былоИпрошло• 09 марта 2023
Зараз майже всі з пудровим напиленням
Майже всі дівчата, жінки.. У більшості це дуже кидається в очі. Я ж люблю більш природні брови)
Звертаю увагу, тому що й собі хочу. Свої маю непогані, але ще потрібно працювати з формою і кольору більше додаю, фарбуючи кожних три тижні. Ну і олівець.
Хто собі зробив? Задоволені? Виглядає як воно?
ЗаведУющая• 09 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Де ж це ваша бабка спала з турками?
коли в Турцію їздила на відпочинок
Засомневаю• 09 марта 2023
Ответ дляЗаведУющая
коли в Турцію їздила на відпочинок
Так і уявила, в 40 роках в олл на путівки від заводу, за виконану п´ятирічку
Бесстыдница• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Зробила 26 числа. Спочатку були такі
Наколи мне брови,кольщик ,наколи...
В память о большой любви,чтобы взгляд мой стал суровей...
КротоТо• 09 марта 2023
Було - стало
Я задоволена, щоденний мейк менше часу потребує , влітку краще зберігається протягом дня .
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляКротоТо
Було - стало
Так (після) дійсно краще. Макіяж супер! Самі зробили?
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляШкала Радости
Тоже думаю на пудровыми, свои достаточно густые, чтобы форма была одинаковая. Что посоветуете?
Як на мене, все добре
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Робила восени
Гарно. І форма підібрана видно що індивідуально. А не шаблонний варіант
КротоТо• 09 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
макіяж мій.
після напилення власні брови відросли , стали густішими і більш правильної форми
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляКротоТо
макіяж мій.
Це саме те, що я хочу - відростити по формі свої
Тепличная• 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я вже замахалася підбирати олівці, фарбувати... Також задивляюся в сторону пудрових, але моя дівчинка робить гарно, натурально.
Вагаюся ще, думаю.
О я вас розумію , я свого майстра ,, відстежувала ,, 1,5 років)) але воно того варте )
Тарабарщина• 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
От мене зупіняє оця чітка лінія по низу...
вона в житті не така різка, тож зразу після процедури, потім нормально
і, до речі, коли підфарбовуєте олівцем, теж і колір, і чіткість же ж)
Тепличная• 09 марта 2023
Ответ дляКротоТо
Було - стало
Дуже симпатично)
Ms. Iphone• 09 марта 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
у меня нет знакомых .Все со своими ходят.Мне не сложно свои раз в три недели подкрасить
чем красили?
я делала один раз в салоне, покрасила, 4 дня держалось
треш
татуаж тоже не берется
треш
татуаж тоже не берется
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляКротоТо
макіяж мій.
Хотіла ще додати, я думаю, що напилення значить якісне, не глибоко в шкірі і не пошкодило волосяні фолікули, як буває, що потім не ростуть. І плюс менше їх чіпали фарбами, олівцями, пінцетом. Так і відростили
мегамоСГ• 09 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я не жертва рекламы, мне сложно внушить что-то. Брови у меня свои и татуаж мне не нравится, выглядит неестественно, а чаще даже комично
А если б своих не было или светлые очень?
мегамоСГ• 09 марта 2023
Ответ дляКундалина
Майже всі, ага. Я підфарбую брови тінями, а подруга - хною. Але Ви будете думати, що у нас пудрове напилення
Покажите, вообще очень отличается обычно
Научительница• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
До такі
Конечно же вам идут новые брови!
Вы в любом случае из красили бы.
мегамоСГ• 09 марта 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я також замітила, що брови дуже рідко кому дійсно йдуть, про губи -взагалі мовчу. Це більш як статус, от можу собі дозволити. В інстаграмі всі з губами і бровами з видовженим конячим обличчям , всіт одна на одну схожі на одне лице. Як їх відрізняють?
Да прям там статус,не так дорого стоят те брови и губы. Брови как раз и имеют большое значение. Как обладательница светлых и некрасивой формы , я это точно знаю.
З царем в голові• 09 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Покрасить, если светлые, как-то все равно естественнее смотрится, чем графичные одинаковые у всех брови.
Нсли совсем нет, то другое дело, но это редко бывает. Маме моей 70, у нее выпали почти все, год назад она сделала татуаж, тут я понимаю, но всем поголовно оно точно не надо
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ дляТепличная
Як знайшли? Порада подруг чи в інеті самі?
мегамоСГ• 09 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
За свои 40 лет испробовано было много чего. Пудровые все таки самый хороший вариант. У меня светлые и форма плохая
былоИпрошло
• 09 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Волоскову техніку не робили?
Тепличная• 09 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
В фейсбуці, дивилася роботи , але ж кажу довго) майстер виставляла відео щойно зроблених брівок , ну то я й ризикнула , а заодно ще зробила і міжвійку .
А то що робили подругам то капець , але вони вважають що гарно )
З царем в голові• 09 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
То вони зараз не такі, нажаль. Побачимо після корекції. Я думаю однозначно буде краще
Стрелки не думали вывести? Они у вас такие неопрятные и цвет и форма-жесть(
мегамоСГ• 09 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
Волоскову техніку не робили?
Вот это ещё не пробовала, но мысли были