Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Интересно получается))
Наверное, родня думала, что минимум фельдшером будете, да?
Нє, вони взагалі нічого не думали. Скільки я всього чудила з цими тваринами. А колись у бабусі була гуска і гусак, ну висиділа гуска гусенят і бабуся вирішила гусака зарубати. Так я такі сцени трагедії розігрувала зоб не рубала, бо гуска буде за ним сеучати і в них же ж діти!! В результаті я того гусака загнала на річку
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Мама вовремя пришла - это в смысле, что собака не зажарилась в духовке или что вы того мужика заодно с его колесами не проткнули?
Хотя в обоих случаях опасная вы женщина...
+++Мне тоже этот вопрос интересен
Ответ дляalena2013
Опасная?! Да она полностью шизанутая
Всё. Теперь вы официально монстрище хвылювалочки. Островерх со своими червями отдыхает
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Це перше, яке я не можу на одному диханні, десь мене клинить.
Я їх витримці дивуюсь, просто вилами в горло на стіну, і утилізовано.
Нет,я тоже курить ходила,не спорю
И да,согласна насчёт утилизации.
А не кормить их ,лечить....
И да,согласна насчёт утилизации.
А не кормить их ,лечить....
Ответ дляmmi583@mail.ru
Коли хотіла вступати на ветеринара мама відмовила бо типу я така сердобольна мене на довго не вистачило б. Нерви швидко б здали
Мой старший хотел стать хирургом и я его тоже отговаривала. Но у меня была другая причина.
Хотя со временем пожалела об этом.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
.....и?
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
+++Мне тоже этот вопрос интересен
Мама дістала собаку. А я лише одне колесо встигла пробити.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Спасибки. И вам тоже счастливой семейной жизни!
Платье уже выбрали?
Дякую. Поки так попередньо придивляюся. Знайшла ще два варіанта. Так і ми домовилися про компроміс для обох
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
Хотя со временем пожалела об этом.
Какая причина и почему пожалели?
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Собака после этого жила?
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я в дитинстві хотіла бути ветеринаром. Батьки мене називали мене партія зелених. Я цих всіх тварин типу спасала. Колись ловила курчат і на одне наступила і рлздаіила його, ну і терміново робила операцію. Був у мене собака, прихожу пізньою осінню зі школи додому а він лежить, виявляється його збила машина і він якось доповз додому. Я його викупала і включила електродуховку і туди щасункла щоб він висох, поки він сох я пішла з ножом до того хто збив мою собаку в пробила одне колесо. Добре, що мама прийшла вчасно з роботи. Коли папа приносив рибу, я виловлювала ту що ще була жива і несла її в ставок випускала. Якось поьачила як мужик з сусідньої вулиці бив свого худого коня і я виломала ломаку і того дядька гамселила. Він приходив до батьків жалітися на мене. Був період, що дуже дохли кролі. Я їх збирала, несла в сусудській двір де ніхто не жив і там їх відпоювала козиним молоком. Де я його брала, йшла до людей де була коза і казала що я хочу їсти а вдома нічого немає, дайте молока. Короче, всі знали якщо щось відбувалося з тваринами то всі знали хто в цьому замішаний.
Тваринок жаль, але від розповіді я сміюся
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
.....и?
Ну він там і пропав. Я вірила що він живий
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
О.....давайте фото,плиз
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Понятно
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Собака после этого жила?
Так, жила. Але через те, що машина адарила по тазу через деякий час у нього віднялись задні лапи
.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
.
Блин, его же надо было в ветклинику сразу,а не в духовку....
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Яка ветклініка в 1995 році в райцентрі. Це зараз вже все є, а тоді нічого такого не було. Хіба що зоотехнік на фермі.
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ось, але чекаю критики.
Критика подоспела:
ф.1-нравится +
Ф.2-не нравится -
И длина Очень длинная
ф.1-нравится +
Ф.2-не нравится -
И длина Очень длинная