Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вам простітєльно
Я не можу на себе дивитись
. І ще коли задумуюсь що вже мабуть така як була не буду аж накриває
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Продовжимо?
Спасибо Мне нравится Ваша подборка
Пошла я курить......
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я не можу на себе дивитись
Все пройде, повернетесь. Не говоріть так. У вас дитинка буде
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
це не анекдот?
Ні. На повному серйозі вона так вважала.
Вона ніколи тої курки живої в очі не бачила.
Хоча хоч по телеку могла бачити.
Але мабуть уважна така людина
Хоча хоч по телеку могла бачити.
Але мабуть уважна така людина
Nata.t.1970• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сама вже...
А цей знаєте фільм? Він не дуже відомий, і якщо його зараз дивитись, то там такі ж аналогії, як і у ’Не покидай’.
Неа,не знаю
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У мене вже всьо. Фігури нема. А завтра може і нажарю. Сьогодні прочитала що в когось пельмені, послала чоловіка в Пузату хату за замороженими пельменями
Я взагалі не планувала сьогодні вечеряти, бо обід був о 17.
А донька картоплю насмажила, поки я була на уроці англійського
Прийшлося їсти, було дуже смачно
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляalena2013
На здоровье)) Потом похвастайтесь.
Обязательно)) Фото даже постараюсь выложить в Хвиловалочке)))
Inna Medvetska• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я не можу на себе дивитись
Я ще років три після пологів була як і до вагітності, десь 52 кг при зрості 172.
А потім почала по трохи набирати.
Зараз десь 67 і скинути нічого не можу, бо на гормонах постійно.
Пару кг вдається великими зусиллями, якщо не їм після 18 і дуже обмежую вуглеводи.
Хоча в зал тричі на тиждень ходжу
А потім почала по трохи набирати.
Хоча в зал тричі на тиждень ходжу
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Будь ласка! Це не казка, це биль (хз як українською). То просто те, що відбувається навкруги.
Бувальщина