Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Відварюю, тру на мілку терку, щоб однорідне було, підсмажую на оліі цибулю, вивалюю туди буряк, випарюю. Заправляю цукром (за потреби), лимонною кислотою і сіллю. Треба, щоб в гарячому вигляді була трохи кисліша і солоніша, ніж та, яку б вважали нормально посоленою і підкисленою. Така проста страва, а надзвичайно смачна. Їсти холодною)
А, це таку в садочку дітям давали. Я раніше робила, бо сину подобалося). А сьогодні так, як в посиланні, на велику терку. І з томатною пастою. Якраз у банці ложки 2 лишалося. І з часником. Теж нормально. Мої теж їли . Мабуть, через те, що вже все набридло, і вже не знаєш, що його готувати
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Не зарекайтесь
. У вас все ещё впереди
Слухайте, я вже сама себе боюсь
Ответ дляKvitkaliliia
Теж спробую)
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Теж спробую)
Як не сподобається, то можна в борщ закинуть
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Помойная кошка)
Хвостяра шикарний ))). Шо вона там шукає?
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У нее квест
Залазит в ящик где мусора)
Правда там ничерта нет, бумага упаковочная от букетов и я овощи чистила)
Залазит в ящик где мусора)
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Убирает. Должен же хоть кто-то порядок поддерживать.
Вот если бы она мне там чайную ложку нашла)))
А то просто шарится
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Может она ту ложечку подальше прячет
Надо клининг вызвать
От они подобалдеют. Под всей мебелью пробки винные, и яйца от киндеров... Любимые игрушки)
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Дякую. Хлопчик потрібен, тільки згодом, а то у нас з обох сторін жіноче царство.
Я помню, Вы писали
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Кот мяса наелся , добрее стал ))) мурчит лежит )))
По виду не скажешь, что стал добрее