутся. Несут последние деньги,вот и результат ’на лице’.
пані Солоха• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
До такі
До кращі. Ота лінія знизу
І взагалі такі графічні однакові брови виглядають неприродньо
Але це моя думка)
Я б ваші брові підмалювала гелем для брів тонуючим і все
Але це моя думка)
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляВикупана
Робила ще у 2018 році татуаж, тоді про пудрові я не знала або їх ще не було ). Перше фото -до( брови не відросли і за 4 роки, я їх взагалі не вищіпую).друге фото в день процедури, 3е фото - через рік , останнє - щойно. Колір не змінився зовсім, рівномірно сходить. Корекцію не робила. Ось зараз вибираю майстра для поновлення.
Нижнє фото - то є тепер залишки пудрового? Не сходить всіма кольорами веселки. Значить якісні матеріали. А от чому не відростали До? Було, що багато років підряд щіпали?
На иголках• 09 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Ось
это как пример чего?
как по мне то это неурасиво, в детстве у меня куклы пластмассовые были с такими нврисованными бровями
Викупана• 09 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
Щипала ще в школі, коли перестали рости навіть не пам’ятаю. Вже багато років, я їх і маслами мазала і масажі робила). Майстер , що робила татуаж, запевняла мене що я їх вищипую, сама того не помічаю )). І ладно хоч би форма залишилась нормальна, а так сама як зуміла в 12-13 років вищіпати так і залишилось ). Я задоволена результатом була, хоча дуже довго вибирала майстра і дуже переживала , бо це ж обличчя.
Так, то залишки перманентну. Я дуже рідко фарбують , а так і форма і колір є у брів
Масяня Я• 09 марта 2023
Ответ дляя Кукарача
фото
Вам можно было не делать татуаж, у Вас свои красивые брови, моделируй только их и красота!!
Масяня Я• 09 марта 2023
Ответ дляНа иголках
это как пример чего?
Тут хорошо еще как для таких бровей, я ничего ужасного не вижу в данному примере. В глаза прям сильно не бросаются.
У кого такое было• 09 марта 2023
В мене такі, робила 5 років тому, потрібна корекція. Основна причина чому зробила, в мене жирна шкіра і макіяж пливе, а без брів я заплакана людина
парИла я парИла• 09 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
Мне не нравятся. Мало у кого выглядят не театрально.
И я ни разу не видела брови, которые бы мне понравились. Все искусственные и нелепые.
ЛижТолько• 09 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Вот мои в волосковой технике у топового мастера в городе.
Красиво, я тоже делаю микроблейдинг и никто не догадывается, что сделано, даже мой муж🤣
парИла я парИла• 09 марта 2023
Ответ дляБесстыдница
Как вы точно сказали
Радостина• 09 марта 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Аналогично. Пошесть какая-то с этими бровями.
Это всегда заметно. Наш глаз инстинктивно научен вычленять что-то отличающееся от нормы.
Цвіту і пахну• 09 марта 2023
Дівчата, хто пише про свої натуральні афігєнні брови, скиньте ріал фото, ми полюбуємось хоч;)
Масяня Я• 09 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Моїм три роки
Отлично! Но у Вас и так свои хорошие брови и вообще красива жінка!
Масяня Я• 09 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Микроблейдинг - это ж не пудровое напыление, он же травмирует кажется кожу и его вывести нельзя - шрамы остаются, там же порезы, чтобы краска глубже проникала в свои эпидермиса - это не так? Опровергните или подтверите, пожалуйста.
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Теж цікаво 🤔
Масяня Я• 09 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
Теж цікаво 🤔
Это совсем другое. Пудровое напыление можно лазером вывести за несколько сеансов и его как и не бывало, можно и не делать заново, а микроблейдинг если захочешь вывести, это же шрамирование - не,не,не.
Колупалочка• 09 марта 2023
Це просто біда зі слідуванням моді. Спочатку всі щипали як під копірку, тепер забивають як під копірку, бо свого часу нащипалися і тепер своїх три волосини але якщо губи хоч розчинити препаратами можна, то виводити брови вже важче.
Особливо сумно, коли майстер з руками з дупи та робить всім одне й те саме без врахування інливідуальних особливостей.
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Там зверху кидали
Червона рута• 09 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Я б не робила. Тоді ті волосини розпливуться
Масяня Я• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
У девочки, которая фото кинула свое в волосковой технике - очень красиво, но это фото - надо смотреть в живую, плюс ей идет, нужно все индивидуально понимать и решать стоит или нет делать. У всех по-разному выходит - разная кожа, типаж, брови в разном состоянии, если есть хоть какие-то волоски - будет лучше, чем вообще тупо все татуированные, мастера разные.
В общем, есть вопросы.
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Я не знаю, як такі ньюанси більшість чоловіків взагалі здатні помічати)
зробила пару років тому мікроблейдинг) свої брови є, і досить густі, того мікроблейдинга за купу грошей і не видно, свої волоски відросли, знову вовчиця, все одно треба скубати і підправляти олівцем самій
тому тепер нічого не роблю, сама підскубую і малюю щодня, оці всі маніпуляції згодяться хіба безбрівним, а таким лохматим як я то все до одного місця...
ЛижТолько• 09 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Микроблейдинг это волосковая техника, прорисовывают каждый волосок, оттого выглядит это очень натурально, как свои брови.
Никаких шрамов нет, я уже делала 3 раза, и 3 раза сходил почти на нет, но я часто в сауне и это тоже способствует вымыванию пигмента. Наносят на очень поверхностный слой, это не татуаж раньше