tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Та простіше простого. Головне - буряки зварить . https://zhyttia.com.ua/buryakova-ikra-prosto-palch...
Я не так готую
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Чому? Навіть я наготовила )
Ну Вам сам бог велел
Вы многодетная мама
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так ви табуретку беріть, зручніше буде відчітувати
Чудный подростковый период
Я лучше так пережду)
Басина• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ага, і дупка)
То святе!
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я не так готую
А як?
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Тоня, продублюйте історію з червяками
Та дайте доїсти )))
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вже були на цьому тижні. Задовбало оце щось хочу, а що не знаю. Вже б краще кровянку зі згущенкою хотілось 🤪
Або оселедця з тортом
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
И ещё месяц в морозилке полежит.
Я под бутрики с чистой совестью вино пью
Как я могу рыбу спрятать
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Та нет)))
Я в детстве этих червей полные ведра собирала, пока мои огород копали, и домой с ними идти хотела. Еле уговорили, что это ж детки маленькие, и мамы плачут

Ну и под домом со всех луж собирала)))
У нас территория закрытая была, военная часть типа. И много бабушек. Ну я им и показывала червяков))) они так прикольно вытягиваются, если за один конец держать. Сами, попрошу заметить)))

Это ровным счётом до того момента было, как на биологии сказали, что от головы к хвосту они скользкие, а наоборот если, то шершавые... Фу и бррр
Больше в руки я их не брала
Ото занятия у вас интересные были)
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Чому? Навіть я наготовила )
Бо слабість, лише на вермішель спромоглась.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Шо значить почті? А хто внас тут неадекватний?
В разных случаях по разному
Я не имела в виду сочные срачи.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
О боже,зачем Вы так?
Вы же молодая девочка ещё
Р.S. это из за брата или из-за мужа?
Я думаю, що якби не вона, турбота та відповідальність про неї, то не знаю щоб було. Тут смерть тата у січні, потім чоловіка на початку лютого 2022. Потім брат зібрався на війну. Я це витримала, так як знала що не можу здатися.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Вона і не корисна, тому можете сміливо її не брати до раціону) Булгур, ячнка, навіть пшенична корисна, а манка ні.
Вона і по смаку так собі. Завжди чимось забивала.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ото занятия у вас интересные были)
Ага)
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я не знаю про що мова ) але здогадуюсь, що про дітей і кашу, можна вставлю своїх 5 копійок? )
Мої дуже люблять кашу з овсяного толокна, каша-крем називають її.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Заинтриговали. Для животного?
Ой, Люда, даже не знаю, готова ты такое слышать или нет
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я коли своего малого кашами кормила то нам педіатриня одразу сказала -ніяких манок взагалі, не дозволяю
LudaSHS• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Про курс изучения, биологию
Но я б их не брала.., бррр
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Чудный подростковый период
Я лучше так пережду)
З підлітками весело. Навіть з тихонями.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Або оселедця з тортом
У меня кума стены в парадном лизала. Я ей мел купила, говорит не то
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Всё, забыли плохое
У Вас теперь начинается новая жизнь
Все будет хорошо, потом ещё будем имя Вашему сыну придумывать
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ото занятия у вас интересные были)
Я завжди мріяла бути ветеринаром. Боже, як згадаю що я робила, зараз думаю як я до цього додумувалась
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я так на спробу дала. Знаю що користі нуль. У мене манка іноді для тіста лише.
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ну я не сильно хозяйка на справді )) у менших гречка і сосиска, у нас із старшим пельмені. І салат.
Вже завтра доведеться видєлуваться, перше, друге...
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А як?
Відварюю, тру на мілку терку, щоб однорідне було, підсмажую на оліі цибулю, вивалюю туди буряк, випарюю. Заправляю цукром (за потреби), лимонною кислотою і сіллю. Треба, щоб в гарячому вигляді була трохи кисліша і солоніша, ніж та, яку б вважали нормально посоленою і підкисленою. Така проста страва, а надзвичайно смачна. Їсти холодною)
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Всё, забыли плохое
У Вас теперь начинается новая жизнь
Дякую. Хлопчик потрібен, тільки згодом, а то у нас з обох сторін жіноче царство.
sobacura• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Бо не той купили мабуть ) я в Мел-ок постійний покупець, там виииибір! Мммм
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
нда, стіни в парадному то конечно жесть
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я толокно вже багато років в продажу не бачу. Де Ви його знайшли?
ЛЮБА• 10 марта 2023
Кот мяса наелся , добрее стал ))) мурчит лежит )))