Соображалочка• 11 марта 2023
Підкажіть на що це схоже? Шкіра у дитини
Друга дитина і з’явився сип на лобі, лише на лобі. Почервоніння ніби як з корочками
До лікаря записані аж на вівторок.
З першим не було ніяких шкірних проблем, тому нічого про атопічні дерматити чи алергії нічого не знаю…
Купаємось просто у воді без додавання відварів та іншого.
До лікаря записані аж на вівторок.
Соображалочка
• 11 марта 2023
Шишок не набивали, малявці майже 3 місяці, себорейного такого виразного як на фото в гуглі не було, лише луска невеличка та і вже і сліду він неї не лишилось
Додам ще одне фото