Кудлата хмаринка• 11 марта 2023
У кого ещё аннулировали загранпаспорт?
Прочитала в телеге, что аннулируются паспорта, если разница в траснлитерации в нём и айди карте.
Проверила на сайте міграційної служби, точно аннулирован. Теперь не выехать, не заехать в страну?
Кто-то с такой проблемой уже пересекал границу?
Кидстаффовка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Взагалі то при оформленні попереджають, щоб співпадало з попередньо зробленими документами, заяву підписують. Люди спочатку задницею слухають, а потім ще й жаліються.
Та справді...Ви в цнапі працюєте?Я влітку робила паспорт,хоч би одна мурка муркнула.А потім з таким розумним виглядом починають розповідати,що я ще щось повинна зробити,запитати,перепитати,а не відповідальним працювати уважно
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Значіть не видно, мабуть. Ну і про кожен місяць ви загнули. За 20 років, що я маю загран, було 2 варіанти транслітерації: один вже діяв в 2003, коли я отримувала перший паспорт, інший прийняли пізніше. В цілому я розумію ваше незадоволення, так має бути база. Але зараз так воно не працює. І ми маємо або створювати собі проблеми або їх уникати. Про id не знаю а при оформленні заграна людині дають ознайомитись з усіма даними, які вводять в базу. Якщо людина в такому випадку нічого не перевіряє і не просить виправити, то робить вона цим гірше собі чи державі?
вот любят у нас люди взять на себя вину. Как минимум, нужно разделять проблемы транслитерации и аннулирование документов! почему государство все делает у нас через одно место?
Можно ведь объявить, что подобные документы будут аннулированы в будущем. Скажем, через год. Все. Люди в курсе, у людей есть время. Не говоря уже о том, что в стране война и такие закидоны совершенно неуместны, действительно не на часi.
Готова до другої• 11 марта 2023
Ответ дляTaFo
ничем не брезгуют, чтобы пополнить бюджет
Згідна, сьогодні дітям робила закордонні паспорти в Варшаві, то окрім офіційних платежів в гривні, деруть додатково по 375злотих/особа.
І це, коли Польща допомагає чим може, а наші тварі додаткові оплати ставлять, коли війна((
Ненавиджу тих тварин
Пасти Ла• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Як добре, що немає айді картки)))
И у меня тоже )))
Но у меня нет всяких г-х, ю-я ни в имени, ни в фамилии
Пасти Ла• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Різні прізвища це не нормально в документах, до чого тут бюджет
Так они сами эту херню налепили людям в документы, а теперь им на ровном месте проблему создали. Еще и платить за новый паспорт придётся. Пусть бы свои лажи бесплатно исправляли, раз на то пошло. Это их про@б, а расхлебывать как всегда нам.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 марта 2023
Ответ дляКошкинДом
При чому тут повівся? Вже декілька років паперові паспорти не видають. Якщо людині потрібно зробити будь які маніпуляції з паспортом( заміна призвища, вклейка фото за віком, загубили, зносився…) то його вилучать і замінять на айді.
Ну не правда, 2 роки тому особисто вклеював фото і ніхто паспорт не забрав і навіть слова про айді не сказав, в інших випадках звісно вже айді видають.
Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Учитывая что люди разъехались и оказаться в другой стране с внезапно недействительными документами такое себе развлечение
Кудлата хмаринка
• 11 марта 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Делали сыну загран в этом году. Девушка оформляющая загран с айди почти все данные сразу подтянула. Наверное проблема сейчас у тех, кто айди сделал позже заграна
Да, Вы правы.
Заместитель Анонима• 11 марта 2023
а якщо я не хочу отримувати ай -ді картку - а хочу книжечку...є якісь норми в законі, що дозоляють відмовитись від пластику?
СпайдерВумен• 11 марта 2023
Ответ дляКидстаффовка
Вам не давали проверить? Мне давали на проверку и показали, как будет написано
Стебель_березы• 11 марта 2023
Ответ дляСмешнюча
Так вроде ж нельзя уже вклеивать?
Можно, я летом вклеивала
Кудлата хмаринка
• 12 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Можно, я летом вклеивала
Подскажите, пожалуйста, для того, чтобы вклеить тоже нужно брать талон за две недели?
Сонечко• 12 марта 2023
Ответ дляTaFo
с языка сняли....Но теоретически это должно быть бесплатно..
Сонечко• 12 марта 2023
Ответ дляЦідило правди
Люди чарівні.
Так було завжди. Олені не можуть переписати по-батькові з свідоцтва про народження у паспорт, а то про загран
Неукам, то космос.
Відразу треба перевіряти свої документи при отриманні, щоб то не було
Неукам, то космос.
здесь не все поняли, и вы в том числе- без вашего ведома изменили! Я стала Olha вместо Ольги всю жизнь... А документы, где Olga теперь все недействительны!! Мне , так сказать, повезло..в 21 году не пустили в паспортный стол без прививок- поменять в 45 лет. А в 22 я уехала. Так и не сделала ID, теперь бы точно что-то были бы проблемы..