Кудлата хмаринка• 11 марта 2023

У кого ещё аннулировали загранпаспорт?

Прочитала в телеге, что аннулируются паспорта, если разница в траснлитерации в нём и айди карте.
Проверила на сайте міграційної служби, точно аннулирован. Теперь не выехать, не заехать в страну?
Кто-то с такой проблемой уже пересекал границу?
Бауди на ауди• 11 марта 2023
А если не действителен, опять платить? За замену? В январе мы всей семьёй получили, у детей id, у нас с мужем книжки, пилять... Пойду проверять

Все і одразу• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ні не здають, бо різні візи, ще до 15 року 2 було. Давно так можна.
Ну, мне не приходилось, не было необходимости.. У вас места что ли не хватило для визы?)
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
я вот не понимаю - это обязательно сейчас надо делать? ну вот уехал кто-то из Донецкой области в США, в Канаду. Та пофиг, хоть в Словакию. Человеку теперь что вообще делать, если паспорт аннулирован?? и почему такие вещи народу объявляются задним числом?? и вообще на кой такое делать в военное время
КошкинДом• 11 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
И еще один момент. Айди в штатах оформляют моментально. В день заполнения анкеты, а сколько у нас мурыжат? То есть человек около месяца без доков. Супер.
Не потрібно чекати пока карта буде не дійсна , за місяць до закінчення подаєте документи на нову. Поки робиться нова ходите зі старою. При отриманні нової -стару вилучають.
Марс атакует• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Як добре, що немає айді картки)))
Я как зеницу ока берегу свой бумажный паспорт. Ну его нафиг эту карточку
Качка в тапцях• 11 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Нужно успеть вклеить фото до истечения месяца после дня рождения (25,45 лет), тогда остаётся книжечка, а не пластик
У меня отказывают принимать паспорт , якобы страницы потрепаны. Блин, паспорту 28 лет , ясно , что страницы будут не первой свежести. Агитируют на пластик. 450 грн хотят содрать. и так каждые 10 лет.
Бауди на ауди• 11 марта 2023
Слава Богу, все четыре паспорта дійсні

Колдунья-вещунья• 11 марта 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну вообще-то давным-давно принят закон, что при изменении фамилии надо загран менять в течение месяца, иначе недействителен. А зачем вы тянули все эти годы?
Я знаю, но смысл менять, если и так можно. Теперь поменяю конечно же
Повітруля• 11 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
В базу тоже можно внести с ошибкой
Теоретично, той папірець, що дають на підпис при оформленні як раз і друкується з бази. Внесли, дали ознайомитись, підтвердили. Наврядчи ще хтось сидить окремо і вбиває вже готові паспорти в базу. Інша справа, що база мала б бути єдина і не вводити ті дані щоразу а брати з бази
Телепузик• 11 марта 2023
Проверила. У меня все нормально. Такие вещи надо проверять при получении документов.
Телепузик• 11 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
Скорее всего у вас все нормально. Такие вещи надо при получении проверять. Я проверяла в паспортном столе.
Телепузик• 11 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
Три недели.
Аристократка-тунеядка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Різні прізвища це не нормально в документах, до чого тут бюджет
Как а хто ці різні імена в документи вніс? Чи не сама ж держава?
Телепузик• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так вы заполняли. Проверяли свои факты так сказать биографии на экране, потом вам распечатали это же вы проверяли снова.
Вы что не увидели ошибку.
Аноним_Русалка• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Отримувач
Аристократка-тунеядка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Отримувач
Хіба дають право самому написати транслітерацію?
Пишуть як хочуть, сьогодні по одним правилам, через місяць по іншим...
Красота неземная• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Як добре, що немає айді картки)))
Ось і я так подумала))
Повітруля• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
За заявою можна таку, як в попередньому паспорті чи в паспортах найближчих родичів.
Як хочуть писати не мають права. Є затверджені правила
Аноним_Русалка• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Перевіряє і ставить згоду саме він. Не важливо як часто міняються правила, ви мажте слідкувати щоб усюди у вас було однаково написано.

Аристократка-тунеядка• 11 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Можливо. Але тоді інше питання, хто про це знав, і чому до останнього часу все всіх влаштовувало🤷
Аристократка-тунеядка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Так, і головне що всіх все до лютого місяця влаштовувало.
І тут, посеред війни, коли у людей і так проблем вистачає, міграційна служба вирішила розважитися
Повітруля• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Що кого влаштовувало? Новий документ за замовчуванням роблять за діючою транслітерацією. Якщо людина має інші документи з іншою транслітерацією і бажає їх залишати діючими, вона завляє про це під час оформлення нового документуі перевіряє, щоб транслітерація співпала з попередніми документами.
Аристократка-тунеядка• 11 марта 2023
Ответ дляПовітруля
До недавнього часу і один і інший документ був дійсним. І лише зараз почали виникати проблеми.
І якщо на те пішло, всі ці документи є в базі відповідних служб, чому не можна зразу зробити нормально
Повітруля• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну повно випадків було, коли люди не могли отпримати спадок,бо не слідкували за тим, що писали в паспорт, і у родичів в документах написали різні варіації прізвища. Просто раніше то більше україньскої стосувалось а тепер до латинської дійшло. Ну і id раньше стільки не було, з книжечками таких проблем немає
Аристократка-тунеядка• 11 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Я розумію про паперові документи, і що раніше все робили від руки і архіви були бумажні.
Зараз же, при оформленні чи то айді карти,чи закордонного паспорту, у базі одразу видно усі попередні документи такого плану.
Чому одразу не зробити як правильно, а не створювати людині проблеми, через те,що кожен місяць придумують різні варіанти написання
Чаклунка-ведунка• 11 марта 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Як добре, що немає айді картки)))
ага))))
Чаклунка-ведунка• 11 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
Это пока.. Думаю лет через 10 выбора не будет.
скорей всего вы правы
Повітруля• 11 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Значіть не видно, мабуть. Ну і про кожен місяць ви загнули. За 20 років, що я маю загран, було 2 варіанти транслітерації: один вже діяв в 2003, коли я отримувала перший паспорт, інший прийняли пізніше. В цілому я розумію ваше незадоволення, так має бути база. Але зараз так воно не працює. І ми маємо або створювати собі проблеми або їх уникати. Про id не знаю а при оформленні заграна людині дають ознайомитись з усіма даними, які вводять в базу. Якщо людина в такому випадку нічого не перевіряє і не просить виправити, то робить вона цим гірше собі чи державі?
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляlith_oops
Так, це знущання. ((((
наче зробити можна в консульстві, але ж не всі у столиці живуть, декому дуже дорого і майже неможливо такі подорожі здійснювати...
так и сколько это времени. Мы сейчас в Англии, за полгода словить слот - это уже удача
котопёс• 11 марта 2023
Дякую вам за інформацію,перевірила,бо на днях треба іхати до дітей.