НАРЕШТІ Кабмін схвалив механізм примусового вилучення дітей із зони активних бойових дій!
LadyDShoes• 10 марта 2023
Головне щоб вивезли і утримування надали..а то в нас вічно все через ж…
Ермолайчик• 10 марта 2023
Ответ длячир
А жилье им дадут?
А в Бахмуті у них шикарні апартаменти зараз? Напевно ж не серед поля висадять після евакуації.
Ответ дляТанюша
Може це й правильно. Скільки діток скалічено з за того що батьки не вивезли з під обстрілів
Не просто скалічено,а й вбито,бо батьки ’ русский мир’ чекають
double-mama• 10 марта 2023
Примусово? Цікаво як будуть примусово вивозити дітей із дорослим,який не хоче їхати. Адже саме для таких випадків придумали цю примусову евакуацію
Ответ дляdouble-mama
Там є варіанти,що дитину вивозять з будь-яким дорослим,не обов´язково батьками.Таким дорослим може бути представник служби по правам дітей,наприклад.Так само,як вони вилучають дітей з неблагополучних родин.
double-mama• 10 марта 2023
Ответ дляТанюша
Примусово це примусово. Посадили в машину і вивезли в безпечне місце
Як посадити в машину дорослу людину,яка не хоче? Побити, зв´язати, наколоти препаратами?
Ответ дляВкусныйпончик
Дивлюся на цей дурдом і розумію, як добре, шо я дітей не прописала
Яка різниця,прописана дитина чи ні,якщо дитина,скажімо,сидить в подвалі будинку в Бахмуті?
Вкусныйпончик• 10 марта 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну вони ж якось реєстри ведуть, дітей рахують, не по підвалах же
Ответ дляВкусныйпончик
Є волонтери і військові,які орієнтуються в яких будинках хто залишився.І явно не по прописці їх рахують.
Ответ дляolya8385
Без дорослого мабуть
Так,з законним представником,якого надасть держава,якщо ніхто з родичів дитини не зголоситься виїхати з нею.
Венздей Адамс• 10 марта 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Койку в общежитии всем дадут.
В каком общежитии? Где у нас пустуют общежития?
olgabaluta• 10 марта 2023
Ответ дляТанюша
Не обов´язково руський мір
Ага, или денег нихрена не заработали, поэтому, сидят на ж... и никуда не едут!
Ответ дляolgabaluta
У таких «родителей» нужно вылучать детей навсегда. Ненормальные. 🤪
Пам´ятаю тему тут,як маленька дівчинка померла від серцевого нападу при черговому обстрілі.Дитина буквально померла від страху,бо її опікуни категорично відмовились виїзджати