Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
В смысле, нафига?
У Тани свои приколы
Не знаю хто це, тай тему не читала.
Але всеодно фігня
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Я так і знала, що молоде поколєніє не знає виварку
Мені навіть і не розповідали. Тато про таке начебто, як забув, що пов´язано з совком.
Ответ дляZelenkа
Дуже обережно треба, на малесенький вогонь і години на півтори, потім духовку привідкрити і зачекати хвилин 30
Ну і ради чого такі танці з бубном? Повно керамічних кастрюль, горщиків.
Вчора надибала свйт про укр.кераміку науковця з Опішні, читаю, просвіщаюсь.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Какая разница, брюнет или блондин. Как начнёте жить вместе, любой седым станет через месяц максимум.
😂
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Якою фігнею страждали.
Ага)
Мама до сих пор любит)))
Не переучить
Мама до сих пор любит)))
Не переучить
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Ще були шипці великі, дерев´яні, щоб виймати мокре з виварки
І в бабучі ще була моєї така дошка спецііальна велика на якій білизну терли
Ответ дляok1904
Ну тоді років 5 тому якраз цей рецепт форсився кругом, цікаво стало) А так то у мене казанок літра на 3, я м‘ясо тушу просто так, потім, коли залишилась юшечка, туда картошки і ще +1 страва))
Ответ дляNata.t.1970
Даааа и еще под крышкой
Я не робила ніколи в банках, але й не бачу нічого дивного. А як в горшечках готують і теж під кришкою, а інколи і тістом накривають горшечки, щоб взагалі пар не виходив. Це просто тушена картопля в духовці, посуд може бути будь який
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Це ж мабуть цілий день цим займалися?
Ответ дляmmi583@mail.ru
То вже про прання, а не про виварювання. От не пам´ятаю як моя бабуся білі фіранки підсинювала, хочу колись спробувати, синька продається в вет аптеці як ліки чи то для рибок чи то для тварин
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Я теж можу виварити рушнички під настрій, але в невеликій кастрюлі з нержавійки
Это подвиг)))
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це ж мабуть цілий день цим займалися?
Ну да. Коли ото починають нити за совком, то я перше що їм згадую оте прання.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
В суботу зранку, на весь день заняття. А викручувати підодіяльники - то окремий вид ізвращенія)
Бідні руки та спина.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ну дак в горшочке потом на стол порционно подаётся
Я бы офигела, если бы мне в банке поставили))
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Я думаю вона добра