Мама Чели• 09 марта 2023

Органічний коттон в rezerved якісний?

Обнемашечка• 09 марта 2023
Так, дві кофтинки маю то норм та ношу рідко )
автор Мама Чели • 09 марта 2023
Ответ дляОбнемашечка
З внутрішньої сторони петелька?
svetikmolcha• 09 марта 2023
Дивлячись як пощастить, маю декілька речей, то одні як ганчірки після прання, а є речі гарної якості. І ще треба брати 70-80% котону у складі
ОноВамнадо• 09 марта 2023
А що таке органічний котон? Буває і не органічний?
Анонимус Я• 09 марта 2023
Ответ дляОноВамнадо
Те ж питання. Мабуть як шовк з полієстеру і шерсть з акрилу)
ОноВамнадо• 09 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Котон не може бути з чогось виготовлено, як і шерсть. Це матеріал/волокно, з якого можна робити різні види тканин, при цьому можна використовувати тільки ці волокна або додавати інші, штучні наприклад.
Може, мається на увазі 100% котон як органічний?
Багиня• 09 марта 2023
Когда как) были хорошо показавшие в носке футболки. А сейчас толстовка у дочки. Кошмар вид за месяц