Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це треба згадувати. Мене на літо щакидали в село до бабки то то канєшно було що згадати. Вся вулиця кишіла дітьми з міст, то вони за 3 місяці літа такими дикунами з тими бабками ставали
Боюсь уявити
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Ні. Нормальна. Доиреч_ дуже цікавий розділ про етикет за столом.
А тащите пару фоток
Интересно
Я тут капец как хочу приборы зиш классика)
Интересно
Ответ дляmmi583@mail.ru
я ходила в сільську бібліотеку, брала книжки і читала, читала на чердаку в сіні
. Не встигала здичавіти
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
І в моєї бабусі вдома пралка була , навіть дві, а полоскати ходила до Збруча, благо це в кінець городу , через леваду за верби
У вас хоч в кінець городу, а моя перлась через всю вулицю. Та щей гориста місцевість. Туди йдеш воно сухе і з гірки, а назад воно мокре і важке і під гірку і жара 30 градусів.
Чого тоді жінки такою фігнею маялись не пойму.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ковбаса варена, сосиски і все. Сервілати почали вже в кінці 90-х з‘являтись по скаженим цінам.
Ціни не знаю, але тато завжди брав якщо не помиляюсь, то сирокопчену, так як я іншу не їла.
Ответ дляok1904
Мене триггерить від автоматів з газіровкою з гранчаками,де гранчаки милися просто хол.водою, вжик-вжик... От така ьула гігієна з санітарією.
О да, як згадаю. Я ще в школі застала жовтенят і нас вже на розвалі совка встигли коронувати на піонерів, навіть форму видали стояти у Вічного вогню, в парку Слави 9 числа. Але то вже не то))
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
. Не встигала здичавіти
У вас якесь продвинуте село було. З бібліотекою! У моєї крім ферми нічого не було.
Ответ дляmmi583@mail.ru
То вона ж по дорозі мала клуб общєнія, через наш двір жінки носили прання до річки, то я добре пам´ятаю, що деякі навіть обідали в нас,
Ответ дляmmi583@mail.ru
В нас райцентр, то там і базарчик був, і крутий книжковий магазин. Снабженіє тоді було дивним, бо ті книги ніхто не купував і набори листівок. То у мене вся колекція Альфреда Шклярського, Конан Дойля, і навіть трилогія про Віннету. В БЦ таке було не купити - всі читали, дефіцит.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Вечером. Я ж на роботі, ще до 15 го працюватиму.
Точно
Это я прогуливаю)
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Точно
Это я прогуливаю)
А хтось вдома працює, правильніше вже зробив
Ответ дляZelenkа
Мене приймали в піонери в Українському домі, тоді був музей леніна, до речі за автобус з райцентра оплачували батьки , могли б з міськ.бюджету виділяти
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Мене коли завозили в село, то я везла свої книжки. І коли ото заставляли пасти череду, то я ховалась в кущах з книжками, а бабка сама за тими коровами бігала. 2 рази так побігала, зрощуміла що з мене толку 0 і сказала папі щоб привозили мене без книжок
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я в селі читала, те що є. Не перебирала. По шк.програмі на літо плюс , плюс, що дадуть про комбайнерів, чи про війну не мало значення.
Ответ дляmmi583@mail.ru
В нас корови не було, тож череда мене оминула. Але отак згадати, років в 8-10 я могла зранку взути чоботи резинові і піти в ’свої’ місця в посадку за маслятами через поле, або на тому полі півдня шастати. І ніхто не боявся відпускати.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я в селі брала в шкільній бібліотеці, ото вони там дивувались, що хтось читає влітку))
Ответ дляfrumoasa17
Воно то тааак, але вдома чоловік працює. Йому ще літак доробити, скоро віддавати замовнику(були похорони, то не було натхнення в нього до творчості), плюс основна робота на дистанційному. Коли працює чоловік в квартирі якму вулику, мені там шумно дуже
Ответ дляZelenkа
Повезло вам) В моїх батьків 3 корови було, і я їх пасла до 20 років, вже в університеті вчилася і пасла, стидно було капець. Вночі гульки, зранку корови, і нікого не хвилювало, що в мене голівонька болить)
Ответ дляmmi583@mail.ru
А мене бабуся взагалі нічого не заставляла робити, а мені так хотілось череду пасти
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Я вночі і трохи з ранку. Ось скоро прийде сестра, забере дитину, а я посплю хоч
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ага де нас тільки не носило. Навіть на річку самі ходили. І баби не думали що ми там потопитися могли
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Короче, тревоги это зло
Мне в Ашан нужно было купить печенки куриной и хлеба.
Пока тревога была, список увеличился, как итог, 886 грн оставила в Ашане
Ці списки фігня. Набирається завжди більше.
Ответ дляok1904
Блин, я только на слове самолёт вас узнала
Смена аватарки это почти смена ника для таких невнимательных, как я