Наверняка• 10 марта 2023
Японский комплекс для похудения
Кто принимал? Японский комплекс -12 кг называется. Подскажите продавца, у которого можно заказать и какие результаты ?
Электричка• 10 марта 2023
Схуднення - це найбільш шарлатанська сфера, прибутки б´ють навіть наркоторговлю в деяких країнах. Невже ви в це вірите? Спробуйте переглянути меню і спорт
Наверняка
• 10 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Со спортом вообще не дружу
Ромашкинная• 10 марта 2023
А ведь просто достаточно закрыть рот... Но тогда же не смогут зарабатывать миллионы на человеческой лени))) -марафонщицы- шарлатанки, фармацевты и т.д.
ХвилювАллочка• 10 марта 2023
Ответ дляНаверняка
Со спортом вообще не дружу
Не беда, похудеть можно и без него. Просто качество тела будет хуже.
Электричка• 10 марта 2023
Ответ дляНаверняка
Со спортом вообще не дружу
Я теж не дружила, поки не набрала +18 після родів. В мене вже запитували чи я знову не вагітна? Короче, взяла себе в руки і знову стройняшка. Мені зайшли смузі вранці і 3 вправи я робила на живіт і ноги, в мене там завжди найшвидше товстіє
Малинка• 10 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Розкажіть будь-ласка, які вправи робили? Та сама ппоблема(
Электричка• 11 марта 2023
Ответ дляМалинка
Пошукаю, бо вони були в якомусь відео не про схуднення, а про щось інше, але допомогли суперово. Вони не важкі
Электричка• 11 марта 2023
Ответ дляМалинка
знайшла, після 2 -ї хвилини показують вправи
Малинка• 11 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Супер, дуже вам дякую!)