Маруська Му• 11 марта 2023
Чи шкодуєте Ви, що народили дітей? Вийшли заміж?
На роботі є жінка, їй 53 роки, незаміжня, щаслива, завжди з гарним настроєм, має племінників, це був свідомий вибір не народжувати. А всі інші жінки в колективі такого ж +/- віку нервові, постійно невдоволені, втомлені, скаржаться, що ще в дома багато турбот після роботи...
Результат:
вже голосів:
195 (27.05%)
Ні
154 (21.36%)
Дітей люблю , чоловік чудовий
86 (11.93%)
Іноді
83 (11.51%)
Дітей люблю , чоловік- козел
83 (11.51%)
Не думала про це
78 (10.82%)
Краще жити тільки для себе
31 (4.3%)
Так
11 (1.53%)
Часто
Улыбчик• 11 марта 2023
Буркотіти і бути незадоволеною і шкодувати про щось - не одне й те саме.
Рыжая бестия• 11 марта 2023
Обираючи між дітьми з чоловіком і роботою, обираю чоловіка з дітьми. Робота то якраз причина чого б я ходила зла і роздратована.
Ось в ній я розчарована, професія в мене супер нецікава і як виявилося мені не підходить. З задоволенням знаходжусь в декреті з третьою дитиною.
ЧукИГеки• 11 марта 2023
Что за ерунда в последнее время проталкивается, что не надо замуж и детей, а живи для себя?
Это вырождение нации готовится или что? Одни гомесы, другие просто свободные и независимые с кошкой, что это за мир?
Автору наверно 18 лет и никого никогда не любила, сидит на папиной шее)
Маруська Му
• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ні, мені 29. Просто цікаво. Не шукайте підтекст, там, де його немає😏😊
Карусель-весель• 11 марта 2023
Я таких жінок не знаю, ваша колега виключення. Зазвичай усі хто в 50+ самотні - нещасні жінки.
Улыбчик• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Це тому що попередні десятки тисяч років проштовхувалася маячня, що треба виходити заміж і народжувати дітей.
Пора вже змиритися, що всі люди різні, кожен сам вирішує, що йому треба.
ЧукИГеки• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Я тертий жук• 11 марта 2023
У нас будет третий
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
С мужем тяжело сейчас , он очень стал грубый
По этому жалею много о чем
Ещё 4 года назад , я жила с сыном одна ,в своей квартире с 20 лет
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Улыбчик• 11 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
У мене поки що вік знайомих від 40 до 50, і несімейні з них щасливі/нещасні 50/50, так само, як і сімейні чи дітні.
З чого можна зробити висновок, що щастя залежить від характеру людини, а не від наявності чоловіка чи дітей.
Маруська Му
• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Удалено администрацией...
Це ваше бачення. Дякую за думку 😊
ЧукИГеки• 11 марта 2023
Ответ дляУлыбчик
Ну так не смиряются, снова и снова агитируют за одиночество. И термины напридумывали - штаны, служанка, обслуга и тд.
Разные, так разные и не надо осуждать других.
Вкуси мене• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Просто имея мужа и детей не обязательно жить как Ваши коллеги. Можно жить по другому. Тогда и ощущения другие.
Пенек Возмездия• 11 марта 2023
Залежить від людини .
Мені якось здається що одну дитину можна народити . Це і для здоров’я і для стосунків на старість . Але якщо не хочеться то не обов’язково
Сон і дрімота• 11 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Залежить від людини .
Як можна про таке шкодувати.
Та незаміжня нещасна, але виду не подає
Маруська Му
• 11 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
У нас будет третий
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Желаю Вам , чтобы все наладилось)
Леннон_Жив!• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Да просто женщины немного подразочаровалась в браке и материнстве. Уже не всегда прокатывают речи о предназначении женщины. Стало ясно что в основном это дешёвые манипуляции как и разговоры про вырождение нации.
Улыбчик• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ну так само напридумували і ви про виродження нації, сидить у батька на шиї і піколи не кохали у пості #5.
Домінація колективного інтересу над індивідуальним - ознака тоталітарного суспільства. Живіть вільно.
Снегурочко• 11 марта 2023
Я вийшла заміж і припинила працювати.Потім народила, займалася дитиною. Повністю задоволена життям. Часто подорожуємо, я вільна людмна, роблю що хочу. Єдине, матері моїй це дуже не подобається. Вона дуже хоче щоб я ходила на роботу, а краще дві, а в вихідні їздила на дачу їй допомогати, бо вона так жила завжди. От вона мені псує життя добряче
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Таке запитали. Не шкодую, в мене прекрасна дочка. Я розведена, у відносинах з чоловіком, який в усьому допомагає. Я не задовбана хоч і не живемо в достатку.
Маруська Му
• 11 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Неможливо обмежити спілкування з нею?
Маруська Му
• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Дуже рада за Вас) приємно про таке читати, надихає
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
У нас будет третий
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Вдруге заміж пішли?
Вкуси мене• 11 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
У нас будет третий
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Дети погодки
Я не счастлива из-за этого
По этому жалею много о чем
Работала , занималась собой ,а сейчас…
Уставшая , убитая , замученная женщина
Аборт надо было делать и Вам тут сто раз об этом писали. Тем более второй ребенок с задержкой развития. И муж Ваш садист и грубым не стал, а был всё время. Хорошо помню Ваши темы.
Вы сама сделали свою жизнь.
Снегурочко• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Неможливо обмежити спілкування з нею?
Спілкуюсь рідко, але все одно вислуховую яка я погана дочка, погано виховую дитину, прокльони. Вона в тихаря випитує у свекрухи куди ми поїхали, потім мені виказує. Свекруху прошу щоб матері нічого не казала за мене, але ж та телефонує і все випитує . Дуже важка людина. Їй до всього є діло, лиш вона знає як кому жити потрібно. Її дратує, що я не залежу від неї, не роблю, як в дитинстві, те що вона каже.
Коржик• 11 марта 2023
У мене дитина аутист. Чоловік має особливий характер схоже на якусь теж схильність до заскоків.
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Я йшла заміж ’по зальоту’, коли завагітніла була в шоці. Плакала, хотіла йти в лікарню... На той момент з хлопцем зустрічалися 5 років. Мама сказала будемо народжувати. І що вам сказати, я до останнього не вірила, що я вагітна) Не хотіла народжувати, вважала, що ще дуже молода. Зараз мені 32. Розведена. Доньці 9. Це моє золото. Мій всесвіт. Вона вже доросла, я ще молода) в мене робота. Дуже рада, що народила саме тоді, бо зараз вже важко наважитися. Роботу не хочу кидати, та й боюся з чоловіком обпектися другим і залишитися з 2 дітьми. Так, що не шкодую, що народила однозначно) Люблю її більше світу. Аби тільки здорова і щаслива була)
Маруська Му
• 11 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
0_о Прямо прокльони? Ви єдина дочка?