Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Чайную ложку ищите под диваном и холодильником. Или именно туда запихнули кошаки?
Та я думаю я ее случайно из раковины выкинула
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я не знаю про що мова ) але здогадуюсь, що про дітей і кашу, можна вставлю своїх 5 копійок? )
Мої дуже люблять кашу з овсяного толокна, каша-крем називають її.
Так, про каші для діток. Дякую. Треба спробувати.Толокно, я так розумію, можна тільки на ринку купити?
Мій малий ість тільки гречку.Інше ніяк.
Але спробую, ще раз дякую.
Мій малий ість тільки гречку.Інше ніяк.
Але спробую, ще раз дякую.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Какая шуба
Такое впечатление, что она кошку в отбеливателе замачивает.
Р.S я не удивлюсь
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Р.S я не удивлюсь
😂
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я думаю, що якби не вона, турбота та відповідальність про неї, то не знаю щоб було. Тут смерть тата у січні, потім чоловіка на початку лютого 2022. Потім брат зібрався на війну. Я це витримала, так як знала що не можу здатися.
Я пам´ятаю Вашу історію. Гадаю,Аннушка Вам подарунок з небес, і крім Вас, в неї нікого.. Заради неї тепер треба жити і є сенс життя,Мамо)))
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Добрее , добрее , пришел обниматься , руки вылизал !
Ух ты
Замечательный *ребёнок *
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Р.S я не удивлюсь
Я ее мыла два раза всего. Когда с улицы принесли, вся такая белая, а в тазу вода серая и прям песок на дне. И после поезда)
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
У меня кума стены в парадном лизала
. Я ей мел купила, говорит не то
В мене свекуха тихо крейду купляє досі і їсть )
Нещодавна були в гостях, бачу коробка крейди, і вся понадкусана
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Да, да. Верим
Я не готова))
Это ж не лысого купать
Пока в полотенце завернул, он сухой уже
Это ж не лысого купать
Пока в полотенце завернул, он сухой уже
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Не оправдывайтесь
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
У меня раньше постоянно пропадали чайные ложки и пару раз вилки. Тоже думаю, что с очистками выбрасывались, когда много готовки было.
Так у всех
Читала, что рукоятки ножей и чистилок в основном и делают невнятного цвета,чтобы случайно выкинули, и за новыми пришли
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Не оправдывайтесь
Ага, треба кішку запитати. Думаю ми б в шоці були
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я так на спробу дала. Знаю що користі нуль. У мене манка іноді для тіста лише.
О, про манку згадала. Колись не знала, з чого робити крем, то тоді зварила кашу манну на молоці, збила з вершковим маслом та цукром.. Крем божествений ) Але дуууже калорійний.Прощавай, моя неідеальна і так фігура
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Он очень добрый и ласковый , апорт носит, прийдет уляжется за руку лапами обнимет или вообще за шею и мурчалку включает !
Вообще не представляю
Честно
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Она глухая, вопрос не услышит)))
Разве что сурдопереводчика, как у Рианны на выступлении)