Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ой, я вийшла, бо я за такі теми стопіцот банів вже мала тоді))
😂
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Вчора про картошку) Я коли бачу такі теми, точно то Таня. Але вона вже не пише, три відповіді і далі всьо само)))
А ей и писать не нужно
Топ,по-любому, будет
Я вчера опоздала,увидела только Когда уже 21 страница была
Зашла,почитала ее ответы и вышла
Топ,по-любому, будет
Зашла,почитала ее ответы и вышла
Ответ дляСестры Гримм
В нас так само. Але 1 заняття було 200 грн. +тренер 220 (щось таке). А зал на місяць 500. Якось так. Вони мені і казали - бери на місяць. А я спочатку ламалась (не знала зайде міні той зал чи ні). Як увійшла в смак то потім брала вже на місяць. Хоча вигідніше було на місяць брати. З мене такий математик хреновий
Цікаво скільки там зараз. Тре дізнатись
У нас спортлайф був, закрився, але вони якісь неадекватні із тими річними абонементами
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А Вы ЗА или Против?
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Таня наварила картошки з м‘ясом, а чоловік і син вже сіли тупо захавали, собі вона не бере, бо їм треба.
Ну все як завжди в Тані. Стабільно. Це теж непогано.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У меня на балконе стоит пакет 2.5 кг картошки...
Я не представляю, это надо в выварке варить )))
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
В стекляных банках в духовке
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Зеленку віддамо заміж
Я тільки за. Знайдемо молодого красеня
Сестры Гримм• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Наші (не спортлайф) теж з річними носилися абонементами. І в ковід втиху працювали
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я за, але не лізу із своїм мненієм ні до кого межи очі, від ковіду всі бахнулись тоді.
Спасибо
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
В стекляных банках в духовке
Это она такое делала???
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
В мене теж було багато і вперше за 8 років зробила дерунів.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я теж тушу іноді в горшочках (треба витягнути, кстаті, і зробити). Ну скільки там в тому горшочку - реально 350 г.
У меня мама любитель
Есть парочку, штук шесть вернее, горшочков
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А дві інші? Я щось провтикала)
Нет,не провтыкали
О 200 грн на еду и о бюджетном ДР и забыла(но она не в Топе),ссылка в тех темах была
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Давайте мені там брюнета якогось придивіться, тільки щоб високий, я жєнщіна не очінь хрупкая, 170)
Є такі, і вік 30-40.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Это она такое делала???
А кто?
И открыто,без Анонима этим гордилась и рецепт дала