Виннипуховна• 10 марта 2023
Хто живе без вітальні?
Вам комфортно? Де збираєтесь сім´єю?
Результат:
вже голосів:
68 (57.63%)
Комфортно
29 (24.58%)
Результат
21 (17.8%)
Ні
Виннипуховна
• 11 марта 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Як би ви не готували, їжа має запах і він поглинається текстилем і навіть шпалерами. Те, що ви цього не відчуваєте - це норма, бо ви до нього звикли. Але він є. І Ваші гості його відчувають.
Ні, його нема
Коленная ложечка• 11 марта 2023
Ответ дляПростецкая
Якщо просто не можете дозволити собі квартиру з більшою кількістю кімнат, то норм, ми сімєю якраз на кухні зависаємо. А якщо хочете обєднати з кухнею, не раджу. Декілька знайомих обєднали кухню з вітальнею, незадоволені.
Якщо у кожного члена сім´ї є своя кімната, то не бачу проблеми, щоб об´єднати кухню з вітальнею. Так зручніше, більше часу сім´я проводить разом, до себе спати ідуть. А якщо немає окремих кімнат та прибрати двері ще з кухні, це нонсенс.
Коленная ложечка• 11 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ні, його нема
Я також не зрозуміла, про який запах йде мова. Коли пеку щось смачненьке, то пахне навіть в коридорі в під´їзді. Але це не значить, що запах там залишається. І в інших кімнатах, які зачиняються, також буде запах випічки, але він вивітрюється звичайним провітрюванням. В кімнатах двері також не герметичні і мають властивість відкриватись. У мене завжди відчинені двері скрізь.
Рассказница• 11 марта 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Неправда.
В квартире нет запаха ни еды, ни кота. И все гости это подтверждают. И мы не свыкаемся с какими-либо запахами, с обонянием всё нормально.
Рассказница• 11 марта 2023
Сколько ни жили в съёмном жилье с открытой кухней, ни разу не пожалели. И когда построилась квартира, первым делом разваляли стены ) между кухней, залом и коридором.
Не против• 11 марта 2023
Оффтоп. Авторе, велике дякую за ’вітальню’. Бо ці всі ’зали’ у квартирі смішать). Особливо у ’хрущовках’)
Не против• 11 марта 2023
Ответ дляМамОмужа
Потому что это дурость. Вся гостинная становится сплошной кухней, вся грязная посуда и запахи на головах в зале.
Кухня должна быть отдельная с закрывающейся дверью.
Исключение, зал объединен со столовой. Но это в больших домах или квартирах.
Т.е. кухня для готовки, столовая для приема пищи.
Если уж ’должно быть’, то ’Исключение, гостиная-столовая’.
Бальные залы остались в другом типе строений
Дама-мадама• 11 марта 2023
У нас есть и зал, и кухня большая, и у каждого по комнате. но я заметила, что собираемся мы в основном в комнате сына)) то поиграть, то киношку/мультики посмотреть, то ’поговорить за жизнь’ или про что то интересное
Виниловая пластинка• 11 марта 2023
Живу без спальні,ось де біда,бо думали по ідіотськи,хоча на кухні можна було диван вліпити ще і гостів приймати,думали про чужих,в результаті мучусь на дивані,гостів і так дома не збираб,але плануєм робити ремонти в іншій квартирі і першим ділом в мене буде ліжко,хоча спині капець і так вже,тому думайте про себе в першу чергу
Виниловая пластинка• 11 марта 2023
Тому краще якись куток на кухні придумати ,щоб збиратись і мати повноцінну спальну і дитячу,за дітей я от подумала,в них комфорині ліжка,а за себе ні,бо ж мала бути вітальня,але бачу як я помилилась
Кому там слова не давали• 11 марта 2023
Ответ дляПростецкая
А я раджу з власного досвіду, а не від знайомих
Не против• 11 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Не хочете такий варіант роздивитись?
Проблемна спина в результаті може позначитися на опорно-руховому апараті
100%• 11 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Я про сімейні посиділки і близьких друзів , коли можна спокійно посидіти до пізна, пограти ігри
Расширяйте кухню, мы так сделали
Ms. Любмая жена• 11 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
В мене раніше була об´єднана - це ідеально , а зараз виходить просто 3 спальні і невелика кухня.
Ну если это необходимо то пусть лучше так. Нам гостинная очень важна поэтому варианты без гостиной не рассматривали.
Но опять же - надо исходить из того что более приоритетно
Виниловая пластинка• 11 марта 2023
Ответ дляНе против
Не хочете такий варіант роздивитись?
Та я вже в цій квартирі не буду щось міняти,надіюсь до зими перейду в іншу,і ліжко в першу чергу придбаю
Не против• 11 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Сподіваюсь, Ваша спина витримає таке чекання. Я б на Вашому місці ’чекала’ нових умов, сплячи на підлозі. Вона хоч рівна.
В любому випадку бажаю здоров’я)