tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Підтримую. Я чую стогони її душі. Я її дуже добре знаю. Коли мама втратила свою маму слвз не бачив ніхто, бо вона плакала вночі втіхаря...
Каже, тепер ми в лазню будемо їздити ще частіше, вона забирає всі млї хвилювання, там мені добре кажу: як скажете, так і буде
Обов´язково будьте поруч. Лазня це взагалі чудово, це заскокоює.. і якась справа , собаки -то теж відповідальність, не дасть зійти з розуму
Басина• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Ах, не смійтеся ви наді мною, —
Не для вас я Вкраїну люблю!
Не для вас виливаю ці сльози з журбою,
Що ніхто їх не бачить нічною добою,
Коли довго від думок не сплю.

Не чіпайте моєї Вкраїни!
Хай, по-вашому, вмерла вона.
Скажіть: нащо ці ваші знущання та кпини?
Не чіпайте — просю вас — моєї Вкраїни:
Тільки ж це моя втіха одна!

Хіба можете ви зрозуміти,
Як її я кохаю, люблю?
Та коли б не вона, то для чого б і жити!
Але що… що вам про це говорити…
Чи ви любите матір свою?

Павло Тичина.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ну что по чайку ?
ААА.. змей-искуситель, ну... как все аппетитно, как все классно. МММММ
Слюна по клаве медленно стекает
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ну что по чайку ?
Слева рогалики справа сосиска в тесте, я так поняла Рогалики с чем? )))
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Вдячна, за підтримку!
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Рогалики с повидлом яблочным(что бы там не писали на банке клубничное)))
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Вдячна, за підтримку!
Хай Бог допомагає Вашій сім´ї.Сил всім вам.
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Вдячна, за підтримку!
Сил вам…
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
ММММ.. как в старом одесском дворе- а там таки яблочное)Рогалики,а ишшо сахарная пудра.. А на банке этикетка клубничного?
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляБасина
От що ви наробили??? Я ж хотіла кефіру напитися замість вечері!
Кефир то такое , затем живот будет не довольно булькать!
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Ну так да клубничного, но на вкус 🍎
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляБасина
Почніть з понеділка ))А попереду віхдні, хай будуть смаколики..))))
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я історію Зеленого клину не знаю, нажаль. До свого сорому.
Сьогодні ввімкнула радіопередачу послухати ’Загадки мови’, перший випуск про китайську мову...і про Зелений клин. Туди виїзжади українці з центральних регіонів цілими селами, ще за часів кріпацтва, бо вважалося, що там вільні землі,

https://4read.org/1194-radoperedacha-zagadki-movi-...
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ну так да клубничного, но на вкус 🍎
А.. ничего, главное, чтоб вкусно..яблоки тоже ничего
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляok1904

О, дякую!
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Очень вкусно, да же мой младший сын , который не любит такие начинки , сказал что будет кушать )))
Получилось 2 таких противня .
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904

Дякую і від мене за посилання ))) Десь читала,що на глибокій расіі,десь біля Сибіру, українські поселення..і навіть назви українські.. почитаю..А я ось чим захопилася вчора..це цстрія того,як нищили нащу Помісну церкву... сайт церкви, яка біля музею в Пирогові,якщо я правильно зрозуміла

https://parafia.org.ua/biblioteka/istoriya-mova/my...
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Получилось 2 таких противня .
Выглядит аппетитненько. ))
Это тесто на три стакана муки?
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Выглядит аппетитненько. ))
Это тесто на три стакана муки?
200 сметаны, 200 маргарина и 450 гр муки .
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ого, и два противня ))) Класс.Спасибо. Надо и нам попробовать, а то мои мужики вечно есть хотят))
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
И пол литровая банка повидла .тесто разделила на 6 кусков и каждый круг тонко раскатала и на 12 треугольников
Выпекала 20 минут 180’
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Выпекала 20 минут 180’
Спасибо за рецептик еще раз. Повидло покупное? Я у нас в Сельпо недорогое видела, кстати..а то у меня банка малинового, еще берегу,,))) Разріхлитель я так понимаю, не добавляли?)
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Обычное повидло в Ашане покупала .толко маргарин сметана и мука .варенье и джем не подходит.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Поняла) У нас Ашан пока не открыли еще,я или в АТБ или в Сельпо))А повидло да, тем и классно, что не растекается, домашнее варенье будет течь, точно.
ПС Я аж облизываюсь )))
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Сметану размять с маргарином и затем добавить муку, тесто сперва получается как бы грубое, затем становится мягкое и эластичное , катается легко .
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я в темах про мовосрач задовбалась доводити, що були українські школи при совку. Ну бліін, у мене всі фотки з садочка - у вишиванках і віночках, або зірочка на НР. Садочок був російським військовим.
Ух, я раніше була завзята та радикальна у таких темах
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
сестра хворіла складним захворюванням крові ,рецедив, лікування до 24.02.22, погодилася на трансплантацію ось 28.02, організм не справився, не прийняв її ж кров, з таким чудес не дуває, на жаль. \
справимося, життя йде далі, лиш треба все відбути по-людськи
Тримайтеся. Сил вам.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
ПС Я аж облизываюсь )))
Я Вам можу розповісти, як зробити начинку з яблук, щоб не текла. Якщо хочете
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я хочу. Буду вдячна.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Ха. У мене дівчинка і постійно голодна. Вже не знаю, що робити. От любе поїсте. Жує тільки так, в свої 3.8