tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та я знаю, я сільське три місяці літні була завжди) То он кієвскіє є у нас, то вони корову бачили тільки у букварі)))
Корову то таке.
Є в моєї куми подруга бувша (москалька). Так вона в свої 40 років була впевнена, що в курки 4 ноги, бо в супермаркеті так продаються в пачці
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
😂 😂 😂
Нате вам ще творчості ХЗВ!
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Да,это горько осознавать ,к сожалению.
И обидно смотреть
А самое главное, страшно жить. Я не знаю, кто будет лечить наших детей. А про внуков вообще молчу.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Менять конечно
Вот станет в апреле жарко, переоделись в первое, без рукавов)
Хіба що так)
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У мене родич є, тітка теж була проти щоб він вступав в мед. Попросила вона свою невістку яка працює в обласній лікарня щоб та взяла його на деньок до себе. Вона думала він побачить то все і передумає. Ага, прийшов він ввечері додому і очі світяться як 2 лампочки і давай розповідати що було за день. Він був на операціях, вирізали апендицит, відрізали ногу і ще на якиійсь. І зірург йому щей шапочку свою подарував. Він ще більше захотів в мед. На другому курсі пішов в оьласну лікарню вчепився до хірургів щоб взяли до себе щось робити. Він і утки виносив, і хворих мив в крапкльниці ставив, безкоштовно все бо вчився. Зараз хороший анастезіолог в кайфує від роботи
Хорошо, что нашел свое место в жизни.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ну червяків я в руки не могла взяти
Но штопать курицу это вообще на грани фантастики)
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Корову то таке.
То дебілізм, ну я не знаю, як коментувати, це ж про дорослих людей...
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Нуууу,судя по рассказам и *лысому* коту-тоже были НЕ пай-девочкой
Лысый все правильно предсказал, вон весна какая ранняя)))
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Я больше про внуков думаю. Так как сейчас (начиная с ковида)-учёба в меде на дистанционке проходит
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Тють, беру зразу пачок 6
https://kozub.com.ua/index.php?route=product%2Fsea...

Але воно трошки не таке, найкраще було колись Рідна Житниця, на коробці написано було каша крем, воно дуже смачне було!
А на меня муж из-за толокна когда-то запал))
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я бы тоже Так сказала
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Не, мед никогда не учится удаленно.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Вона ж москалька, а у них розуму
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вона ж москалька, а у них розуму
Як у той курки))
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Это как?))
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Як у той курки))
Здається мені, що курки розумні, якщо порівнювати.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Не, мед никогда не учится удаленно.
Да ну
Киев
Ковид
У знакомой дочка училась дистанционно в меде
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вона ж москалька, а у них розуму
Та шо, то ж елементарно...
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та шо, то ж елементарно...
Я сумніваюся після всього в іх здатності до розумової діяльності.
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Так неудобно, когда 2 Хвылювалочки в один день, бегаешь по кругу.
Только сейчас увидела, что вы мне писали 2 часа назад. Теперь ваша очередь бежать
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
У вас уже есть внуки?
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Да ну
Киев
Ковид
А как потом наверстывали практические?
sobacura• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ану розкажіть ) хоч відволічуся від теми з примусовою евакуацією дітей, бо вже тіпає.
Леди на мопеде• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Это как?))
Он любит всякие вопросы задавать. А познакомились мы на работе. Сидим как-то пару отделов, общаемся, ну он и спросил что такое толокно. Никто, кроме меня не ответил. Еще что-то спрашивал, кроме меня никто не ответил. Короче, понял, что я не только красивая, но и умная и надо брать😁
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Корову то таке.
це не анекдот?
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
А я після інтерв‘ю у Золкіна після ХЗВ слухаю
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А сейчас кто чаще из вас двоих выигрывает в Что?где?когда?
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
А как потом наверстывали практические?
Я уже и не помню точно
Вроде,позже несколько раз ходили на практику
А сейчас война-некоторые уехали, тоже онлайн учеба была
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Это Где такое?
alena2013• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Это Где такое?
Сказали, что с Херсонщины будут детей эвакуировать принудительно.