Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ой)
В ночь на 10 марта 2023 под Владивостоком партизаны сожгли боевой самолет🔥
«Ничего не случилось» на авиабазе «Центральная Угловая» в городе Артём Приморского края, где базируется 22 гвардейский авиаполк ВКС РФ. Объектом почти ритуального сожжения стал боевой самолет Су-27.
Авторы улучшения статистики ВСУ прислали нам соответствующее видео.
Приморские партизаны?
«L»
За Россию! За Свободу!
👊🏻 Подписаться на ВДЛ | Наш бот связи
Приморские партизаны?
«L»
За Россию! За Свободу!
👊🏻 Подписаться на ВДЛ | Наш бот связи
Гарно, але цього добра в них багато, на жаль.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я читала, потім був акаунт, потім влізла в срач..))
Того я не купую тут, бо після блокування не можеш увійти і дані карток і свої видалити.
Я в сусідній темі теж на це нарікала.. Є і особисті дані, і дані карток, особливо, коли була жівава продавалка і тут політичні теми, і без анонімів, а рашистки пасуться... Та хіба тільки рашистки, все шобло з болот, і не дуже зручно, чесно..
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Будем надеяться, что этот случай не единичный и только начало
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ви молозиво їли колись?)
Молозиво
. Тільки не всі вміють його зварити
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Стратегічну б спалили
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ми на вулицю не виходимо без стратегічного запасу, щось обов´язково повинно бути погризти
Манюня
Як моя мама колись казала -росте дитинка. Я свого перевела на хлібці,теж, як ідемо на вулицю, хоче чіпси, але мама гав- хлібці їж

Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Тут все? Здесь будем?
Там уже новая тема есть
Но много неизвестных
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та мені все рівно де. Та хтось може і нову створити.
Уже есть
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Мне лень. Давайте тут.
Якщо там багато чужих то срач точно буде
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Завжди спочатку багато людей
Там по Никам знаю только Зеленку