Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Она глухая, вопрос не услышит)))
Разве что сурдопереводчика, как у Рианны на выступлении)
Вона взагалі нічого не чує?
Ответ дляsvetlapanna
О, про манку згадала. Колись не знала, з чого робити крем, то тоді зварила кашу манну на молоці, збила з вершковим маслом та цукром.. Крем божествений ) Але дуууже калорійний.Прощавай, моя неідеальна і так фігура
Манкою всі крема заварні в ссср загущували. І нічо, оно ми які в 6 класі по 65 кіло повиростали))))
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вообще
Тю, я думала що ви жартували що вона глуха
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ для Просто я
Беременность прошла, а привычки на всю жизнь остались?
Так, ще 50 років тому пройшла як )))
Питаю що це таке.. Стоїть, очі в підлогу, як школярка, чесне слово
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Хорошо, не буду
Я вначале Вам верила,что Лысый изначально был лысым
Но после фото его шерсти в Вашей руке-теперь сомневаюсь
Ответ дляsvetlapanna
Где-то у меня был рецепт медового теста с кремом из манной крупы. Очень вкусный.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Вам повезло, мені на жаль..
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Та нет)
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
О, а можете пошукати?Буду щиро вдячна :)
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Та нет)
А як ви зрозуміли що вона глуха? Не звертала увагу коли ви їїзвали?
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вот он в первые дни у меня)
Толстенький и лысенький
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
У меня точно в мусорку уходили. Только самые первые пропажи нашлись, когда младшие двойняшки за диван их бросали.
У Вас двойняшки?
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Они очень любят обниматься , целоваться ))) особенно когда говядину приношу )))
Гы
Мой меня так любит, не за еду)))