Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Ответ дляsvetlapanna
Співчуваю Вашій втраті.. тримайтесь.
Я брата поховала ще в 1997 ому році,потім маму, потім тата.. Після смерті батьків досі не можу прийти до тями..живу заради дитини ,це мене тримає на світі.
сестра хворіла складним захворюванням крові ,рецедив, лікування до 24.02.22, погодилася на трансплантацію ось 28.02, організм не справився, не прийняв її ж кров, з таким чудес не дуває, на жаль. \
справимося, життя йде далі, лиш треба все відбути по-людськи
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Ще раз прийміть співчуття..
До смерті ніколи не буваєш готовий.
Нехай сестричка з Богом спочиває..Це завтра 9 днів, так?
До смерті ніколи не буваєш готовий.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
хворіла, але на таку серйозну побічну реакцію ніхто з лікарів не розраховував.
Тобто могла бути й лікарська помилка,або ні,просто організм не впорався?
Ответ дляsvetlapanna
В нас час лікарської помилки бути не може, так як беруть розписку з хворого, що ознайомлений з побочками, ризиками.(на даний момент я свідків, як ознайомлювали не знайду). Такі серйозні операції роблять за міжнар протоколом, відмінити протокол не можна.
Ответ дляok1904
спасибо. за поддержку.
все хорошо.
сейчас перегруженный мозг не хочет принимать информацию, устал. для нас неожиданная смерть : нещасний випадок під час лікування
все хорошо.
Я подобное пережила в сентябре 21-го.
Нам сегодня вечером улетать в Турцию, а мне вдруг звонок днём ’ вы знаете ФИО? Его труп обнаружили сегодня там-то и там ’. Я сначала сбросила звонок, потом мне перезвонили, я пыркалась что-то там в разговоре, не подтверждала. Потом прижухла. Потом дошло’(
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
так, час , на диво , летить швидко
Царство Небесне їй .
Ответ дляok1904
мама сказала, то зварю. прийдуть подружки покійної поминати. мамі зараз важко щось доказувати що треьа чи ні.
Не. Тогда без вопросов. Ходите, варите, накрывайте хоть через день. Что угодно, лишь мама была чем-то занята.
Это ее путь задурить мозг, чтобы выжить.
Ответ дляirina _d
от я сьогодні прийшла до думки, що всі ці хлопоти(а померла сестра в обласній... поїздки туди з району громадським транспортом виснажливі), щоб хоч чимось зайняти мозок
Ответ дляok1904
Держитесь!
И маму поддерживайте. Я подозреваю, что всё ещё впереди, она могла не принять и не осознать .
Ещё всё будет впереди.
Сил вам!
Ещё всё будет впереди.
Сил вам!
Ответ дляirina _d
Держитесь!
Ещё всё будет впереди.
Сил вам!
Ещё всё будет впереди.
Сил вам!
Та я це розумію. Чую, іноді, жалобливі ноти в голосі, чи питання задасть, що капєц. На вид вона холодніща , ніж я, мене триггерить, а вона легко все пояснює, але як до справи, то бачу її безпомічність , розгубленність . Вона вміє в мене грати на два /три фронти.
Ответ дляok1904
Пригружайте её какими-то заданиями для вас. Даже пустыми, ненужными, но её нужно чем-то занять сильно. Ей так будет легче пережить.
Даже если сейчас будет противиться, она потом это поймет.
Ответ дляirina _d
от так склалося, що зараз в неї дві собаки, молода хаскі (з нею мороки вагон)- найкраща психотерапія!
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
В мене мама покійна трималася, але я бачила, що то зовні, а насправді всередині в неї вило все. Саме страшне це пережити дитину..тому благаю, підтримайте маму, будь ласка! Давайте їй завдання, давайте ій якісь прохання, типу сходити в магазин за дрібничкою, щоб в неї весь час був зайнятий мозок та руки
В мене свекруха , коли втратитла доньку, зовні була спокійна та виважена.. а коли я несподівано заїхала до неї, то почула такі тяжкі ридання.. досі моторошно.. На людях трмаються, а в душі біль пекельний.. тому треба розрада.. на вулицю, в магазин, з собакою, що завгодно..
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я подобное пережила в сентябре 21-го.
Кошмар.. сочувствую..это всегда больно ..Ступор..шок..боль..
Ответ дляirina _d
И это очень хорошо и важно именно сегодня и сейчас
Мені здається, що долі всіх людей десь прописані, і кожен з нас проживає свій особистий сценарій, вже готовий. От наприклад брат приніс цю хаскі 31 грудня, мама так нервувалася, сердилася , що як вона буде з двома псами справлятися, брат служить(хоч в Києві, але він відсутній більше ніж він є) .А зараз ця хаскі як знахідка, бо вона потребує невпинної уваги, росте красуня. Гарнюща ж. Вольєр якраз доробили . Мама постійно нею займається: годує, слідкує за водою, за порядком тощо.
Ответ дляok1904
Да, вот эта ежедневная суета с обязанностями сейчас сыграет в плюс маме.
Понятно, что мозг не отключить, думать и осознавать она все равно будет, но уход за псом хорошо займет ее и отвлечет
Ответ дляsvetlapanna
Підтримую. Я чую стогони її душі. Я її дуже добре знаю. Коли мама втратила свою маму слвз не бачив ніхто, бо вона плакала вночі втіхаря...
Каже, тепер ми в лазню будемо їздити ще частіше, вона забирає всі млї хвилювання, там мені добре кажу: як скажете, так і буде
Ах, не смійтеся ви наді мною, —
Не для вас я Вкраїну люблю!
Не для вас виливаю ці сльози з журбою,
Що ніхто їх не бачить нічною добою,
Коли довго від думок не сплю.
Не чіпайте моєї Вкраїни!
Хай, по-вашому, вмерла вона.
Скажіть: нащо ці ваші знущання та кпини?
Не чіпайте — просю вас — моєї Вкраїни:
Тільки ж це моя втіха одна!
Хіба можете ви зрозуміти,
Як її я кохаю, люблю?
Та коли б не вона, то для чого б і жити!
Але що… що вам про це говорити…
Чи ви любите матір свою?
Павло Тичина.
Не для вас я Вкраїну люблю!
Не для вас виливаю ці сльози з журбою,
Що ніхто їх не бачить нічною добою,
Коли довго від думок не сплю.
Не чіпайте моєї Вкраїни!
Хай, по-вашому, вмерла вона.
Не чіпайте — просю вас — моєї Вкраїни:
Тільки ж це моя втіха одна!
Хіба можете ви зрозуміти,
Як її я кохаю, люблю?
Але що… що вам про це говорити…
Чи ви любите матір свою?
Павло Тичина.