tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Бо не той купили мабуть ) я в Мел-ок постійний покупець, там виииибір! Мммм
Та я ей разных принесла. И белых круглых и квадратных. И цветные. Нет, не такое.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я так на спробу дала. Знаю що користі нуль. У мене манка іноді для тіста лише.
Є ще дужа смачна страва - манники. Пиріжки з манки, з творогом. Але заморочливі.
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
нда, стіни в парадному то конечно жесть
Не зарекайтесь. У вас все ещё впереди
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Відварюю, тру на мілку терку, щоб однорідне було, підсмажую на оліі цибулю, вивалюю туди буряк, випарюю. Заправляю цукром (за потреби), лимонною кислотою і сіллю. Треба, щоб в гарячому вигляді була трохи кисліша і солоніша, ніж та, яку б вважали нормально посоленою і підкисленою. Така проста страва, а надзвичайно смачна. Їсти холодною)
А, це таку в садочку дітям давали. Я раніше робила, бо сину подобалося). А сьогодні так, як в посиланні, на велику терку. І з томатною пастою. Якраз у банці ложки 2 лишалося. І з часником. Теж нормально. Мої теж їли . Мабуть, через те, що вже все набридло, і вже не знаєш, що його готувати
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я толокно вже багато років в продажу не бачу. Де Ви його знайшли?
Тють, беру зразу пачок 6
https://kozub.com.ua/index.php?route=product%2Fsea...

Але воно трошки не таке, найкраще було колись Рідна Житниця, на коробці написано було каша крем, воно дуже смачне було!
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Не зарекайтесь. У вас все ещё впереди
Слухайте, я вже сама себе боюсь
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Слухайте, я вже сама себе боюсь
И правильно
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Теж спробую)
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Тють, беру зразу пачок 6

Дякую
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Теж спробую)
Як не сподобається, то можна в борщ закинуть
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
200 сметаны, 200 маргарина и 450 гр муки .
Я смальцю даю, натопила сама через воду, по суті екстра вірджин і ось такий варіант
a.ostroverh• 10 марта 2023
Помойная кошка)
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Тримайтеся. Сил вам.
Вдячна за підтримку.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Помойная кошка)
Хвостяра шикарний ))). Шо вона там шукає?
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
https://m.youtube.com/watch?v=T1qf_S8pK1A
Я смалец не люблю .искала рецепт именно на маргарине или масле . Потеряла мамины записи .
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Помойная кошка)
Какая шуба
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У нее квест
Залазит в ящик где мусора)
Правда там ничерта нет, бумага упаковочная от букетов и я овощи чистила)
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Убирает. Должен же хоть кто-то порядок поддерживать.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Вот если бы она мне там чайную ложку нашла)))
А то просто шарится
Просто я• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
А то просто шарится
Может она ту ложечку подальше прячет
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Різниці немає, на смальці якісному, дуже класно виходить. В відеорецепті наче масло.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Может она ту ложечку подальше прячет
Надо клининг вызвать
От они подобалдеют. Под всей мебелью пробки винные, и яйца от киндеров... Любимые игрушки)
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Мне вкус не нравится .мне есть разница .
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Хай буде так.
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Люба, а рецепт какого теста потеряли?
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Дякую. Хлопчик потрібен, тільки згодом, а то у нас з обох сторін жіноче царство.
Я помню, Вы писали
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Кот мяса наелся , добрее стал ))) мурчит лежит )))
По виду не скажешь, что стал добрее
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Люба, а рецепт какого теста потеряли?
Для рагаликов )))этот рецепт нашла в интернете , очень понравился и похож на мамин .
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
А то просто шарится
Чайную ложку ищите под диваном и холодильником. Или именно туда запихнули кошаки?
ЛЮБА• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
По виду не скажешь, что стал добрее
Добрее , добрее , пришел обниматься , руки вылизал !